• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini

Marex

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
72
Zahvaljum na odgovoru i vasem trudu,ovo mi svakako moze biti od pomoci,ali najvaznije su dimenzije koje ja i dalje ne znam,ili ne znam da ovdje procitam te dimenzije?U svakom slucaju Hvala na trudu i veliki pozdrav
 

Marex

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
72
nismo rastavili traktor jer se radi na otvorenom nebu,pa me je zamolio da pitam ako neko zna da mozemo pomocu dimenzija d a porucimo dijelove pa da za jedan dan sve zavrsimo,jer da traktor stoji na pola po ovakvom vremenu a i mi dva dana da budemo vani nije bas pozeljno traktor je 1990gp.Kod njega je cini 5lamela i 5 plocica,ja msm da bi to trebalo biti isot kao i kod vas mislim na dimenzije
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Imam jedno pitanje u vezi lamborghinija 95, od susjeda, javlja mu da ima grešku 31 i u uputama ne mozemo naci pojašnjenje za to. Inace ima nekih problema sa šperom pa ga zanima dal to ima veze s time?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Akros Multi F 10W-30.
Pitaj u Agro Klasu u Zlatar Bistrici koliko košta (to ti nije daleko).
 

neno21

Član
Tu od
15 Pro 2009
Poruka
52
Hvala, pitat ću ih , pa da i to promjenim pošto je motor raskopan tj malo da ga dotjeram.
red
-eto idem i u kupnju guma prednje 12.4 24 zadnje 13.6 36 pa preporuka koje mitas ,seha, trayal i kod koga najpovoljnije
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Pozdrav.Ima tko od vas model R1?Ako ima kakva su iskustva?

A da ti napišeš u jednoj temi kaj želiš i tražiš?
Mislim da bi bilo korisnije i tebi a lakše za pratiti svima.
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Konkretno zanime me novi R1,kako se pokazao,dali ga tko ima?Posto smo hobby poljoprivrednici ne treba nam jaci traktor od 45ks a opet da moze i u maslinik i sumu ako treba
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Svakak bolji izbor od Tubera. Bar ima normalno raspoređenih 12 brzina i pregledan je prema naprijed.
Pogledaj po cijeni Same Solaris, te Landini Mistral.
SDF koristi Mitsubishi motor, dok Landini/NH koristi Yanmar motore.
I kupi najjačega u familiji. Transmisija je ista, a snage nikad previše.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Usporedi cijene i uloženo/dobiveno, pa ćeš znati. Tuber je simpatičan traktor, ali ima boljih od njega.
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Usporedi cijene i uloženo/dobiveno, pa ćeš znati. Tuber je simpatičan traktor, ali ima boljih od njega.

Sigurno je da ima i to dosta.Samo nismo profi pa nebi preko 13000-14000€ dali za novi traktor i svjestan sam da je jako tesko to uklopiti.Jos u Slo ili Ita bi se moglo bcs,pasquali ili tako nesto naci
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Mislim da ovi (Solaris ili R1 i sl) nisu ispod 20 000 €

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ima neka akcija na solarisa bez kabine, moram naci gospodarski list. S kabinom i klimom ne vjerujem da je ispod 20000.
Pisao sam vec o njemu. Ja sam za sada zadovoljan. Sve ovisi sta i koliko ocekujes od njega.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ako je uslov novi, onda da je koliko toliko uredu novi Foton Lovol 50 ks 16800e
Gledao sam ga na sajmu izgleda dobro i mislim da se za tu cijenu bolji novi sigurno nemoze dobiti
Kinezi bas napreduju
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Napreduju što se tiče dizajna i ergonomije,a o ostalome još ne znamo ništa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh