• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,625
Re: malčeri

zjockoo kaže:
Evo ljudi, jesam vam rekao da je malčer super... Drago mi je što su se mnogi nakon moje recenzije odlučili za kupnju, mislim da je stroj vrlo dobar i ima prihvatljivu cijenu. :mrgreen:

a kolika je to prihvaljiva cjena?
 
M

maksica6

Guest
Re: malčeri

Prihvatljiva cijena je 5000 kuna za kes,imam racun i 2 godine garancije napravio mi je u toj cijeni jos dvije poluge za hidraulik tako da sad mogu i druge prikljucke kopcati na traktor,i jos sam kupio onaj dio sto se stavlja na kardan da ima normalan smijer kretanja ,veli da samo da malcer ima normalan smijer kretanja taj dio kosta 70 eura,a da se sve masine mogu kopcati i imaju pravi smijer kretanja dode 170 eura i uzeo sam taj za 170 eura,i jos trebam kupiti poteznicu jer moja koju imam od traktora ne odgovara jer je preduga.
 
K

kenzo

Guest
Re: malčeri

ljudi trazim neki malčer il nešto slično, 5 do 6m širine i da bude preklopni, možda netko od vas zna za nesto takvo?
 
M

maksica6

Guest
Re: malčeri

kenzo kaže:
ljudi trazim neki malčer il nešto slično, 5 do 6m širine i da bude preklopni, možda netko od vas zna za nesto takvo?
Nazovi ovog iz metal-ko ,pa ga pitaj moze li ga proizvesti,vidio sam da ima jos par ovih malcera i kalcifikatora za prodaju.
 
K

kenzo

Guest
Re: malčeri

marko355 kaže:
aha, a šta ti misliš toliko tarupirat?
pa lešinu od kukuruza i takve stvari 8)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: malčeri

ideš, na ferku sva svjetla rade :shock: šala mala :D to mene alen uvjek zeza kad dođe kod mene da šta bi mi bobo reko da vidi mog ferka :shock: :mrgreen:

vidim lijepo to ide vujo :D :D kolko ti traje za 1 ha dugo u jačem draču malčiranje :?:

a ja stalno čekam malčiranje okovine, iliti stabljike kukuruza iza burgona ili kombajna, pa ja ču ostarit dok to neko bude radio pa da vidim kak to izgleda i kak se ore iza malčera :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

ja si hoču kupit onaj največi od 2,7 metara al nikak da vidim kak radi u kukuruzu :shock:
 
V

Vujo

Guest
Re: malčeri

sad sam radio jednu ral oko 3sata u drugoj radnoj a bogami negdje i u 1
ma bude samo da mi skine kuruz ja inače zaorem cijelu ali budem na jednom komadu sa malčerom pa da vidimo!!!
 
B

Bobo

Guest
Re: malčeri

Ja nemam u selu nigdje kukuruzovine da nije berac s frezom brao, tako da mogu samo tamo probati, iako nema potrebe za malciranjem.

Danas ili sutra cu kopcati malcer, pa cu i kukuruzovinu probati malcirati, kao i sojinu slamu...
 
S

Sesva

Guest
Re: malčeri

MOj stari je puno kukurozovine izmalcirao svud okolo , najvise kod kikica MF hhe

Evo imam par slika ali nemogu ih nikako stavit , na image shack nemoze utvrditi dimenzije a photobucket ne radi !

Bobo ima jos koja str za uploudanje slika ??
 
B

Bobo

Guest
Re: malčeri

Danas sam pokusao malcirati kukuruzovinu koju je brao SIP berac s frezom i mogu vam reci da sam samo pogorsao stvar na taj nacin...

Tamo gdje su kombajnima brali kukuruzovinu su zapalili njivu i tamo vise kukuruzovine nema, ali ako je malo ostalo pokusat cu sutra proci jedan trag, pa da vidimo kako je malcirati kukuruze obrane bez freze...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: malčeri

Bobo kaže:
Danas sam pokusao malcirati kukuruzovinu koju je brao SIP berac s frezom i mogu vam reci da sam samo pogorsao stvar na taj nacin...

Tamo gdje su kombajnima brali kukuruzovinu su zapalili njivu i tamo vise kukuruzovine nema, ali ako je malo ostalo pokusat cu sutra proci jedan trag, pa da vidimo kako je malcirati kukuruze obrane bez freze...
tu je sada taj tvoj "helikopter" ;) ja kad sam malćirao isto gdje je prošao SIP s frezom bilo je ravno ko knjiga i puno bolje sam napravio od SIPA...ljeoše se izoralo i prepravilo i naravno posijalo!
 
S

Sesva

Guest
Re: malčeri

Moj traktor s kikicevim malcerom !

DSC00603.jpg


DSC00602.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh