• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Knjižica za plavu naftu

I

ihorzic

Guest
I što je sad sa kupovinom plavog dizela -
ušli smo u 2012 i ???????????????????
 
M

MOCO

Guest
pa ništa, sve je isto ko i lani....

na kartici imaš novu količinu, ono što nisi lane potrošio propalo je
 

franc

Novi član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
12
Znači količina plave nafte koju je ostala u knjižici je propala?
Koliko sam shvatio sad se sve kreće od nule, tj. od početka s potrošnjom plave nafte iz knjižice?
 
I

ihorzic

Guest
a j....a ja čuo da se može cijeli 1. mjesec još na isto
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
a j....a ja čuo da se može cijeli 1. mjesec još na isto

nemože , ja provjeravao telefonom imao 300L,na staru godinu naveče je več bilo 0, a iza ponoči nova količina
 
I

ihorzic

Guest
A jebiga tip iz županije sa kojim sam dobar , mi je rekao

ALI išao ja probati i ipak ste Vi u pravu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
nemože , ja provjeravao telefonom imao 300L,na staru godinu naveče je več bilo 0, a iza ponoči nova količina

I sad ti bude fino nova kvota umanjena za 300 l :idea:
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
bolje da si tu oglasil da imaš viška ja bi uzel i tak sam naknap svaku godinu
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Molim za pomoč,gdje i do kada napraviti karticu za plavi,naime do sada nisam uzimao poticaje ,lani sam uredno predao zahtjev za potporu i ove god.imam pravo ,e sada trebam karticu za plavi , sve mi je to nepoznanica.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
tamo gdje si predao zahtjev za poticaj idi i traži karticu.

Sređeno zahtjav+20kn takse,i 50kn na uplatnicu ako netrebaš hitno 30 dana.
Hvala na pomoći...
 
I

ihorzic

Guest
ti na benzinskoj ne bi dobro prošli da sam ja bio tu.
katastrofa - sve se bojim kako oni rade sve po zakonu,..
 
O

odmahsad

Guest
bolje da si tu oglasil da imaš viška ja bi uzel i tak sam naknap svaku godinu

Plavi dizel se subvencionira za potrebe poljoprivrednika i ribara, a potražnja mu je porasla posljednjih godina. Možete naći i po oglasnicima kako ljudi prodaju plavi dizel. Sve vam je time jasno, država ima gubitke na plavom dizelu i sigurno se dio tog gubitka prenosi na cijenu goriva. Možda se upravo zato ne spušta cijena koliko se i diže, to je moje mišljenje - tvrdi Dekanić.

http://www.politikaplus.com/novost/...rzava-tako-podmiruje-gubitke-na-plavom-dizelu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh