• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kalači drva

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Jpš si ovo moram napraviti za nedaj bog ako nestane struje..
Još jedan stroj za raditi čačkalice ili rezati nokte na prstima. To nije sjekira ni kalač, to je inovacija za gubljenje vremena, igračka.
 

damir098

Član
Tu od
21 Sij 2021
Poruka
36
Dobar dan, ovako htio bih kupiti kalač za drva po mogućnosti šta jači i da je uspravni nikako ležeći. Samo neznam kojeg proizvođača. Do sada sam radio sa kalačima domaće proizvodnje i sve je to ok ali kao šta rekoh nemoze se kupiti. Sada sam se odlučio za kupnju vlastitog, pa bih volio čuti vaša iskustava i preporuku.
Hvala
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Pa ni moj Uniforest nejde do kraja. Mislim da je to radi sigurnosti a ni nema potrebe u 99% slučajeva.
 

damir098

Član
Tu od
21 Sij 2021
Poruka
36
Ima li netko iskustva sa kalacima kraljkocijan i panex agm cjenovno su dosta niži pa me zanima jeli razlika u kvaliteti isto tako
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Panex trži kineske, za KK beću trošiti riječi (mnogi u smogradnji su bolje napravljeni).
Nemreš to uspoređivati sa slovenskim proizvodima.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Audi -folcwagen-škoda-seat.
Koja je razlika?

Netko veli u kontroli..netko u završnoj obradi..netko veli samo ime..tko je u pravu?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Audi -folcwagen-škoda-seat.
Koja je razlika?

Netko veli u kontroli..netko u završnoj obradi..netko veli samo ime..tko je u pravu?
Negdje sam svojevremeno čital usporedbu kak je isti detalj (spoj 2 elementa) izveden na audiju, folciki i škodi. Na prvi pogled (izvana) jednako, ali stvar je u detaljima i ugrađenom materijalu. Uglavnom se svodi na vijek trajanja tog spoja. Ako je na audiju 100 mjernih jedinica, na folciki je 70, a na škodi 50.
 

Najnoviji postovi

Na vrh