• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kalači drva

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
danas sam bio kod metalaca, sad planiram umjesto ovoga vertikalnog bcjepaca napraviti vodoravni, znaci kad se drvo prereze da padena nacjepac, kao sto sam prikazivao na onom svom video, sto sam vec jedan tako uradio.

Radi se o profilima debljine 20mm duljine 130 cm, te neke druge stvari nosac noza i ostalo. U ovom slucaju ce noz biti fiksni samo cese pomjerati po vertikali ovisno odebljini drveta, i jos k tomu bit ce na opruzi da se moze podici par cm u slucaju vise sile prilikom cijepanja, dakle cilindar ce guratidrvo preko noza.

bit ce slike kad to sredim, a kasnije ce dov+ci na red i transporter, posto vec imam hidromotor, ali odakle ga napojiti , najvjerovatnije sa traktora posto imam vise izlaza na traktoru, brza spojka i to je to, da ne komplikujem.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
@ZJ

Jesi još u potrzi za cilindrom?
Klipnjača oko 60, a cilindar oko 120. Dugačak oko 1M. 1000kn.
Ako si zainteresiran dam ti broj pa zoveš čovjeka da ti točno zmeri ;)
Jel u Ruševcu? Ako nije, šalji broj.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Evo slike kako sam obecao,
Promjer crijeva neznam tocno ali sam mjerio na ilzlazu, ona koljena , unutarnji promjer 7mm i to od pumpe do razvodinika i dalje, to bi se dalo zamjeniti ali je problem sto su holenderi na cilindru unutarnjeg promjera 8mm.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Meni se čini da je to negde 8 mm unutarnji promjer,jel tak.A to je premalo za protok od 70 litara.Daj slike i od razvodnika da vidimo i njega.Za 40 litara u min ja sam imal deblje crijevo,tak da ovo mi ne izgleda ok.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Evo slike kako sam obecao,
Promjer crijeva neznam tocno ali sam mjerio na ilzlazu, ona koljena , unutarnji promjer 7mm i to od pumpe do razvodinika i dalje, to bi se dalo zamjeniti ali je problem sto su holenderi na cilindru unutarnjeg promjera 8mm.
Editovao sam sliku razvodinika, ali nisam nista stavio pord usporedbe radi, iymjerit cu pa cu reci dimenzije.

A dansa nam praynik tako da ne rade ovi sto rade crijeva da probam sa drugim crijevima.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Daj mi reci kakav je to cilindar,jel to rađeno kod nekog hidrauličara novo ili je od nekud uzeto.Ako je uzeto od kud i kakvog stroja?Jer imaš cilindara koji služe za fini posmak i oni imaju snagu,ali nemaju brzinu.On će dobiti kroz tih 8 mm npr.pritisak od 160 bara,ali neće dobiti količinu ulja koja bi mu trebala da postigne brzinu koja tebe zadovoljava.Jer pritisak ti određuje snagu,a volumen ulja brzinu radnje.Ovo je tandem pumpa,kak spajaš crijeva od izlaza obje pumpe na razvodnik?
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Razvodnik mi se ne čini malen ali... Jel možeš poslikat malo bolje ovaj sistem klackalice za isključenje razvodnika kad sjekira dođe u gornji položaj? Ako ti ne bi bilo teško?:blackeye
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
8mm je daleko od mjere koja bi zadovoljila , a na prvoj slici , kakav je ovo ventil u pitanju , jel to onaj što ''sabira pumpe'' ?
razvodnik možda i zadovoljava ali crijava nikako , i jesu li sva crijeva tog promjera , znači na relaciji rezervorar-pumpa(e)-razvodnik-rezervoar

poušaj ti spojiti manometar onako kako sam ti rekao , tada će sve biti lakše , ako je zagušen protok mora se pojaviti pritisak na relaciji pumpa-rezvodnik

i da koliko je crijevo na relaciji rezervoar-pumpa(e) , zuje li pumpe pri radu ?
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ako pumpa daje 70 litara u minuti,prvo su crijeva premalog protoka,zatim je razvodnik premali,a na kraju su i ulazi mali u cilindar.Jedino kaj more napraviti je zamijeniti razvodnik večim,crijeva puno deblja,i posjetiti tokara da mu napravi veče ulaze u cilindar.Vodi se time da ako ti je pumpa 70 l/min,moraš imati bar 20 posto veči protok na razvodniku i crijevima,kaj znači da ne biraš razvodnik ispod nekih 80 l/min,crijeva da su ti najmanje 3/4 cola unutarnji promjer(najmanje,a može i više),te da ti tokar napravi veče ulaze u cilindar i nek ti odmah prilagodi ulaze navoju na crijevima.Kad to skopčaš gore ima da celu šumu iskalaš a grijanje nebi trebalo prelaziti granice.Jer strojevi imaju veče rezervoare ulja da se stigne ohladiti,a ova veča mehanizacije ima i hladnjake,al dobro,mi pričamo o kalaču.
Primjera radi,na stroju na kojem sam ja delal,bila je klipna pumpa protoka 120 l/min,razvodnici koji su se koristili su bili manjeg protoka,al celi sistem je imal hrpu regulacijskih ventila(protoka i tlaka) i rezervoar ulja od 200 litara.Tak da ulje koje je prolazilo kroz prigušnice se vraćalo nazad u rezervoar i tu se stiglo ohladiti.
Ti bi se isto mogel igrati sa ventilima protoka i tlaka,al onda nebi dobil brzinu posmaka hidrauličnog cilindra,a i rezervoar od kakvih 10-ak litara nije dovoljan da se ulje stigne ohladiti.
Najjednostavnije je ako imaš pumpu koja daje količinu ulja manju od količine koju razvodnik može probaviti,stavi nju i videl buš da se nebude grijalo tak ko ovo zato jer bude nesmetan protok ulja kroz sistem,dobil buš istu snagu ko i s velikom pumpom,ali manju brzinu hoda cilindra.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,483
Jel u Ruševcu? Ako nije, šalji broj.
Kaj misliš da ja neznam dalje od Ruševca pogoditi?
Broj, i lokaciju dobiš na pp, ali ti je malo daleko. Ja bum možda išel opet po neke dijelove, pa ako sponzoriraš kakav gablec možda ti ga i dopeljam ;)
Htel sam ga poslikati, ali jednostavno zaboravio :madmana:, mada kad sam ga videl sam se odma setil tebe.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Najjednostavnije je ako imaš pumpu koja daje količinu ulja manju od količine koju razvodnik može probaviti,stavi nju i videl buš da se nebude grijalo tak ko ovo zato jer bude nesmetan protok ulja kroz sistem,dobil buš istu snagu ko i s velikom pumpom,ali manju brzinu hoda cilindra.

vidiš ni ovo nije loša ideja :prayer: može za probu da spoji samo jednu od ove dvije pumpe i vidi hoće li biti grijanja , nema potreba ad karabudži drugu jer ovdje ima vec dvije
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ali ako ide tak napraviti onda mora svejedno obje pogoniti jer su na jednoj osovini.A ako drugu ganja bez ulja more biti :eek: .Znači sa jedne pumpe spojiš na kalač,a sa druge crijevo od izlaza spoji u rezervoar.

Ja mislim da je powershift to več složil pa se neče ni družiti s nama. ;)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Daj mi reci kakav je to cilindar,jel to rađeno kod nekog hidrauličara novo ili je od nekud uzeto.Ako je uzeto od kud i kakvog stroja?Jer imaš cilindara koji služe za fini posmak i oni imaju snagu,ali nemaju brzinu.On će dobiti kroz tih 8 mm npr.pritisak od 160 bara,ali neće dobiti količinu ulja koja bi mu trebala da postigne brzinu koja tebe zadovoljava.Jer pritisak ti određuje snagu,a volumen ulja brzinu radnje.Ovo je tandem pumpa,kak spajaš crijeva od izlaza obje pumpe na razvodnik?

pumpa je tandem ali su dva odvojena sistema, veca napaja preko odvojenog rayvodnika cilindar, a manja napaja cilindra koji podiye vodilicu na banseku.
Coilindar sam dans skidao i mijenjao holendere i kad sam odsjekao stare rupa na stijenki cilindra je bila 6mm, a sva crijeva sam kako sam rekao su bila unutarnjeg promjera na koljenima 7 mm, sve sam to iymjenjao nekih 5 m crijeva sveukupno, ali rayvodnik koje g sam planirao staviti nije radio, kad sve pokopcam u neutralnom poloyaju nema protok kroz nejag, nego samo u radnom polozaju, dakle trebam drugi razvodnik.

Kad sam mijenjao holendere na cilindru skidao sam klip da pri varenju ne spalim gumice i vidio sam da je precnuik klipa 50mm, a precnik cilindra 90 mmm, cilindar je standardni, mada su mogli stavirti veci promjer klipa bar 70mm, zbog brzeg povrata. Sudeci po svemu , pumpa koja je postavljena 40 cm3 i crijevima 7 mm, rupama na cilindru promjera 6 mm, sam zakljucio da i toj firmi Vjmar radi hidrauliku neko ko nema pojma o tome.

Koliko pitanja , a ja sam vec izmjenjao instralaciju, promjenio holendere, popio 2 litra vina, i ustanovio da razvodnik kojeg sam planirao nije odgovarajuci.
Mehanizam za iskljucenje ventuila cu poslikati ali to ce pricekati posto ujutro ranom zorom idem na put, malo para zaraditi da isfinanciram projekt.

Razvodnik mi se ne čini malen ali... Jel možeš poslikat malo bolje ovaj sistem klackalice za isključenje razvodnika kad sjekira dođe u gornji položaj? Ako ti ne bi bilo teško?:blackeye

Radi se o razvodniku kojeg opruga uvijek vraca u polozaj za povrat klipa prema gore, kad klip do]e u gornji polozaj klackalica postavi polugu komnde u neutralni polozaj i t uje drzi dok se rukom ne povuce komanda dolje,

8mm je daleko od mjere koja bi zadovoljila , a na prvoj slici , kakav je ovo ventil u pitanju , jel to onaj što ''sabira pumpe'' ?
razvodnik možda i zadovoljava ali crijava nikako , i jesu li sva crijeva tog promjera , znači na relaciji rezervorar-pumpa(e)-razvodnik-rezervoar

poušaj ti spojiti manometar onako kako sam ti rekao , tada će sve biti lakše , ako je zagušen protok mora se pojaviti pritisak na relaciji pumpa-rezvodnik

i da koliko je crijevo na relaciji rezervoar-pumpa(e) , zuje li pumpe pri radu ?

Pumpe ne zuje pri radu, crijeva su sva istog promjera, razvodnik bi moooozad mogao proci ali sad kad sam stavio cijevi 13 mm i holendere 1/2 cola ne pase mi n razvodnik i i razvodnik bi opet bio najslabija karika, tako da ga mijenjam, a ovaj cu iskoristii za podizanje noza po vertikali prema promjeru drveta kje radi, kad cjepac bude u vodoravnom polozaju

Trebam ovakav ventil brzine, navodno on regulira brzinu hoda klipa, cijena po kojoj mi se nudi je 270 EURA, a nisam siguran tocno ocemu se radi, vjerovatno neja opruga pod djelovanje tlaka se stalci, pa ulje ide u prelljev,a ostalo lagano puni cilindra te tako samnji brzinu, to naga]am, i ako je tako zaaastooo 270 EURA


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
@power
nemoj više da pišeš toliko postova jedan iza drugog , napiši JEDAN , za sada sam ja sastavio ali te molim da ubuduće pokušaš to sam da radiš
isto se odnosi i na ostale članove

a povodom tvoga problema oko ventila i 270e
a koji će ti vrag ventil za regulaciju protoka ako tebi uvijek treba maksimalni protok , to bi po meni samo bila bacanje para :?
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Mani se toga čovječe!Ventil za 270 eura.Za to kupiš razvodnik sa 2-3 ručice i vozi.Korisnija stvar bi ti bila da staviš hidraulični akumulator pa da ti pumpa duže traje.A to se da jeftino nabaviti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Trebam ovakav ventil brzine, navodno on regulira brzinu hoda klipa, cijena po kojoj mi se nudi je 270 EURA, a nisam siguran tocno ocemu se radi, vjerovatno neja opruga pod djelovanje tlaka se stalci, pa ulje ide u prelljev,a ostalo lagano puni cilindra te tako samnji brzinu, to naga]am, i ako je tako zaaastooo 270 EURA
Ventil ti automatski prebacuje punjenje obje komore cilndra (dakle "plunger mode") u punjenje tlačne komore cilindra. Upravlja se tlakom.
Postoje i takvi ručno upravljani 4-položajni ventili. O njima sam pisal prije.
Tebi treba ovakav automatski, jer nemaš vremena za ručno upravljanje istim.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
mogu li zadrzati postojeci cilindar, s tim da bih izbusio rupe na odgovarajucem mjestu za dodtane prikljucke.
Posto mi je original cilindar koji ide uz ovakav ventil, nov dođe 700 EURA, a i polovan bi se mogao naci nesto jeftinije, dali je moguce standradni cilindar preraditi u ovu funkciju ili da narucim da mi prave takav, samo ovi sto rade cilindre nisu upoznati sa ovakvim cilindrima, oni mi tvrde da us svi cilindri manje vise isti.

Sta raditi, ne bih da kupujem taj cilindar ako moze i ovaj normalni uz male izmjene.
Kako i cime upravljati tim diferencijalnim nacinom rada cilindra, ima li on veze sa ovim ventilom, sve mi se zbrkalo, ima li negdje strucnjak da ga angaziram oko ovih stvari ili bar da mi kaze konkretno koje komponenete da ugra]ujem , na koji nacin da dobijem brzinu cilindra.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Joj, joj jesi slikao onu klackalicu koja isključuje ručicu na razvodniku. Koji je tajfun imao sistem za uključivanje cilindra, jesi ga aktivirao pritiskom na neki gumb ili je trebalo držat ručicu?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Dansa sam stigao kuci sa terena tako da nista nisam radio niti stigao poslikati., trazim razvodnik posto je ovaj 3&8 prikljucke ima i po mojoj procjeni max 40/min.
Opet taj tajfun, vec sam to objsnjavao
Komanda se da rukom da ide u polozaj za cijepanje, kad dođe do kraja koliko sam vidio ima jedno crijevo na vrhu cilindra i tu se ulje prelije kad klip dođe gore i napuni jedan vrlo mali cilindric koji se nalazi ispod poluge razvodnika te ga izbije u polozaj za povratak nazad (nema neutralnog polozaja) kad dođe u pocetni polozaj tu ostane dok se rukom ponovno ne preklopi komanda prema naprijed.
Klip je bio 90/80 i ode i varti se nazad za nekih mozda 3 sec (60 + 60 cm)
ima taj ventil brzine ili sta vec koji sam slikao, ima dvije pumpe , kako mi ovaj iz tajfuna tvrdi da cilindar napaja smo jedna, a ova druga neke druge stvari, jos mi kaze da je cilindar poseben izvedbe.
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Ne znam kome si objašnjavao, meni nisi sigurno. Kad sam te pitao koliko te koštao banzek iliti tračna pila nisi htio ništa odgovoriti kao da ću se ja pomoć od toga. Što se tiće cilindra ne vjerujem da je neka drugačija izvedba, mislim da su svi dvoradni isti, različite mogu biti samo dimenzije, a ovaj mali klipić što vraća polugu si moraš nabavit ako si zapamtio o čemu se radi, u biti samo trebaš prekopirat tajfuna i povečat promjere cijevi i prihvate na cilindru i odgovarajuči razvodnik kakav je bio na tajfunu. Dobio si ono što si htio manji mobilni stroj za rezanje i cijepanje. Hoćeš mijenjat poziciju cilindra u vodoravni položaj?
 

Najnoviji postovi

Na vrh