• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ja "rusim" do 10cm naravno ne sumu a ak ih ima vise u traktoru je uvjek motorrka mala I roknem ga dole ali uopce takav posel izbjegavam zato frendic ima sumara onda on to odradi
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,211
Pogledaj i malo bolje marke npr. Orsi
Imam dvoje u selu,160 (imt 539) i 190 (NH TN55) i zbilja su izdržljivi kud sve malčiraju
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,211
Al su po meni kvalitetniji i lakše se teraju...65 ks ponekad zgubi gas sa gramipom 140 a imt 536 dela sa orsijem 160,sad ti poveži 1 i 1 :icon_lol:

[yt]https://www.youtube.com/watch?v=FrBhq7Dq1U0[/yt]

[yt]https://www.youtube.com/watch?v=8sy0HQgFe2U[/yt]
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,953
Domaće je najbolje, ne zaboravite to.
Kupujete strano, a čudite se da vašu (domaću) robu neće nitko kupiti.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Gramip je sasvim ok malčer. Možda nije vrh ponude po kvaliteti, ali je sasvim zadovoljavajuć, plus k tome hrvatski proizvod je. Tu kod mene puno njih ima gramip malčere i svi su zadovoljni. A zna se malčirati svašta.
Edit: Malo kvalitetniji malčeri imaju zato i višu cijenu.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Pogledaj i malo bolje marke npr. Orsi
Imam dvoje u selu,160 (imt 539) i 190 (NH TN55) i zbilja su izdržljivi kud sve malčiraju

tino a jel znas zakaj se lakse tjeraju Ino,orsi I ostali
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
pogledaj si kak imaju postavljene nozeve ino I orsi a kak gramip,ovi strani imaju spiralno postavljene nozeve I onda ti je uvijek samo jedan dole isto ko I kod freze,dok gramip nema kod mene istodobno udara 4 komada
 
F

Fugera

Guest
Pozdrav; može li mi netko objasniti detalje, kakav bi bio dobar malčer za Tomu Vinkovića 420. Naime imam plan kupiti malčer a pošto nemam nikakva iskustva neznam šta bi kupio. Meni bi taj malčer služio za jednogodišnju travu u masliniku, moram napomenit da je zemlja (teren) grbav i da ima i manjeg kamenja i slično.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Susjed mi ima malčer Hanmey, već vise od 2 godine i jako je zadovoljan. Gleado sam malo po Njuškalu te malčare ( http://www.njuskalo.hr/?ctl=search_ads&keywords=malčer+hanmey ) i cjenovno su jako pristupačni . Zanimalo bi me ako bi mi mogao netko tko ga koristi reci svoje misljenje?

@Ivica
kaj ne vjeruješ susjedu pa tražiš dodatna mišljenja, ili se bojiš neujednačene kvalitete pa to želiš provjeriti.

Ja sam prošle jeseni kupil kineskog, marke Mateng s 2 godine jamstva. Nadam se da bu za moje male potrebe trajal jedno vrijeme, a ak ne bu onda sam :icon_butt: :fiery: :mur:
Svi bi mi kupili vrhunske malčere kad ne bi bil problem novac. Koliki je pokrivač toliko se pokriješ.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
pogledaj si kak imaju postavljene nozeve ino I orsi a kak gramip,ovi strani imaju spiralno postavljene nozeve I onda ti je uvijek samo jedan dole isto ko I kod freze,dok gramip nema kod mene istodobno udara 4 komada

možda kod tebe idu 4 skupa,al kod mene su spiralni...(imam batove ne noževe)...
 

Najnoviji postovi

Na vrh