• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja danas još ništa nisam dobio,a ako do sada nije onda danas sigurno neče biti,možda sutra nešto bude.
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Ovo za duznike da su lani isplacivali duznicima koji nisu blokirani nije istina. Duzan sam drzavi ali nisam blokiran i nisam dobio novac, dok moj sujed koji je isto duzan a nije blokiran je dobio novac. Po kojoj to logici onda ide, zasto on dobije novce a ja ne
 
P

Prikolica

Guest
Kako sada to?Je li ne bi trebali svi jednako dobiti?Ja mislim da su oni rekli da ce prvo isplacivati mljekarima a onda drigima!Tako sam cuo!:(devil):
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
kako znaš,ja imam informaciju da se još ne zna šta će biti sa dužnicima? imam neke dužnike pa s nadam.


Imam službenu informaciju da bez obzira na dugovanje isplata ide i dužnicima, jer i tako su blokirani i novac ide u poreznu-ako je blokada od porezne.

Oni koji nisu dobili poticaj, oni su prvi na listi za isplatu , sutra preksutra-nakon mljeka.

E sad ovaj novi krug poticaja i dužnika, najlogičnije bi bilo prvo isplatiti onima koji su blokirani, jer za 24h isti novac bi se vratio u proračun.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Ma nemojte tako,pa Milanović je danas iz Ćilea rekao da puno putuje ali ovo mu je najljepši posjet.
Mislim 13000km + 20-30 njh treba to platiti sve,ko šiša seljaka,Linić je tu da zgazi:icon_anal:
 
P

Prikolica

Guest
Kda drzava sjedne na racun jel ona uzme sve ili samo onoliko koliko smo duzni??????????
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ako su ti sjeli na racun nazoves Finu i oni ti kazu na koliki je iznos ovrha.......
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Kda drzava sjedne na racun jel ona uzme sve ili samo onoliko koliko smo duzni??????????
što se tiče toga ako ti porezna čami na rač. uzmu ti toliko koliko su ti izdali u rešenju o ovrhi, plus naknade za finu , poreznu , banku ..... ,a ti dobiš što ti ostane ako ima kaj ostati . ako je več neko dobijo lovu neka napiše u kojem je postotku isplačeno
 
B

Bobo

Guest
Malo glupo pitanje, koliki je uopce poticaj po HA za 2012 godinu? 2250kn? 2050kn? 1800kn?
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji



Agencija isplatila premiju za mlijeko i državnu pomoć
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju jučer je isplatila premije za mlijeko i državnu pomoć (za šećernu repu, duhan, mliječne krave i rasplodne krmače) na žiro račune korisnika, na osnovu odobrenih zahtjeva za potporu za 2012. godinu.
Sljedeće isplate koje će Agencija izvršiti odnose se na Prava na premije (krave dojilje, ovce i koze) te na specifična plaćanja za tov goveda, krave dojilje i mliječne krave). Sva plaćanja Agencija obavlja isključivo slijedom doznačenih sredstava iz Ministarstva financija.
ovo je danas agencija iznijela ali nigdje se ne spominje ona najveće stavka a to je plaćanje za zemljište pa se da iščitati iz njihove obavijesti da bi se mogli još načekati zaista malo duže.ima možda netko neku drugu informaciju
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
da stigla 1 rata premije i piše uplata za mlječne krave ali iznos za to nekak baš i ne odgovara ako je državni dodatak 800, kn po mlječnoj kravi
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
aj ljudi ne brinite,,kasnije uplate,,duze cemo ih imati,,pa di je kraj godine,kaze pjesma,,tek smo poceli,,:cool2::cool2::cool2:
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
Agencija isplatila premiju za mlijeko i državnu pomoć
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju jučer je isplatila premije za mlijeko i državnu pomoć (za šećernu repu, duhan, mliječne krave i rasplodne krmače) na žiro račune korisnika, na osnovu odobrenih zahtjeva za potporu za 2012. godinu.
Sljedeće isplate koje će Agencija izvršiti odnose se na Prava na premije (krave dojilje, ovce i koze) te na specifična plaćanja za tov goveda, krave dojilje i mliječne krave). Sva plaćanja Agencija obavlja isključivo slijedom doznačenih sredstava iz Ministarstva financija.
ovo je danas agencija iznijela ali nigdje se ne spominje ona najveće stavka a to je plaćanje za zemljište pa se da iščitati iz njihove obavijesti da bi se mogli još načekati zaista malo duže.ima možda netko neku drugu informaciju

nista jos za repu nije sjelo...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh