• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Puko je on odavno hehe citam po temama interesira se za oranje, kupio je malcera haha nekad davno kad smo se upoznali bio je filozof hehe a sad postaje poljoprivrednik :p: ne mogu shvatit sta se desilo sa njime hehe
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Nekada je jako kritikovao , da ne kažem izsmijavao vlasnike malčera da danas je vlasnik istog.
Samo još da sazna kako se zove....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja jos slike nisam videl,tak da ne vjerujem dok ne vidim.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a i da je postavim kak bi ti jado znal da je slika moja ?

kaj ti slikaš kantice od ulja da me mene uvjeril da si stvarno promjenil ulje? , kaj ima još takvih tipova ovdje ...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja još tvoje slike nisam videl,samo sam primjetil da znaš pokuditi i sračkati ali dokaza nula bodova...
Ali valda je to ok...
A ti si vesel i zadovoljan sobom i
to je najbitnije tu.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,225
Jel to prinova? Koji zahvat? Batovi?

Sretno u radu s njim, nek što bolje služi! Javi utiske kad kreneš raditi s njim..
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Malo prije dovežen. 205 cm sa batovima. Malo su potrošeni ali za sada budu dobri. Išel bi ga isprobati odma u jutro da nema ove je..... kiše :mad::
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dado sretno s strojem za probu mozes probat bez obzira na kisu malo samo da vidis kak zeko radi pod njim:eek:::eek::
Kad budem u Sk s malo vise vremena placas :icon_jook::icon_jook:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Bučo može :drink:.
Ma budem ja njega isprobal nekak. Nevolim po blatu baš raditi ali budem malo zažmirio nakak. Živice kod mene ima na svakom koraku pa budem jednu malo slomio.
Nisam ništa isprobavao. Lamborgini mu je u kvaru ali kaže da garantira da je sve u tvorničkom stanju i da ne trese. I kiša je padala kao luda kad smo došli po njega. Iznenadio sam se ugodno kad sam vidio promjer rotora.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bučo može :drink:.
Ma budem ja njega isprobal nekak. Nevolim po blatu baš raditi ali budem malo zažmirio nakak. Živice kod mene ima na svakom koraku pa budem jednu malo slomio.
Nisam ništa isprobavao. Lamborgini mu je u kvaru ali kaže da garantira da je sve u tvorničkom stanju i da ne trese. I kiša je padala kao luda kad smo došli po njega. Iznenadio sam se ugodno kad sam vidio promjer rotora.
a tek širina batova :icon_scratch:
al bu cicalo maligane iz rezervara
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
15500 kn. Ako bude kao i ostali strojevi koje sam kupio neče mi biti žao niti jedne kune.
puknuti ti malo zezaš (da ne rečem drukčije) ?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Danas malo išel isprobati kak dela. Morem reči strojčina :(rofl): :(inlove): :8):. Grm agacije ili amorfe zdrobi da ga zeko skoro i ne osjeti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh