• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,632
I kaj te ve buni? Zato kaj je prasica prejeftina ili misliš da ima nekakvu falingu? Stare svinje imaju zrelo meso i puno su bolje za preradu jer meso nema puno vode. Za kobasice i sušenje nemaš bolje.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Po 9kuna dobivam, ipak moram gledat da spasim domaću proizvodnju kak tu neki vele🤭
Kak je to meni smješno sve.
Kak sam i pajceka kupil, bila cijena po 17,sa klanjanjem 18,reko gospon kome bute prodali to pitam ga? Veli on bu se našel kupac, reko dobro ja to nebum kupil. Za par dana zove da nema kome prodat, reko gospon ja sam ozbiljan i ja dajem 14,veli može jer nemam kome prodat, sad mi prasicu oće uvaljat po 9 kuna. Neznam bi ju zel ili kaj, previše bu mi toga svega.
Svi si bi obogatili prek noći, nemreš verovat.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,632
Skužili su da imaš para pa te nastoje zavaljati. Nisi valjda išel u kupovinu sa kapetanskom kapom?
Kupi svinju, napravi preradu i nema glada. Drva imaš i zima se bude preživjela. :ppozdrav:

Nisam samo shvatil za kaj ste se pajceku najprije klanjali, a posle ga iskasapili. :unsure:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Kak se taj čips ponaša prema zubima?
Kad u čvarcima naletim na ostatak kožice obično to bude bolno ako nisam oprezan.
Ili imaš neki drugi način pripreme?
 

Najnoviji postovi

Na vrh