• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
poticaj sjeo na racun, porezna se namirila ovrhom a ja gledam u prazan rezervoar i neplacene racune i ovrhe..!!!
A kako u sjetvu ,kako dalje ,kako objasniti djeci da love nema ni za sendvic u skoli ne znam...!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
poticaj sjeo na racun, porezna se namirila ovrhom a ja gledam u prazan rezervoar i neplacene racune i ovrhe..!!!
A kako u sjetvu ,kako dalje ,kako objasniti djeci da love nema ni za sendvic u skoli ne znam...!!!!!!!!!!!!!!!!

Lijepo su oni to ukomponirali što nije Linić i Lažovina naplatio dugove u vaučerima:(wait):
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Sve bi to nekako islo da nisam zalego u proslogodisnjoj susu a ovako ostali mi samo dugovi. nisam mogao platiti obaveze prema drzavi ,platiti zakup zemljista, dug prema dobavljacima za repromaterijal i ovo je sada rezultat blokiran racun i ovrha.. ne daj boze da se ponovi prosla godina a koja je nekima sretnicima
i dobro zavrsila osobito suncokret..
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Mnogi su zalegli prosle godine, ja nisam jer sijem podjednako svega, žito, ječam i suncokret sam dobro prošao, dok su kukuruz i repa bili lošiji negdje na nuli ajmo reć

I da, nemam kune kredita to me spašava
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa kak su ti uzeli novce, a bilo je rečeno da budu dobili svi dužnici novce da se može obaviti proljetna sjetva, pod uvjetom da se do 6. mj dogovori s poreznom o otplati duga na rate!??
Nije mi više ništa jasno!
 
L

landini5500

Guest
Jel ima neko da sad nije dobio niti lipe od poticaja a da nije nikakav duznik...ili sam ja jedini...Onaj prvi dio poticaja bio uredno isplacen
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
poticaj sjeo na racun, porezna se namirila ovrhom a ja gledam u prazan rezervoar i neplacene racune i ovrhe..!!!
A kako u sjetvu ,kako dalje ,kako objasniti djeci da love nema ni za sendvic u skoli ne znam...!!!!!!!!!!!!!!!!

Koliko djece imaš zeko?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Pa kak su ti uzeli novce, a bilo je rečeno da budu dobili svi dužnici novce da se može obaviti proljetna sjetva, pod uvjetom da se do 6. mj dogovori s poreznom o otplati duga na rate!??
Nije mi više ništa jasno!

pa dobili su oni koji imaju duga ali im nisu blokirani racuni a njemu ocito jesu čim su odma namirili dug
a ima puno takvih koji nisu mogli pokrit troskove proizvodnje u prosloj godini ostali samo debeli dugovi
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja kaj sam dobio poticaja nikak mi se ne slaze racunica i nesto malo je leglo al dobro bolje ista nego nista!
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
da stigao je danas poticaj ali sam bog zna za šta i u kojem postotku:icon_mrgreen:bar je nešt ipak uplaćeno...
 

baki

Novi član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
9
Pa kak su ti uzeli novce, a bilo je rečeno da budu dobili svi dužnici novce da se može obaviti proljetna sjetva, pod uvjetom da se do 6. mj dogovori s poreznom o otplati duga na rate!??
Nije mi više ništa jasno!

pozdrav, u istim sam problemima kao i Zeko,poticaj uplacen ali ovrhom i prebacen na poreznu upravu,uz poticaj za zemlju uzet mi je i poticaj za mlijeko,i ne samo to svi racuni u svim bankama ocisceni cak i novac od Dukata za mlijeko,sto znaci nije mi ostavljeno ni 10 posto za osnovne zivotne potrebe a kamoli komunalije da poplacam.,da nespominjem kredite i.t.d.
Sto se tice reprograma ,tacnije dogovora sa poreznom i otplatom duga vaucerima citiram rijeci sefa porezne uprave u Vinkovcima:NIKAKAV ZAKON NIJE DONESEN,I AKO I JESTE POREZNA UPRAVA U VINKOVCIMA NIJE DOBILA OBAVIJEST.pitao sam i gospodina o otpisu kamata sto je ravnateljica porezne spomenula i dobio IDENTICAN ODGOVOR.racun ostaje blokiran sva sredstva financijska koja budu uplacena idu njima a kako cu ja i sta cu ja -GOSPODU OČITO NIJE BRIGA.......:(
 

baki

Novi član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
9
pozdrav, u istim sam problemima kao i zeko,poticaj uplacen ali ovrhom i prebacen na poreznu upravu,uz poticaj za zemlju uzet mi je i poticaj za mlijeko,i ne samo to svi racuni u svim bankama ocisceni cak i novac od dukata za mlijeko,sto znaci nije mi ostavljeno ni 10 posto za osnovne zivotne potrebe a kamoli komunalije da poplacam.,da nespominjem kredite i.t.d.
Sto se tice reprograma ,tacnije dogovora sa poreznom i otplatom duga vaucerima citiram rijeci sefa porezne uprave u vinkovcima:nikakav zakon nije donesen,i ako i jeste porezna uprava u vinkovcima nije dobila obavijest.pitao sam i gospodina o otpisu kamata sto je ravnateljica porezne spomenula i dobio identican odgovor.racun ostaje blokiran sva sredstva financijska koja budu uplacena idu njima a kako cu ja i sta cu ja -gospodu očito nije briga.......:(

...i jos da se nadovezem mlijeko vec mesec dana dukat ne otkupljuje.poklanjamo ga,dijelimo i na kraju svinje hranim-sramota!!!!dospele rate kredita placam tako sto prodajem jednu po jednu kravu i jednu po jednu visoko steonu junicu
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
poticaj sjeo na racun, porezna se namirila ovrhom a ja gledam u prazan rezervoar i neplacene racune i ovrhe..!!!
A kako u sjetvu ,kako dalje ,kako objasniti djeci da love nema ni za sendvic u skoli ne znam...!!!!!!!!!!!!!!!!

Žao mi te Zeko i ostale ljude koji su tako prošli teško prošle godine,pa neznam jel imaš šta za prodati neki priključak pa da se malo pomogneš s time,pa posudiš od nekoga za ovu sezonu recimo to što prodaš,jel lakše je činimi se posuditi neki priključak nego pare.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
a tko će ti danas kupiti neki priključak, kada se nema......vidim da su sjeli različiti novci po hektaru, al neznam zašto, jel je možda sjelo i nešto za teže uvjete gospodarednja zbog suše ili nešto drugo, neznam......ja još nisam bio provjeriti, baš me zanima koliko je sjelo.......
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
To je i bilo ocekivano dugovi se moraju platiti ali evo nazalost u mome slucaju je visa sila odigrala ulogu a znate onu staru poslovicu UDRI KONJA KOJI VUCE e to je sada u nasem slucaju a na nama treniraju strogocu.
Na sjednicama vlade malo pa cesto nekim tvrtkama otpisuju sve dugove (pratim sjednice vlade) a nas jos kamatare sa 18% kamate...
 

baki

Novi član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
9
To je i bilo ocekivano dugovi se moraju platiti ali evo nazalost u mome slucaju je visa sila odigrala ulogu a znate onu staru poslovicu UDRI KONJA KOJI VUCE e to je sada u nasem slucaju a na nama treniraju strogocu.
Na sjednicama vlade malo pa cesto nekim tvrtkama otpisuju sve dugove (pratim sjednice vlade) a nas jos kamatare sa 18% kamate...

pozdrav, Zeko slazem se u potpunosti s tobom da dugove treba vratiti,ne bismo ni mi ostali duzni-sto kazes koliko je oprosteno i kamata a i cjelokupnih dugova... kada sam procitao onaj link sto si stavio(...u vezi otpisa duga a i mogucnosti reprograma),odmah sam otisao u poreznu -samo da bih dogovorio reprogram i podmirio svoj dug da ne dodje do ovoga do cega je doslo,jer sad dok mi je poslovni racun blokiran svo daljnje poslovanje o.p.g -a je ugrozeno( nemozes dobiti ni kredit niti ista u banci),cak sam isao i u banke da vidim ima li kredit za isplatu poreznog duga( jer sam o tim kreditima citao i po netu) ali bezuspjesno -za opg nema ni to.tako da tacno znam kako ti je,ali valjda ce biti bolje
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
a tko će ti danas kupiti neki priključak, kada se nema......vidim da su sjeli različiti novci po hektaru, al neznam zašto, jel je možda sjelo i nešto za teže uvjete gospodarednja zbog suše ili nešto drugo, neznam......ja još nisam bio provjeriti, baš me zanima koliko je sjelo.......

Uvijek netko nešto kupuje.Evo ja tražim pneumatsku sijačicu sa dozatorima za gnojivo recimo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh