• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KULTIVATORI - špartači

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: kultivatori

tomi539 kaže:
katastrofa dodem danas u novsku gledat jedan kultivator covjek preko telefona naprica brda i doline kad ono krs da nemre bit veci varen na tri mjesta katastrofa i trazi 4500 kuna
Tipično kad Slavonac nešto prodaje ;)
 
J

jokapz

Guest
Re: kultivatori

Postao/la DF&Torpedo dana 24 svi 2009, 12:08
Tipično kad Slavonac nešto prodaje

Kolega a šta ti imaš protiv Slavonaca... he šala.. tak ti je to "svako svoga konja hvali"
 
K

KRESO

Guest
Re: kultivatori

tomi539 kaže:
katastrofa dodem danas u novsku gledat jedan kultivator covjek preko telefona naprica brda i doline kad ono krs da nemre bit veci varen na tri mjesta katastrofa i trazi 4500 kuna

ja bi ti prodao mog ali ja bi trebao 4 reda a malo mi je sad kasno za kupovanje jer sam počeo sa kultivacijom , inaće imam OLT starog par godina ali je stvarno ko novi jer ja ga svaki dan perem poslje kultivacije i podmazujem 8)

 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: kultivatori

evo ja tražil i tražil,prešel skoro pol Hrvatske,skuril i goriva i bonova za mob :scratch ,te se na kraju rasp.... :evil: i kupil ovo 8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
p6050470.jpg

p6050471.jpg

p6050472.jpg

p6050474.jpg

novo je ipak novo :lol: :lol: :lol:
 
K

KRESO

Guest
Re: kultivatori

:finga: tako je novo je novo , a zašt si se odlučio na imt-a , a ne na olt-a...onak bezveze pitam
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: kultivatori

Čestitke na prinovi...

Zašto nisi uzeo 4 reda :?:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: kultivatori

sretno sa strojem,to budu još i unuci delali sa njim :D

nego koliko krznatih životinjica si izbrojil?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: kultivatori

KRESO kaže:
:finga: tako je novo je novo , a zašt si se odlučio na imt-a , a ne na olt-a...onak bezveze pitam
Imt mi nekak uvjerljivije zgleda,a i čini mi se da ljepše dela...neznam tak mi se čini,a i tu kod mene u Virju gdje sam ga uzel jedino njega su imali,a krajnje je vrijeme da skultiviram kukuruze :mrgreen:
marko hurlimann xa86 kaže:
Čestitke na prinovi...

Zašto nisi uzeo 4 reda :?:
dosta mi dva,i financijski,a i ak malo fulam zrežem sam dva,a ne četiri reda :lol:
daniels kaže:
sretno sa strojem,to budu još i unuci delali sa njim :D

nego koliko krznatih životinjica si izbrojil?
hvala!
a kolko sam platil...ufff puno...skup je ko vrag...11.401,00 s PDV-om
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: kultivatori

pa i nije neka pristupačna cijena,ali ipak je to novi stroj.stari mi je neki dan išao u lateran da vidi koliko košta kultivator i kaže da mu je ovaj rekao 10700 kn za gotovinu.
 
B

Bobo

Guest
Re: kultivatori

josip123 kaže:
pa i nije neka pristupačna cijena,ali ipak je to novi stroj.stari mi je neki dan išao u lateran da vidi koliko košta kultivator i kaže da mu je ovaj rekao 10700 kn za gotovinu.

Sa ili bez deponatora za gnojivo?

A OLT ili IMT, sve je to isti klinac... Ja imam neki "lijevi" bosanska proizvodnja i radi sasvim zadovoljavajuce. svi ostali u selu imaju IMT kultivatore stere od 25 godina do mjesec dana i svi do jednog zadovoljni s njima.

nije kultivator neki stroj koji se ganja ne znam ja koliko puta godisnje, pa da mora biti s vrha ponude, a ako je covjeku dovoljan dvoredni, znam da nema puno kukuruza.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Re: kultivatori

slažem se da je isti klinac, ali u ovo vrijeme recesije pomažimo hrvatskim firmama da prežive, a ne srpskima. očuvajmo naša radna mjesta, makar proizvod bio i malo skuplji. ako kupuješ u OLT-u za avansno plačanje imaš 10 posto popusta na tvorničku cijenu, zato malo i o tome razmislite,
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: kultivatori

Bobo kaže:
josip123 kaže:
pa i nije neka pristupačna cijena,ali ipak je to novi stroj.stari mi je neki dan išao u lateran da vidi koliko košta kultivator i kaže da mu je ovaj rekao 10700 kn za gotovinu.

Sa ili bez deponatora za gnojivo?

A OLT ili IMT, sve je to isti klinac... Ja imam neki "lijevi" bosanska proizvodnja i radi sasvim zadovoljavajuce. svi ostali u selu imaju IMT kultivatore stere od 25 godina do mjesec dana i svi do jednog zadovoljni s njima.

nije kultivator neki stroj koji se ganja ne znam ja koliko puta godisnje, pa da mora biti s vrha ponude, a ako je covjeku dovoljan dvoredni, znam da nema puno kukuruza.
cijena je sa deponatorima za gnojivo.pa zar netko kupuje bez?kod nas još nitko nije mada znam da se deponatori kupuju kao dodatna oprema.baš ću pitati kolika je cijena bez njih jer me zanima razlika.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: kultivatori

daniel2356 kaže:
slažem se da je isti klinac, ali u ovo vrijeme recesije pomažimo hrvatskim firmama da prežive, a ne srpskima. očuvajmo naša radna mjesta, makar proizvod bio i malo skuplji. ako kupuješ u OLT-u za avansno plačanje imaš 10 posto popusta na tvorničku cijenu, zato malo i o tome razmislite,
ok slažem se s tobom u ovom prvom dijelu,ali ja sam u datom momentu kupil ono kaj mi se nudilo na tržištu,jer prije nisam imal pare :cry:
a o popustima neznam baš,morem samo navesti jedno loše iskustvo jednog mog susjeda koji je proljetos uzimal OLT-ovu četverorednu sijačicu i pital direkt u tvornicu za cijenu pa su mu rekli par tisuća kuna više nego tu u trgovini kod jednog našeg dobavljača :evil: ...malo čudno,zar ne, :scratch ako se još uzme u obzir da i taj dobavljač mora uzeti nekakvu maržu i zaraditi koju kunu :mrgreen:
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Re: kultivatori

mogu sve to objasniti, ali kasnije jer idem na dogovore za prosvjed
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: kultivatori

malo remont skidanje motika i stavljanje ogrtača
i543980_DSC01600.JPG
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: kultivatori

Svaku motiku zamjenis sa jednim ogrtacem? Imas sliku na kraju?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: kultivatori

Smiljan kaže:
Svaku motiku zamjenis sa jednim ogrtacem? Imas sliku na kraju?
trenutno nemam al mogu poslikat
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: kultivatori

Bole, jel se to meni samo čini il je to ručno pravljeni 4-redni kultivator :?: :?:
 

Najnoviji postovi

Na vrh