• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,154
onda ti je dovoljan i rotomalčer neke domaće proizvodnje ili zapadnjak prihvatljive cijene.
ja sam kukuruzovinu radio sa svojim rotomalčerom na mtk, u dva zahvata i ide.ne baš kao kod čekićara al bolje nego ništa ili ručno,
nemoj ići preko 160 cm radne širine
 

majkabogova

Novi član
Tu od
12 Lis 2013
Poruka
18
Dakle..definitivno ovaj na čekiče...ok...fala svima koji ste se uključili u raspravu i želim vam ugodnu nedelju....pozdrav !!!!
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Imam jedan matematički prijedlog za tebe, ako ti nije matematika stran predmet; čekićar ćeš platit 12-15000 kn + 1000-2000 servisiranje i održavanje na svakih 3-5 god + 50 kn goriva i 10 kn maziva na svaki sat rada, ako mu je rok trajanja 15 godina to ti iznosi cca 33000 kn i to polovinu moraš platit odmah.
15 sati X 150 kn/h na 15 godina iznosi 33750 kn s tim da prstom nisi maknuo, i sigurno ti se ništa n ije strgalo, a tih 225 sati možeš posvetit ženi, djeci, ljubavnici i da budemo u trendu (ljubavniku) ili ćeš toliko po istoj cijeni ti zaradit svojim drugim priključkom radeći usluge drugima, :icon_fU:Razmisli malo!
:mur::icon_kidra::cool2::8)::drink::icon_pidu:
I molim vas polako s rundama za ove besplatne instrukcije iz matematike.:cool:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,284
Ne radi gluposti ko ja sa 180 :(devil):


picture.php
 

majkabogova

Novi član
Tu od
12 Lis 2013
Poruka
18
Imam jedan matematički prijedlog za tebe, ako ti nije matematika stran predmet; čekićar ćeš platit 12-15000 kn + 1000-2000 servisiranje i održavanje na svakih 3-5 god + 50 kn goriva i 10 kn maziva na svaki sat rada, ako mu je rok trajanja 15 godina to ti iznosi cca 33000 kn i to polovinu moraš platit odmah.
15 sati X 150 kn/h na 15 godina iznosi 33750 kn s tim da prstom nisi maknuo, i sigurno ti se ništa n ije strgalo, a tih 225 sati možeš posvetit ženi, djeci, ljubavnici i da budemo u trendu (ljubavniku) ili ćeš toliko po istoj cijeni ti zaradit svojim drugim priključkom radeći usluge drugima, :icon_fU:Razmisli malo!
:mur::icon_kidra::cool2::8)::drink::icon_pidu:
I molim vas polako s rundama za ove besplatne instrukcije iz matematike.:cool:
Dingo...moram biti iskren...matematika mi je bila 2...ovo pred kraj slabo razmem...koji drugi priključak ????

Ne radi gluposti ko ja sa 180 :(devil):

a kaj si napravil ????
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Dingo...moram biti iskren...matematika mi je bila 2...ovo pred kraj slabo razmem...koji drugi priključak ????

Pa primjerice, ako imaš plug nekom nešto preoreš, ako imaš prikolicu- nekom prevezeš i td.:icon_super::drink:
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
bumo vidli kak bu se turčin pokazal. za motor se ne brinem previše, iveco 78ks, a ostalo :icon_scratch:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
dobra kombinacija! ima snage i za puno veci malcer. traktor je nedavno kupljen?
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
ima, možda je mogo i biti veći malčer ali igrom slučaja tak je ispalo, makar ima preko 600 kg s ovim ramom, pomakom i reduktorom ali pokriva mu trag. Bojal sam se da ga ne diže na velikim nagibima zato smo i stavili antifriz u gume + 210 kg utega. Traktor je kupljen prije par dana.
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
gume se napune nekom tekućinom koja se ne smrzava, time se dobije elekt utega, konkretno u svaku gumu je ušlo 60l antifriza dakle 120 kg dodatne težine na prednjoj osovini
 

Najnoviji postovi

Na vrh