• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Baš bi mu pomogel kad ga nagovaraš na tu "kosilicu",a veli čovjek da ima kamenja u masliniku.Pa kak bu nož zgledal nakon par udaraca? Evo čovjek prodaje oba dvoje http://www.njuskalo.hr/traktori/rotaciona-kosilica-prikolica-kiper-tomo-vinkovic-oglas-3844610

Nije mi jasno imaš li i ti problem sa prepoznavanjem slova ili problem sa shvaćanjem, ali ja nikoga ni na što nisam nagovarao, dakle niti da kupi ovaj ili bilo koji drugi, a niti da ne kupi, samo sam ponudio snimku i jedino što sam sugerirao je " da odluči sam".:mur:
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406







Evo slika iz malčiranja. Ide Steyr bez problema, u travi bi mogo i 2.5m, malčiral sam i sirak koji je bio u vodi i nismo ga posilirali, tu ga je malo osjetio.
Malčer je posuđen od kolege.
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Gdje nađeš komentirat kardan :D: :D:

To je original kardan od silokombajna pottinger. Nema onaj pipaca kojeg pririsnes da možes staviti kardan nego ima jedan šaraf umjesto toga
Dal ima lamelu, neznam. Pitam sutra tatu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,203
Ja bi reko da ima...

4a4167095e3b6d48db835993e169d96c.png
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Mislim da može uz uvjet da trava ne bude viša od 25-30 cm, ali provjeri i sa njima za svaki sl.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Zna li ko kakvi i koje dimenzije su lezajevi-lageri su na malcerima sa zahvatom 160-200 cm,na ovim "standardnim" a ne onim sumskim strojevima
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,700
Maloprije dođoh iz trgovine, sad sam u nedoumici.. u ponudi imam gramipa bez vrata, ali sa mogućnošću kopčanja naprijed na pvh, i nazad sa vratima (zbog malčiranja kuruzovine) , taj je skuplji za 700 kn, ali se nemože montirati naprijed.. šta je bolje sad uzeti?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam sa svojim izmalčiral nekih 25ha ove jeseni,i nijednom nisam otvaral vrata... Da imam prednji hidraulik,kopčal bi malčer naprijed... Koju širinu budeš uzimal? Ako je uži od traktora,mora imati posmak.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,700
160 sam gledao, ali uzeo bi možda od 180 ak nije razlika u cijeni prevelika... to nisam pitao, jbg
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Mi smo već riješili da uzmemo novog Gramipa,ali smo odustali jer se vrata,posmak i dvostruko kopčanje ne mogu dobiti sve na jednom malčeru... Makar velim,vrata nisam ni diral, ali možda budu trebala kad bude slabiji traktor radio s malčerom...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Ma neces trebati dirati ništa, jedino ako 539 bude tjerao. Ja sam na Tehnosu otvorio vrata do kraja i vidi se razlika gdje je više mase.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Sad mi neće malčer trebati ubrzo,a pitanje je dana kad će doći manji Zetor,tak da sumnjam da bude 539 moral to raditi...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Onda opušteno :). Ja sam sa 3511 radio i sa malcerom i ide to u slabijoj masi prvom sporom.
 
Na vrh