• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Meni se cini da se boje havarija motora i mjenjaca pa odrade solidno, jer dobar glas se daleko cuje, a los jos dalje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Krivulja učenja i napredovanja...dok je s europskim proizvodima obrnuto: sve se više kvare.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I to je istina...
Mada je bezveze tvrditi da Kinezi nisu do sad znali napraviti kvalitetan traktor. Znali su,samo bi takav traktor i koštao kao i neki s značkom.
A druga je stvar što su Kineski traktori i dalje preskupi za ono što nude,nikad ne bih dao 17 000e za ovog Lovola,ali me živo zanima koliko košta kad izađe iz tvornice?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Pogledaj na alibabi [emoji1]
Dat za kineza 17000€ a samea dobijes za par tis. vise nema smisla. Nije ni taj solaris neko olicenje kvalitete ali je i dalje ispred svakog kineza. Ako nista barem po usluzi servisa.
Nedavno zvao za uske felge od yto 90 posto mi odgovaraju na malog nh-a, kazu nit uvozimo ni bi uvezli po narudbi. Znaci pukne ti felga kupi novi traktor.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Same Solaris jeste fin je traktoric i sigurno je servis sigurniji, ali sve zavisi kome sta treba, ako nekom treba traktor sem za vocarstvo, i za nesto ratarstva i ostalo oko kuce kao recimo kod nas kinez je ipak univerzalniji veci je od Solarisa, sto automatski znaci da moze vise operacija odraditi, a nije prevelik moze u voce
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ako se mozes protegnuti za jos dvije hiljade onaj duplak vrijedi i vise od te 2000 u odnosu na solca.
Po meni dobra serija, vrlo pregledni i okretni
 

miaz

Novi član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
20
išao vidit izgleda solidno, gume loše, moram otić sa majstorom. Dupljak mi nije potreban a ovaj izgleda prilično očajno uživo
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ekipa, kolega mi kupio lamba 674-70, 88g., no dobio ga je sa nekim ogromnim gumama, preširokim za 14 cola plug..
evo tražimo već sat vremena, no nigdje ne mogu naći koje dimenzije su serijske.. na tractor data prednje su 12,4-24, zadnje 16,9- 30.... problem je što su njegove felge zadnje 34 cola..

ima tko neke "normalne" dimenzije guma na ovoj colaži, ii zna gdje saznati koje staviti?
 

miaz

Novi član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
20
na mojem 2wd su prednje 10.00x16 a zadnje 16,9x34, ore sa imt 757.2 i bez brige ide u jarak , ne gazi izorano
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Je, danas..
Ma on bi uze i nize, zadnje su preblizu blatobranima i stopale mu danas gadno kad je mokro bilo..
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
U kakvom su stanju gume?
Možda da stavi na oglasnik da mijenja za 16.9-34, mislim da bi one morale biti i malo niže
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
A 50% su, dok su prednje nove...
Ne bi smetalo za pogon da se samo zadnje stave manje?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako 577 može orati sa 2x14, a ima gume 18.4-30, onda može i ovaj.
E sad ako su mu previsoke u odnosu na blatobran, to je druga stvar, pazite si na odnos prednje vuče, da felge nisu prije prodaje zamjenjene, a trebale bi biti 30" gore, da nebi bilo kakve havarije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Paaa, na knap. Pogotovo jer su nove. Da su bar zadnje nove 16,9-34,a ove malo potrošene.

Šanana, dobar ima omjer i s ovim dimenzijama guma.
 

pedja

Novi član
Tu od
9 Ožu 2017
Poruka
1
Pozdrav,posedujem traktor lamborgini premium 1050 potreban mi je prednji planetarni prenos .da li mozda neko zna gde se moze nabaviti odnosno gde ima prodaja delova novih ili polovnih.hvala unapred
 
Na vrh