• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jadranko

J

Jadranko

Guest
Pozdrav svima.
ovako nakon dugog vremena ajde da se i ja predstavim.i da napokon GROF zna tko sam i odakle :D :D
Jadranko mi je ime imam 30 godina i zivim na dva mjesta u Gunji pored Zupanje i u Solothurnu u Svicarskoj.
Ja se ne bavim poljoprivredom nego moj stari.
Ja zivim i radim u Svicarskoj ali kada sam u HR na odmoru tada pomazem starom gdje god treba.
Uglavnom servisiram popravljam sta stari zezne i brinem se za rezervne dijelove i nabavku novih prikljucaka.
Mi imamo nekakve vocnjake koje moj stari odrzaje za sebe i svoje potrebe negdje oko 400 vocaka do sada.
Ja inace imam Band sa kojim sviram u CH band se zove Crna Adria
tako da ako netko ima zelju da nas poslusa moze otici na http://www.crna-adria.com i tamo ima videa pa nas mozete
cuti i dati koji komentar :) a evo i jedan video..

BTW ja sam onaj na bubnjevima lol :)

[youtube:27c6ijlp]dniYyiUO-zI&feature=channel[/youtube:27c6ijlp]
[youtube:27c6ijlp]JKX8C-2Gg_U&feature=channel_page[/youtube:27c6ijlp]
[youtube:27c6ijlp]8q7L6MIejxg&feature=channel_page[/youtube:27c6ijlp]

Od tih velikih strojeva nemamo puno onoliko koliko nam treba za sada,ja sam odavno razmisljao da se prosirim na veliko
ali stari ni cuti jer misli da bi se odmah vratio u HR i propao skroz...uglavnom imam

Iseki Tx1300
freza 110 cm
Plug
Rotokosilicu 100 cm
Ralicu za snjeg
Prikolica
Prskalica za vocnjak
Strizna kosa od tome vinkovica :lol: :lol:
I jedan sjetvospremac od 100 cm

za sad nemam slike od svih prikljucaka jer nisam slikao a od traktora imam vec po svuda na forumu a ostatak vam budem uslikao sada za uskrs kada budem na odmoru u HR.

eto toliko od mene pozzz svim forumasima

 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Hi hi, trebao si pričekati i 500 post pa se javiti ;) Šala. Dobar si ti i band. A i iseki služi li ga služi :)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ooo Jadranko pa bilo je i vrijeme 8) :blackeye
nego gdje svirate, u CH ili u HR?


p.s.
lijepi MB :mrgreen:

pozdrav!
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav Jadranko!
He he,,,malo glupo..al dobro došao! :lol: :lol: Lepo ti reče Kontam - da si trebao sačekati 500-ti post... :lol: :lol:
Inače band vam je OK,,,dobro zvuči,,,volim tu vrstu muzike! Samo tako nastavite! ;)
A što se tiče Iseki-a,,,ma nije to loša mašina,,,nego malo se prepucavamo,,,čisto ono - da nam nebude dosadno...
Tako da nema ljutnje! :lol:
I da umalo da zaboravim...mogao bi mi prodati kosilicu za Tomu! :lol: :lol: :lol:
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 
J

Jadranko

Guest
TX75 kaže:
ooo Jadranko pa bilo je i vrijeme 8) :blackeye
nego gdje svirate, u CH ili u HR?


p.s.
lijepi MB :mrgreen:

pozdrav!

Sviramo samo ovdje u dijaspori.razmisljali smo malo da napravimo neku mini turneju po HR ali svi ovdje radimo tako da nemamo vremena za putovanje itd,....
Mi kao band postojimo negdje oko godinu i pol.
Ustvari Crna Adria postoji 2 godine a ja sam sa njima godinu i pol,stari bubnjar ih je napustio i ja se taman nekako tu uklopio..
pozzzz
 
J

Jadranko

Guest
joekiki kaže:
Pozdrav Jadranko!
He he,,,malo glupo..al dobro došao! :lol: :lol: Lepo ti reče Kontam - da si trebao sačekati 500-ti post... :lol: :lol:
Inače band vam je OK,,,dobro zvuči,,,volim tu vrstu muzike! Samo tako nastavite! ;)
A što se tiče Iseki-a,,,ma nije to loša mašina,,,nego malo se prepucavamo,,,čisto ono - da nam nebude dosadno...
Tako da nema ljutnje! :lol:
I da umalo da zaboravim...mogao bi mi prodati kosilicu za Tomu! :lol: :lol: :lol:
Pozdrav Joe! :mrgreen:

Eto hvala hvala na ljepim zeljama.
i ja kazem nema ljutnje malo se prepucavamo ali to je sve u granicama normale,pa bilo bi nam dosadno da se ne prepucavamo zar ne?? :lol:
A striznu kosu ti nedam jer je stroj prva liga i sa time stari radi cijelo vrijeme i nikad nista...
sa tom kosom je dosta love zaradio tako da..... No way :lol:
pozz
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav!
Ajdee pa daj mi :? ...baš mi treba takva kosa... :lol:
He he he ...ma naćiću negdi takvu kosu! :scratch nadam se...
Nek se otac služi snjime još 100godina!
Još malo pa uskrs,,,hehe dolaziš kući,,,pa nam daš slike obećane... :lol:
Ajd pa pozdrav!
Joe! :mrgreen:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Prije svega drago mi je da si se i ti Jadranko predstavio,
da znamo tko si, a ne da se skrivaš!

joekiki kaže:
Pozdrav!
Ajdee pa daj mi :? ...baš mi treba takva kosa... :lol:
He he he ...ma naćiću negdi takvu kosu! :scratch nadam se...
Nek se otac služi snjime još 100godina!
Još malo pa uskrs,,,hehe dolaziš kući,,,pa nam daš slike obećane... :lol:
Ajd pa pozdrav!
Joe! :mrgreen:

Joekiki ma voli i on TV, samo to drži za sebe, neželi priznati i iznjeti to javno
da ne osramoti ove male traktoriće. :mrgreen: !
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
jadranko drago mi je šta si se predstavio :!: ;)

dobrodošao na forum :!: :lol: :lol: :lol:

čekamo slike tvoga stroja :!: ;)
 
J

Jadranko

Guest
snupy kaže:
ide to vama a posle svirke na feldshlosen
ipravak netocnog navoda.
Ne poslje svirke nego i za vrijeme svirke :D :D
to nam je kao pogonsko gorivo hehehe
 
G

GROF

Guest
...pozdrav jadranku!!!., legendi iz gunje!

...rekli bi zagorci!; ...dobro nam došel dragi pajdaš!...

...ma lipo te za čitat i vidit /u bendu/., dobri strojčići, dobri priključci /priključna orudja/., OSIM!; strižne kosilice TV., moja prijateljska preporuka., baci je u smeće!., dok se strojčuga od traktorića ni pokvarila...!., ma sitit ćeš se ti mene., naravno i reć ćeš; ...ma lipo mi rekal onaj m...... grof!...
., od svega nabrojenoga, najviše mi se svidja ona prava - pravcata strojčuga sa onom nišanskom spravom ispred nosa., a zovedu je; mrcedus!!!

bog! jadranko!., lipi pozdrav; tebi, tvojoj mladoj obitelji u beli svit, tvojim starcima., ča te čekadu svaki put iz dalekog belog svita!, tvojim dečkima iz dobrog benda., ma lipo mu je ime... SRETNO., ČITAMO SE...

p.s. napokon si i ti smogal; hrabrosti, odvžnosti, smijelosti, razboritosti, prkosa, ..., DA POKAŽEŠ SVOJA M... .-
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
TOMO VINKOVIĆ kaže:
zašto da je baci u smeće??? :roll:

TOMO VINKOVIĆ pa tebi treba sve napisati ili nacrtati.
Što ne možeš ništa isčitati između redova :!: :?: ?!
Malo pročitaj temu o TV i temu Tomo ili Yanmar možda zaključiš.

P.S.

GROF-e potpisujem riječi!
Što je sigurno je sigurno neka on baci tu kosilicu dok je još u stanju za upotrebu! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
nije nego nekužim zašto bi je bacio kad ga služi dugi niz godina :?: :roll:

al ok,ja je neman jer mi ne triba pa i neznam kakva je,iman samohodnu :!: ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
TOMO VINKOVIĆ kaže:
nije nego nekužim zašto bi je bacio kad ga služi dugi niz godina :?: :roll:

al ok,ja je neman jer mi ne triba pa i neznam kakva je,iman samohodnu :!: ;)

TOMO VINKOVIĆ mislim da ti uopće ne kužiš što je GROF htio reći, tj. poručiti!
Možda Jadranko zaključi kad pročita post pa ti on napiše.
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
koliko sam ja razumio GROF mu je rekao da je se riješi dok još valja i dok se traktor nije od nje pokvario :!: ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
TOMO VINKOVIĆ kaže:
koliko sam ja razumio GROF mu je rekao da je se riješi dok još valja i dok se traktor nije od nje pokvario :!: ;)

TOMO VINKOVIĆ upravo tako nešto u tom smislu,
dugo ti je trebalo da zaključiš!
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Jadranko možeš li poslikat roto malčer da se vidi kako su riješeni noževi .
 

Najnoviji postovi

Na vrh