• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Re: malčeri

treba to biti prav napravljeno i balansirano inaće ode sve....

ja proslu sezonu na svoj kuhn stavio orginal lopatice (cca 100 kuna kom) ali te ne popuštaju...
vidi se da su kvalitetne, pravo kaljeno željezo

kolko para tolko muzike :D

a da noževe staviš?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: malčeri

puknuti kaže:
seljačić , kaj se zajebavaš ...daj kovaču napraviti čekiće i miran si


kovači su izumrli kod nas.svi sad rade samo kovane ograde i slično,sa poljoprivrednim strojevima neće da prljaju ruke.znam to jer sam htio raditi španere na polugama pa mi je to napravio tek tako da me neodbije.ma nema kovača kod nas.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: malčeri

skladistar kaže:
treba to biti prav napravljeno i balansirano inaće ode sve....

ja proslu sezonu na svoj kuhn stavio orginal lopatice (cca 100 kuna kom) ali te ne popuštaju...
vidi se da su kvalitetne, pravo kaljeno željezo

kolko para tolko muzike :D

a da noževe staviš?


bi rado i noževe,ali dajte molim koju adresu u Hrvatskoj,ovdje nema ni malčera kamoli noževa i slično..

imaš fotke tih lopatica koje si stavio?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Re: malčeri

TANG Nova Gradiška ti radi prave čekiće. Talijani ih prodaju pod markom Eurozappa (nisam siguran jesu li čak i vlasnici TANG-a).
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Re: malčeri

Da tangovi su ti stvarno vrh kvalitete, nazovi tvornicu pa pitaj za cijenu prije toga izmjeri svoje da znaš čovjeku reči dimenzije i eventualno težinu. Vjerovatno neka trgovina bliže tebi uzima robu od njih pa ih pitaj jel znaju tko, možda i u BiH, nije da vi baš ništa nemate a kod nas je sve. :)
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: malčeri

ZJ kaže:
TANG Nova Gradiška ti radi prave čekiće. Talijani ih prodaju pod markom Eurozappa (nisam siguran jesu li čak i vlasnici TANG-a).
eurozappa je vlasnik tanga.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: malčeri

21yes kaže:
Da tangovi su ti stvarno vrh kvalitete, nazovi tvornicu pa pitaj za cijenu prije toga izmjeri svoje da znaš čovjeku reči dimenzije i eventualno težinu. Vjerovatno neka trgovina bliže tebi uzima robu od njih pa ih pitaj jel znaju tko, možda i u BiH, nije da vi baš ništa nemate a kod nas je sve. :)


zvaću ih u svakom slučaju...

što se tiče naših trgovina ovdje u bihaću i široj okolini definitvno niko ništa nema za malčere,ama baš ništa. jedna trgovina prodaje malčere ali dijelova nemaju.

ovdje kad uđeš u trgovinu poljoprivrednih mašina samo piše IMT,za to ima sve :D
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: malčeri

savoris kaže:
http://www.mikron-doo.rs/inhof_nozevi_za_komunalne_masine_i_tarupe.html
nema na čemu ;)


fala fala :D

pošto moj malčer nestoji nigdje ni pod razno moraću potražiti po veličini noža(čekića)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Re: malčeri

poslao sam ti na pp link gdje imaš sve moguće dimenzije svih noževa pa uporedi ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: malčeri

Pozdrav svima.. :mrgreen:

dali mi neko može reč dali su dobri malčeri sa "Y" noževima,,,ili sa čekičima.........
Neki govore da je sa Y noževima,bolji ako se radi u travi ili drači,,jer i tako ako se odlučim ide na imt 539.....

gledao sam jedan AGRIMASTER od 1600mm,sa Y noževima,,,nema 2 sata posla čovijek ga daje za male pare,,,ja mislim ga uzet,,,pa ako može neki savijet......prednosti,mane..... :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: malčeri

Evo i ja uzeo malčer,,,,,,valjda če dobro služit... :mrgreen:






 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Re: malčeri

jel to onaj sa Y noževima? koliko je para ako nije tajna?
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: malčeri

roko kaže:
jel to onaj sa Y noževima? koliko je para ako nije tajna?


nije tajna,je sa Y noževima :mrgreen: ,,13000kn,skupa s kardanom.1,60m širina i ima jako malo sati rada,može se radit s njim u oba smijera....probao sam ga malo,pa nemogu reč još ništa.. :shock:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: malčeri

evo i mene opet.

sve čekiće koji nisu polomljeni sam prebacio u desnu stranu i tako radim dok nestigne zamjena.Nije bogzna kako lijepa slika rada ali morao sam prihvatiti posao jer ga ima podosta a dobro se plaća.

[youtube:12bk1b9p]oGym1VRpsYU[/youtube:12bk1b9p]
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
Re: malčeri

prijatelju bez uvrede moj roto malčer bolje radi od ovog,iako bi trebalo biti obrnuto :scratch
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Re: malčeri

zvonis01 kaže:
prijatelju bez uvrede moj roto malčer bolje radi od ovog,iako bi trebalo biti obrnuto :scratch
e ako ti sa ovakvim noževima bolje izmalčiraš svaka ti dala ;)

čovjek se lijepo požalio na kvalitet noževa
seljačić kaže:
ovako izgledaju čekići malčera nakon malčiranja

 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: malčeri

zvonis01 kaže:
prijatelju bez uvrede moj roto malčer bolje radi od ovog,iako bi trebalo biti obrnuto :scratch


nema uvrede,roto malčer i mora bolju sliku iza sebe ostavljati,u mene su čekići (vidi sliku) oštećeni i kvalitet malčiranja se vidi.bez obzira roto malčer je bolji za travu od malčera sa čekićima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh