• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kosilica za travu

damir82

Član
Tu od
23 Srp 2016
Poruka
67
Kad je zadnji put radila? Možeš poslikati rasplinjač?
Sve je bilo dobo do ove zime,probam je upalit prije nekih 10-ak dana i teško upalila tek nako 15-20 verglanja,
I sad više je nikako ne mogu upalit
 

damir82

Član
Tu od
23 Srp 2016
Poruka
67
- probaj sa drugom svijećicom
- Pregledaj prekidač na koji se gasi mora biti otpojen od mase
Kupio sam novu svjećicu isto ništa,
kakav je to prekidač ima samo ona ručka gasa, kad je pustiim ona se ugasi
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,929
Pogledaj onu polugu što pomiče sajla gasa. Možda je kvar u onoj žićici što poluga od gasa spaja sa masom.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Dali to mogu pogledat sam?
Imam još garanciju na nju 1 god,dali možda znaš neki dobar hondin servis za preporučit
Vozi ti nju u servis pošto je pod garancijom, doživio sam na Brigsu da čovjek tvrdio da je radila normalno spremio, i za tjedan dana ne može upaliti. Probali, ima iskru ali samo dok jako povučeš. Otišla elektronika, stavljena druga i sve normalno.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Trgovac, kod kojeg je proizvod kupljen, je u jamstvenom roku dužan reklamirani proizvod dostaviti na servis. Dakle ti pismeno javi trgovcu da reklamiraš proizvod i zatraži da dođu po njega. Telefonom provjeri jesu li primili pisani zahtjev. Eventualno možeš proizvod dostaviti trgovcu. Možeš ga dostaviti i u ovlašteni servis, ako ti to više odgovara.

Moje iskustvo.
Kupio sam Bosch bušilicu na ekupi. Riknula u jamstvenom roku, napisao mail i nazvao ekupi. Poslali su dostavnu službu po nju. Uskoro su me nazvali iz Bosch servisa da je bušilica popravljena. Zatražili su me adresu za dostavu, jer im trgovac nije dao moju adresu.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Pošto si naveo da je kupljena u Bauhausu, to ti spada u njihovo jamstvo. Tvorničko je dvije godine, a ostale tri su od Bauhausa. Moraš ići kod njih i oni šalju na popravak. Možeš i sam ali uz njihov pristanak. Tako sam rješavao njihov Co 2 aparat. Samo imaju rok za popravak oko 40 dana, sve ti stoji u garantnom listu.
 

damir82

Član
Tu od
23 Srp 2016
Poruka
67
Ok,hvala vam na pomoći i savjetima,sutra zovem u Bauhaus pa da vidimo šta će bit!
Pozdrav svima
 

damir82

Član
Tu od
23 Srp 2016
Poruka
67
Pozdrav prijatelji prvo da se zahvalim svima koji su mi se javili i savjetovali a posebno kolegi Lee Champa (da si mi danas bio u blizini platio bi ti gajbu pive) ljudi moji problem je bio u žićici što poluga od gasa spaja sa masom , nije bilo kontakta, kao što je kolega Lee Champa detektirao ! Kad sam malo zategnuo sajlu upalila kao mina!
Evo slike pa za ubuduće ako nekom bude trebalo da se ne muči kao ja tjedan dana!
Veliki pozdrav svima!
 

Prilozi

  • IMG_20210518_231712.jpg
    IMG_20210518_231712.jpg
    36.4 KB · Pregleda: 39
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Pogledaj onu polugu što pomiče sajla gasa. Možda je kvar u onoj žićici što poluga od gasa spaja sa masom.
Vidiš,kod mene na Vikingu je drugačiji sistem,baš gledao danas
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Dali se tko susretao sa kosilicom briggs & stratton 800 series 175cc i moze li Rec nesto vise o njoj
Jako stara tema, ali eto, bolje ikad nego nikad. Sad ja znam sve o toj kosilici, gotova je moja generalka:
IMG_20220502_161738.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,699
Imam kosilicu na guranje sa Brigss motorom serije 450e.
Imam onu pumpicu sa rupicom u sredini i sad muči me paljenje.
Napumpam par puta i potegnem i ona upali odmah ali se isto tako i ugasi za par sekundi. Tako mogu do besvjesti pumpat i palit, ali ako prije nego se ugasi ponovno stisnem pumpicu ona proradi i tako moram jedno pol minute povremeno pripumpat i onda radi normalno. Svako sljedeće paljenje mora se stisnut pumpica da upali i nakon toga radi normalno.
Mislio sam da je problem u toj pumpici pa sam kupio novu no i dalje se isto događa.
Inače kosilica je potrošila možda 2-3 rezervara tako da je po tom pitanju praktički nova.
 

Najnoviji postovi

Na vrh