• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
bit će žena vesela, odem u željezaru par šerafa kupit, i uvik oko 300kn račun napravim....
ima tog alata kaj još nemam doma, pa cijela hrpa :lol:


tako sam ti sam. šta ja mogu kad svega treba u domaćinstvu.recimo radiš nešto i pofali ti šerafa, pa ja poludim kad trebam sve ostaviti i ići u kupovinu.a kad žena nešto ima protiv onda ona u tom slučaju ide po šerafe,cijevi,eksere,šlajfšajbe,itd...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Još malooo! :)

DSC00123Kopiraj.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
ovako se kod mene suše šunke.....:lol:
naravno,samo preko dana...
2vbx9ue.jpg
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
nekak mi te šunke izgledaju jako loše kao da če se pokvariti zato bi bilo najbolje da se sad pojedu zlu netrebalo bolje spasiti nego baciti:mrgreen:
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
Kako se pravilno režu šnicle , uz duž mišiča ili okomito?

ovisno o tome šta će se radit s njima,ali za 90% jela koje se kod nas upotrebljavaju okomito na mišićna vlakna....
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Kako se pravilno režu šnicle , uz duž mišiča ili okomito?

Jel to ozbiljno ili je zafrkancija ? Ako je za ozbiljno siguran sam da se reže poprečno od smjera mišičnih vlakana, da se reže uzdužno dobio bi dugačke niti mišića koje se teško žvaču.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jel to ozbiljno ili je zafrkancija ? Ako je za ozbiljno siguran sam da se reže poprečno od smjera mišičnih vlakana, da se reže uzdužno dobio bi dugačke niti mišića koje se teško žvaču.
Normalno da ozbiljno ... ustvari više me zanima kaj se dešava kod pečenja a ne žvakanja
 

Najnoviji postovi

Na vrh