• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
pa kaj ne kažeš,ima kod mene u d. resi ovaj za 900 kuna,mislim da još nije prodan

prosli tjedan sam nabavio vakumirku, jedva i to sam je morao naruciti, smart vac, odlicno radi.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
prosli tjedan sam nabavio vakumirku, jedva i to sam je morao naruciti, smart vac, odlicno radi.

da si javio,već bi je imao odavno,imali su je....:madmana:
 

Riis

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
155
ja imam istu ovakvu vakumirku, inače prijatelj i njegov otac rade u toj firmi, tako da sam je platio 100e prije 2 godine, sam je isto trebalo dugo čekat dok ju nije *nabavil* pa ak nekom treba mogu ga pitat jol još uvijek može nabavit, a i u slo je jeftinija mi se čini, i još dobijete povrat poreza
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
eto danas smo morali naći vremena a svuda okolo blato da humano zatamanim jednog gicka muškog roda jer je sjebo nogu,a nije mu još trebao biti crni petak ali sila boga ne moli pa smo žena i ja to obavili na njegovu žalost,evo koja slikica jer sin uhvatio malo u kadar,mamu mu njegovu

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us,evo gdje je pukla

Uploaded with ImageShack.us,sve u krugu 2 metra od stola opasna zona

Uploaded with ImageShack.us,kod drugog buta isto pukla kost,to nikad nisam doživio da ima obadvije kosti strgane

Uploaded with ImageShack.us ,morao sam provjeriti ispod repa da nije slučajno bilo žensko

Uploaded with ImageShack.us ,sad još samo naveče solenje malo jače i budu dvije preše mljac čvaraka :partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zna se kud se šta gura,ali evo sad lagana večera,sve domače,čvarci,luk.domaći kruh ,evo ga domači čvarak bez konzervansa i onog E,

Uploaded with ImageShack.us,sad nešto lagano :partyman::partyman:i via spavanac
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
uf, čvarke nisam vidio već 3 miseca :(
dobar tek ajkula!! :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajkula........

Evo,,,,,,sline potekle.........................:supz::supz:dobar tek,,,prijatno u slast,,mada si ih več probavija,,,,,,,,,,,,uvijek ostavljaju ljep dojam,,,i ukus u ustima.....
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
evo i mi danas jednog brava zatusili vec se isppraznio zamrzivac pa napravili malo cvaraka i kobasice.



 
Posljednje uređivanje od moderatora:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jeb*š muškarca ak nema 100 kil, i prasca ak nema prek 180 :partyman:

lipi krmak, sad je škrinja opet do pol puna :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A čuj Josa kod mene puna kuča gladne dječice,tata nikako da krene u vegane i onda treba meseka,to mi po domaći prihranimo i spremimo bez nekakvog kemijanja i dodavanja,što bi rekli domače je domače:lol::lol::partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
domače je domače naravno :partyman:
znači ako mislimo čiko i ja prigrabit koji komadičak sa roštilj ploče, moramo požurit dok još ima :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Josi se vidi da voli domaču papicu ali čiko mi malo slabašan na vagu,:rolfer::rolfer: za čiksa bi trebao cijeli zadnji but da malo upotpuni kilažu,:partyman::partyman:i da uđe u klub 100+,:weedman::weedman:,nadam se da se čiko ne bude ljutio,kad bi se organizirali forumaši sa malo viška kg mogli bi ići na natjecanje u povlačenju konopca samo trebamo naći dobrog sponzora:rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma ima on neku ispomoč u probavnom traktu, pojede više nego ja! :supz:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ako mislimo čiko i ja prigrabit koji komadičak sa roštilj ploče, moramo požurit dok još ima :lol:
A mogli smo doć pomoći. Ti držat sajlu, a ja pećiku.ac :lol:

nadam se da se čiko ne bude ljutio
Kakva ljutnja :D
Sigurno je bilo zajebancije dok se sve to odradilo, kakvo je to kolinje ako toga nema? :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh