• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Malčiranje kukuruzišta, strništa, održavanje privatnih šumskih puteva čistima od šikare, održavnje privatnih poljskih puteva i tako neke osnovne poljoprivredne radnje.
Uglavnom našlo bi se jako puno posla, što za 565, što za Same.
 

jurica0301

Član
Tu od
4 Kol 2012
Poruka
149
Malčiranje prošlog petka prije kiše. Malčiralo se po krumpiru i dvije zapuštene zemlje.
2bms.jpg

6mji.jpg

myqw.jpg

xriw.jpg

Ovak je izgledal kiler prije čiščenja
5snz.jpg

A ovako poslije čiščenja
z4ua.jpg

6sk2.jpg

v6qt.jpg

byeq.jpg
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Malčiranje kukuruzišta, strništa, održavanje privatnih šumskih puteva čistima od šikare, održavnje privatnih poljskih puteva i tako neke osnovne poljoprivredne radnje.
Uglavnom našlo bi se jako puno posla, što za 565, što za Same.


Za to ti dobar i GS 50 ili GS 60 sa oba prihvata. ALI, tvoj odabir :)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
@ŠANANA: kolko ks ti je same?
jel znam za 2 malčera 220cm, to je jedino pjevalo kak treba sa fiatom 120ks,
išli su oni i sa imt 560 i zetorom 4340 ali to je bilo mučenje.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Same je 95 ks i za to kaj meni treba malčer 220 cm tjera kak god hoću, jer tjeram ga i sa slabijem traktorom pa ide samo sporije.

Toma, kaj nije gramip nakraju skuplji nego ino ili tehnos??
Tak sam bar ja čul...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
da vidis kako 533 pjeva pod 220cm :icon_lol:












za cca 4h posla je posrkao sigurno 25l plave. iznenadio me malo..
MF bi garant manje potrosio za isti posao ali nemoze se on zavlacit ispod krosnji a i zao mi ga tjerat u taj drac..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
oznojio bi se i on posteno, ali vidis da sam i sa ovoga skidao "kabinu"
na ovoga da je motor od 560 staviti, da vidis posla :icon_mrgreen:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo jos jednog dokaza da Imt nezna sta je tesko za radit tak mali borac sve radi cak i bolje nego neki veli traktor!!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Same je 95 ks i za to kaj meni treba malčer 220 cm tjera kak god hoću, jer tjeram ga i sa slabijem traktorom pa ide samo sporije.

Toma, kaj nije gramip nakraju skuplji nego ino ili tehnos??
Tak sam bar ja čul...

Gramip je skuplji.. Ja sam gledao gs60 i tehnosa ovog što sad imam i razlika je bila 2000kn s tim da se na gramipu može okrenuti nosač i čini mi se da ima hidro pomak, ali tehnos ima zadnja podesiva vrata i original talijansku getribu i ima 5 remenova, a gramip 4 i na tehnosu se mogu zategnuti,itd. Ma bude to Same tjerao ko od šale. Ja sa 61ks tjeram svugdje samo u šikari mu je malo teže tj. idem najsporijom brzinom. I ako budeš uzimao savjetujem ti na sajmu u gudovcu jer imaš 10% sajamskog popusta.
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Malčiranje prošlog petka prije kiše. Malčiralo se po krumpiru i dvije zapuštene zemlje.
2bms.jp

6mji.jp

myqw.jp

xriw.jp

Ovak je izgledal kiler prije čiščenja
5snz.jp

A ovako poslije čiščenja
z4ua.jg

6sk2.

v6qt.jg

byeq.jg

Kolika je to širina malčera i jel bi bio problem da poslikaš kako su priključena crijeva na cilindru za bočni pomak?

@ŠANANA: kolko ks ti je same?
jel znam za 2 malčera 220cm, to je jedino pjevalo kak treba sa fiatom 120ks,
išli su oni i sa imt 560 i zetorom 4340 ali to je bilo mučenje.

Fiat 100 ks je 2,2 m tjerao kroz ambroziju visoku (prosječne visine) cca 2,2 m bez nekih većih problema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh