• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
Nije mi jasno kako 100kn po ha TUG ja za 30 ha TUG dobio 17700kn nemam nista stoke samo ratarstvo...

onda si dobro prošo :icon_pray::icon_pray: jel to prijavljeno integrirana ili ekološka proizvodnja
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
mjesecna porodiljna naknada i djeciji doplatak nosi koliko i davanje za poljoprivredu...drugim rjecima: seljaci, jebite se! :)

mislim da nam nebi ni Mulder i Scully mogli odgonetnuti sto i koliko budemo dobili...

drugim riječima vi seljaci nećete imati djecu ili neznaš šta si napisao???
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
u ovoj našoj državi mnogo obitelji živi od dječjeg doplatka :mad:::mad::
.Drzava hrani,karitas oblaci,drzava skoluje(socijalna skrb)a tih lijencina je zadatak samo rano svijetlo pogasiti"da se posao odradi i sutra treba za pivu biti odmoran" i kukati,ako nemaju kucu samo zovnu novinare i evo je a neko grbacu ostavi u generacijama i nema je ili je nikad ne zavrsi.Pa tko je tu lud a tko pametan?
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
drugim riječima vi seljaci nećete imati djecu ili neznaš šta si napisao???

to je bilo napisano kao crni humor," vise se isplati je...t i nista ne raditi,nego zivjeti od poljoprivrede" drugim rjecima...
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
CARE svaka ti ćast pogodio si bit stvari živim uselu od 180 kuća imamo oko 105 osoba koje dobivaju socijalu u nekoj kući i po dvje pa ti državo odnosno budale koji još plačate obaveze to namirite. Kaže meni gospođa koja radi u poreznoj da nas mora naućiti pameti da čim nam dug pređe 1500 kuna slijedi blokada aja joj kažem samo napred ja se bavim poljoprivredom a ne trgovinom i takvi su mi prihodi kampanjski pa vam tako i mogu plaćati kaže ona to je naređenje i sada vi tu nešto recite A DA NE PIŠEM O OSTALIM PARAZITIMA PRORAĆUNA TO OVA DRŽAVA NEMOŽE NAPLAĆATI 30 POSTO RADI A OSTALI PARAZITIRAJU MORA DOĆI TOME KRAJ
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
CARE svaka ti ćast pogodio si bit stvari živim uselu od 180 kuća imamo oko 105 osoba koje dobivaju socijalu u nekoj kući i po dvje pa ti državo odnosno budale koji još plačate obaveze to namirite. Kaže meni gospođa koja radi u poreznoj da nas mora naućiti pameti da čim nam dug pređe 1500 kuna slijedi blokada aja joj kažem samo napred ja se bavim poljoprivredom a ne trgovinom i takvi su mi prihodi kampanjski pa vam tako i mogu plaćati kaže ona to je naređenje i sada vi tu nešto recite A DA NE PIŠEM O OSTALIM PARAZITIMA PRORAĆUNA TO OVA DRŽAVA NEMOŽE NAPLAĆATI 30 POSTO RADI A OSTALI PARAZITIRAJU MORA DOĆI TOME KRAJ


trenutno preko 378 000 nezaposlenih........pratim svaki dan, i u 2-3 dana se brojka poprela za preko 1000 novih......
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
i dalje mislim da su nam "pipiči,lasle i pokrovci" premalo,trebamo"klička"pa da se nešto pokrene........al bijim se da su nas hrvati iz 90-ih previše zadužili.....no čekamo ponedjeljak......:icon_hang:
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
i dalje mislim da su nam "pipiči,lasle i pokrovci" premalo,trebamo"klička"pa da se nešto pokrene........al bijim se da su nas hrvati iz 90-ih previše zadužili.....no čekamo ponedjeljak......:icon_hang:

Đuro a tek Mlinarić??????????????????
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
o broju pokrovaca svi sve znamo,o gospodinu Mlinariću sam svojedobno rekao par riječi na ovom forumu,ne želim nikoga vrijeđati,jer ni sam nisam svetac i mali sam proizvođač ali bih radije da me takovi ne zastupaju.....sutra je ponedjeljak......i bit će čuđenja i razočaranja,nerazumijevanja ko i prekjuče:mur::mur:
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Meni sad nije jasno, kolega je par stranica ranije ranije napisao da je dobio 100 posto iznosa za krmace, u tom rangu je i duhan i secerna repa, jel mi moze tko potvrditi da sad ide 100 posto iznosa za to navedeno od ovih 307 milijuna?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh