• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Ne znam jel ovo bilo već prije postavljeno, ali čovjek pametno govori (zato ga i žele izbaciti):
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,kupljeni neboj se ti za hotelu. :ppozdrav: Hotela je vozio mamu u ponedjeljak u Dubrovnicku bolnicu skidati gipsa,naravno brez maske sam se setao po bolnici i nitko me ni priupita ...gdje vam je maska.Cak sam se salio s tehnicarem koji joj skinul gips,niko, ni dotur ni sestra sa odjela nemadose zamjerke.Mozda stavim snimku ak se potrudim stime zezati,no ima je na mome FB-profilu(tajno snimama),a danas na granici ni nepita za test i sasluzih nesto eurica.Kak bu drugi tjeden,bumo videli ne mucim se stime,sve je ovo igra ,pa igrajmo se onda.
Nemojte sve vjerovati TV-u i ovim zlotvorima,ima ipak razumnih ljudi medju nama kojima je svega dosta i zele da ovo sve cim prije svrsi,no odlucuje stvoritelj i cistka(kukolj od zita) ide dalje.
Nebojte se ljudi,prihvatite istinu i duboko se pokajte koji ste bili lakovjerni.

ps.
Nakon Dubrovnika sam skocio u more i skinuo njihovu kemiju i prljavstinu sa sebe...more se pjeni kupa se i jeebe meni.👨‍🌾
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Pa javi se čovječe da se kava popije. Bili su mi rođaci iz tvoje Austrije cijepili se tri puta.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,217
Iako je robot ima ljudskih osobina
I od masu ljudi ima više vrlina
Zaista bi teško našli njemu mana
Za hrabrost je dobia masu odlikovanja
I u meni on uvik isto pitanje budi
Šta tribamo činiti da bili bi ljudi?
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
ZJ da cijepili se tri puta već. Dva brata i njihove žene. Imaju business pa izvoze svoje proizvode/strojeve i idu na sajmove prezentirati ih. Bez cijepljenja nebo mogli funkcionirati. Ovako ide, izvoze u Ameriku, po cijeloj EU i zemlje oko nas.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,864
Virus ce nestati u svibnju 2022
Nemate vi pojma!o_O Nestat će 29.02.2022!
Kod mene u jednoj kući svi cijepljeni. Pola u karanteni, a drugoj polovici niš!
(dobro, možda je žena "smjestila" muža u karantenu iz drugog razloga!)
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Malo, po meni, ozbiljnog teksta koji vrijedi pročitati. Isti ljudi koji u nekim medijima svašta pričaju na konkretna pitanja nemaju odgovor.

 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,ovi zlotvori stiscu i plase,nebojte se ljudi.Svaka cast imam hrabrog jednog zeta,sin mu (moj unuk)nesto kasljuco bolilo ga grlo i imo temp. doktorica preko tel. preporucila testiranje.
No moj zet nije pickica,doso sa sinom u ambulantu i nakon uvjeravanja sa sestrom usao kod doktorice,fino objasnio da NE dozvoljava testiranje i tocka.Doktorica mu priznala da se jednom testirala i da je to bolno,te da oni dobivaju upute da moraju ljude slati na testiranja🤫,no nije ga poslala a unuk sada brez temp. i osjeca se dobro.
Gdje nam hrabrost i razum nestade,glupo mi vec da pisem i danas u AT bio u Billi,Hoferu i jednoj vecoj privatnoj trgovini brez maske,naravno i u horvatistanu,trgovini i retoranu.
Od utorka bi se morao na poslu testirat(u AT)no sef danas nista ne govori a na vijestima izjavljuju da jos ne znaju koji model kontrole ce primjeniti,zivi bili pa vidjeli.More se pjeni jeebe se meni. :ppozdrav:
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
722
Normalno da tjeraju na testiranje kada su im bitne brojke. Dobivaju lovu za svakog pozitivnog, svakog na transformatoru i svakog umrlog od prehlade. Pfizer je veliki sponzor svih država, kompanija, agencija i udruga u tom cijelom lancu. To više nije javna tajna, već i vrapci na grani pjevaju o tome. Sveti Google i Facebook sve cenzuriraju jer su plaćeni za to, ali ima mreža gdje se sve može iskopati.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208

Što bi tek bilo da se nisu tri puta pelcovali...
Ova vijest je čudna. Kažu u tekstu da "se pretpostavlja" da su umrli od korone. Onda da je ipak majka umrla od infarkta, a malo ih prca i kronologija:

"Zbog sumnje da imaju koronu, iako su tri puta bili cijepljeni, svi su se testirali, a rezultati su najprije pokazali da je pozitivna pedesetsedmogodišnja kći. S pridruženim bolestima, ona je preminula u niškoj bolnici 23. listopada.


- Majci je prestalo kucati srce tjedan dana ranije. Njen muž, već je imao obostranu upalu pluća, ali tada nije bio u bolnici, doktor ga je poslao kući. Kada mu se stanje pogoršalo, otišli smo na privatni pregled, a tada mu je ustanovljen Covid-19 i tek tada je primljen u bolnicu na liječenje. Žena je umrla od brige i stresa za djetetom i mužem. Umro je ne znajući ni da mu je kći umrla"

Znači prvo je umrla kćer pa je nakon toga majci prestalo kucati srce tjedan dana ranije od tuge za kćerkom i mužem koji je umro tjedan dana nakon kćeri, 28. listopada...Kćer 23.listopada, otac 28 listopada, a majka tjedan dana prije kćeri od tuge jer su joj umrli kćer tjedan dana kasnije, a muž dva tjedna kasnije... Bit će da je majka imala kristalnu kuglu i vidjela je da će kćer umreti za tjedan dana, a muž za dva tjedna pa ju je preventivno strefil infarkt od tuge, a sve još u vrijeme kad su bili sretni na obiteljskom ručku...
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
722
Ne vjerujem više ni jednim medijima dok nemam potvrdu, danas jedno, sutra drugo. Izvuku nešto iz konteksta, obrnu par puta i napišu članak. Ali kako se kaže, džaba ste krečili...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh