• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

bajo

Član
Tu od
11 Velj 2013
Poruka
103
Dje se nalazi taj malcer i koliko je sirok,koja mu je cjena imasli sliku moze mi poslati na pp.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Koji bi malcer ili tarup mogo da uzmem da sitnim travu prije baliranja tacnije sitnio bi grasak i zob. Mislio sam kad pokosim da zadjem otkosom i usitnim prije bi se prisusilo.

Mislim da ti je za te potrebe najbolji roto malčer ! On sitni travu i biljne ostatke !!
 

bajo

Član
Tu od
11 Velj 2013
Poruka
103
Gledo sam te roto malcere nove nisu skupi a imaju neki sto nemaju nozeva nego lance
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,001
koja bu to balirka balirala poslije malčera,samo me to zanima,tebi treba roto kosa sa gnječilicom
 

bajo

Član
Tu od
11 Velj 2013
Poruka
103
Baliro bi rolo balirkom. Sto se tice kosilice za sad nebi kupovo s gnjecilicom imam dobru kuhn s 5 diskova.nebi je mjeno jos .:smile:
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
da, malčer ako radi ono kaj treba, iza njega bi trebalo ostati što sitniji ostaci da brže prhnu, a ne da se baliraju..

inače, i ja sam ovih dana testiral Tehnosa 200 cm (posuđenog), milina kako stroj radi..







i video:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=xFKhGPToygA[/YT]
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Tehnos ti je stroj bez greške :). To je provjereno i ako ikad budeš ikad kupovao kupi Tehnosa i nećeš požaliti. Ja samo da skupim novaca i da si kupim ovaj cilindar za hidraulično pomicanje i crijeva i to bude to.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Dobar je to stroj ali ovaj je malo bolji.
Danas kod mene smo se malo igrali
DSC00510.jpg
[/url]
image hoster
[url=http://postimage.org/]
free picture hosting images[/url]
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Kojom si brzinom to malčirao?

tu je 3. radna, inače sam išao s prvom brzom, gdje je donekle ravno jer inače bubrege izgubiš na malo jačem gasu
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Sa strane mu piše FAE. Drugo ništa nisam vidio na njemu ali nisam previše ni tražio. Ja neznam pošto se malčira jer smo dobili traktor i malčer na par dana da si napravimo posla
 

Najnoviji postovi

Na vrh