• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
puknuti-ti bi bio i jeben i pošten,nemreš malčirati bez goriva...
dado-čestitam na prinovi! Jesi ga probao i u kakvoj travi ili kukuruzovini?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Isproban u travi i malo debljoj amorfi. Jako sam zadovoljan ali bivši gazda ga baš nikak nije održaval. Fale 2 remena a opran nije bio valjda od kupnje. Jesi kupoval kad remene DASBELT ?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dado kaj se mučiš kupi continental contitec v-belt i nebuš požalil.
Ima ih u lagercomercu...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Isproban u travi i malo debljoj amorfi. Jako sam zadovoljan ali bivši gazda ga baš nikak nije održaval. Fale 2 remena a opran nije bio valjda od kupnje. Jesi kupoval kad remene DASBELT ?
naruči si remene kod inota , odnosno kod uvoznika (autohorvat , pavin , megaing )..ima u TA remeni za 50 i 100 kn-a ,
na orginalnom piše ino brežice , odnosno adresa stranice
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
U roto sisak, na njihovim stranicama ima taj dasbelt za 55 kn a oni mi nude neki za 104 kn. Fale 2 remena pa mi se ne isplati kupovati neku veliku kvalitetu dok nebudu svi za mjenjati. Stari su ionak malo rastegnuti.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako sad staviš dva nova onda budu nosila samo ta dva , jer su druga dva poderana/rastegnuta ..

i mjenjaj čim prije da ti ne pojede (ako več nije ) remenice
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja čul da samo kod das auta remeni pojedu remenice pa cvili dok ga upališ a kaj je isto i kod malčera ?? I ne kužim kak mijenjati remene u paru ok su tri (nepar)??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Nejde to tak.
Mijenja se jedan po jedan, ali svi se postave novi :D:
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Promjeni sva 4 remena, i da su istog proizvođača. S obzirom da ti je prijašnji vlasnik rekao da je u *tvorničkom stanju* sad vidiš da nije govorio istinu,,. Netko je tu na forumu napisao da je najbolje kupit novi malcer, i to je istina, jer tim rabljenim strojevima dušu vade, i na kraju ih prodaju za 3/4 cijene novog.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam kupio rabljenu frezu i super izgledala i lijepo radi ali je trebalo opet malo uližit i pošarafiti,rabljeno je mačak u vreči al ljudi kupuju.
Al znam i čovjeka koji kupuje samo nove traktore i samo nove prikolice i priključke,i neče čuti za rabljeno...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Ima 5 remena. Znam da se mjenjaju svi kad se mjenjaju baš zato i neču neku kvalitetu. Uvijek se ode daleko od postavljenog pitanja. Znači niko nema pojma o tim remenima ? Tak ste odma mogli napisati.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dado ako ih mijenas sve kupi ih jer nekad i ti nepoznati proizvodaci naprave dobar proizvod a ako nebudu dugo nisu skupi pa nece ti bit zao!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Netko je več počel slaviti martinje...
Uzmi onda borovo i teraj.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Obavezno mjenjaj svo remenje istodobno pa poslije možeš dodavati stare kako crkavaju.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Remen ko remen, i oni Kineski znaju dugo držati, ovisno kako se postupa sa strojem. Bitno da su svi istog proizvođača. Ja sam govorio za malčer, da je poseban stroj, brzo se vrti, ide po nepoznatim terenima, nikad ne znaš što je prijašnji vlasnik radio s njim, koliko je kamena pobrao, koliko panjeva pokosio, . @Oficir freza ipak radi u normalnijim uvjetima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh