• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KARDANI na poljoprivrednim strojevima!

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
za imt 539,nisam nikad do sada radio s vitlom pa ljudi mi govore da bih trebao napravit posebno za kacit poteznicu kao da ako se kaci iza sjedala da moze vitlo iscupat onaj klip od hidraulike.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
... kako se mjeri kriz da mogu ici u potragu za novim, (promjer kriza, ili vanjski promjer lezaja i dali jos duzina kriza, (64.8)
Na ovaj način:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Dovoljno se vidi za križ. Mjeri promjer čašice i duljinu križa i tjt.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
Standard je , nebi trebalo biti problem za kupiti, mad su cijen u trgagenciji vise nego duplo manje nego tu kod mene., Hvala u svakom slucaju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
PS, koliko si daleko od GP Kamensko?
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Nedavno sam kupio tarup za kukuruzovinu pa sam posudio kardan od kolege da isprobam stroj u radu prije kupnje i sada sam u potrazi za svojim kardanom ali tražim kardan sa kvačilom dužine 60-70 cm pa ako netko zna gdje se može nabavit takav kardan sa kvačilom bio bih veoma zahvalan kolegama forumašima i forumašicama
 

Razinekop

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2013
Poruka
343

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,157
Re: Berači kukuruza

Jeli dovoljno samo jedan dupli križ ili trebaju dva za balirku?
 

Najnoviji postovi

Na vrh