• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ajkula, nema stomaka od trave, a kak se kaže ''Ispod velikog brda raste dobar "kukuruz"!'' :icon_lol: :biggrin:

Koliki je to komad bio 150+kg??
 
P

prototip

Guest
ajkula dok vidim ove tvoje slike od čvaraka,počnu mi sline curit heheh
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
jučer bio idealan dan za smaknuti jednu prasicu,što ti je svinjski život do prije neki dan uživala a onda završi ovako,šta da se radi kad nisam rođen za vegetarijanca
Kod tebe bogme nema recesije svaka čast tko je vrijedan taj i ima.:icon_super: :drink:
 
T

Todi

Guest
kolinje1.jpg


dobar komad si opalio, nije čudo da su haklji popucali:icon_thumright:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ove naše SELJAČKE svinje su papale samo što raste po našim poljima,zato jesu malo bucmastije,istina da je lakše sa onom svinjom od 100-120 kg ali ovdje ima robe,ma haklji več završili na otpadu:icon_pidu::icon_pidu:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
To je svinja Ajkula a ne ona gdje je krmić ko šnita slanca da nema drugi kraj ovaj kad uzmeš u ruku sve visi na stranu ...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo jadni crni prasac nije doživio rođendan,nešto je srondo nogu pa tup klik sa njime u zamrzivač,vidjet ćemo kakvog je okusa,:icon_pidu::icon_pidu:,

Uploaded with ImageShack.us
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula znaci i ovaj je pao za domovinu:icon_rofl::icon_rofl:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajkula pa nema ovaj puno masnog tkiva za crnog taj je imal negdje 120 ak se nevaram na tu kilažu sam vidil puno masnijeg ovaj mi se dopada za škrinju rođen a okus i miris nam prenesi
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A farmervg ,nema tu kilažu,slika vara,to je ono malo prasence od zimus,budem ujutro vidio šta mu bilo sa nogom,kako god ,kod mene nema da se dozvoli da slučajno gica se ozljedi pa da se pati,zato je bog stvorio gicu,za fine kobase,krmenadle i čvarke,ovaj sad bude polovica ispečena za nekih 20 dana,pošto kćer i ja slavimo rođendane,pa ćemo onda analizirati okus:icon_pidu::icon_pidu:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
po slici bi dal dosta kila i sad kad gledam ali neka ona završi na stolu ništa se nesme potepsti pogotovo kad je u pitanju gica
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolinja su pocela jedan od tri komada kod mene izgubili zivot malo u zamrzivac malo susenje i kobasice i to je to!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Bučo, vi svinje samo s brenerom smudite? Kod mene se uvijek sa slamom smudi da koza izgleda onako lijepo rumena..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Brenerom se prode samo na kraju da se spale ako se sta preskocilo nozem i ziletom a to najvise nogice i uha jer je tesko obrijat dobro pa se s brenerom prode!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh