• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je .bio je zajeb u članku,sve u svemu,bude nastalo sveopće snalaženje i rekonstrukcija svega vezanog uz poljoprivredu
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
citat:" Prošle godine ta je farma u otkup isporučila 176.000 litara mlijeka uz dnevni prosjek po grlu veći od osam litara, što je od hrvatskog učinka bolje gotovo 30 posto"
racunica ako su se zezli...176000/77krava=2285,7l/laktaciji / 305dana= 7,49L/dan...
da je 8T onda bi predao 616000L a ne 176000 L..

tu neznas tko je lud...:p
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
citat:" Prošle godine ta je farma u otkup isporučila 176.000 litara mlijeka uz dnevni prosjek po grlu veći od osam litara, što je od hrvatskog učinka bolje gotovo 30 posto"
racunica ako su se zezli...176000/77krava=2285,7l/laktaciji / 305dana= 7,49L/dan...
da je 8T onda bi predao 616000L a ne 176000 L..

tu neznas tko je lud...:p

to racunaju godinu prije dok je Igor imao puno manje krava i staru stalu,al novinari ko novinari nemaju blage o tome sta pisu:mur:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
A pametni Milanović kaže nek oni seljaci koji propadnu sele u gradove, jel možda da kopaju po kontejnerima i spavaju u kartonskim kutijama, meni nije jasno jel taj čovjek svjestan gdje živi.
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
najviše me se dojmilo ovo da se ne smije prijetiti inspektoru,bože sačuvaj pa da me još tuži ,zapamtim mu tablicu i malo kasnije vidi desio se kratki spoj,bez veze misle tjerati neku tiraniju i još malo zaposliti birokrata na djelu,svakim novim zakonom ljudi su sve bliže tome da budu napuštali poljoprivredu
 

darijomeko

Novi član
Tu od
30 Ožu 2012
Poruka
17
pa koje su to gluposti ako su to potpore za 2012 godinu a kaj nemreju bit meni je isplaceno skoro pola manje nek su napisali,a kako je vama jel vam odgovaraju te racunice
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Ako moze pitanje u vezi poticaja? Ako ja otvorim opg do kraja ove godine( kasnije bi upisali i dodatnu djelatnost), buduci da radimo dosta zemlje i bavimo se uzgojem svinja mislili smo otvoriti opg i traziti poticaj! Da li imam pravo na poticaj u 2014. Godini? Ako podnesem zahtijev 2014. Kada ce ici isplata?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,868
Ako moze pitanje u vezi poticaja? Ako ja otvorim opg do kraja ove godine( kasnije bi upisali i dodatnu djelatnost), buduci da radimo dosta zemlje i bavimo se uzgojem svinja mislili smo otvoriti opg i traziti poticaj! Da li imam pravo na poticaj u 2014. Godini? Ako podnesem zahtijev 2014. Kada ce ici isplata?

zasto nebi imao pravo,ako udovoljavas uvjetima za ostvarenje potpore,otvoren OPG,minimalno 1ha zelje i neznam sada za broj svinja,mislim 6krmača itd,ako poticaj iznosi vise od 12 tisuca kuna onda obveza ulaska u sustav pdv-a ako se ne varam itd......podneses zahtjev kada će se podnositi,a isplatit će se kada bude para kao i svake godine..ako uopce isplate u punom iznosu..bilo je milijun puta price o tome i u medijima i na forumu..
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Ima li tko kakvu info kad bi mogla počet isplata poticaja za 2013.? Kad je isplaćivan prvi dio poticaja za 2012. godinu...negdje krajem 2012-te ako se ne varam?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ima li tko kakvu info kad bi mogla počet isplata poticaja za 2013.? Kad je isplaćivan prvi dio poticaja za 2012. godinu...negdje krajem 2012-te ako se ne varam?

Nažalost si u krivu to su plačali još zaostatke za 2011.g, a 2012 su počeli isplačivati tek oko 4mj 2013.g i još uvjek nisu bagra sve isplatili!:icon_evil::icon_axe:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh