• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Imam noževe ko ti, ali mi je u planu da imam i batove, za malo ozbiljniji posao. Znam tipa koji se bavi s tim vrstama malčera, ima servis, barata dijelovima i da može da nabavi komade po nižoj cijeni nego u trgovini.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde,,,računaj me za 5 nožiča,,,,jer sam ih posija.......:supz::supz::supz:
javi cifru,,,da vidim kolkiko je jeftiniji.,
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Ok, zapisi mi model malcera i godiste, pa vidimo. Ako hočeš dam ti broj na PM.
 
B

BAGERISTA

Guest
Poslat ču ti podatke,,,,mada je moj isti ko tvoj samo 1600.
I fiksan...
 
B

BAGERISTA

Guest
2 kosa zajedno pod jednom vidom......,,,,mislim da je kut od 45°
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Onda nije isto ko moj, Ja imam 3 noža po paru. Vjerojatno tvoji su malo veći.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Između ta 2 kosa je jedan ravan


agrimaster-xzl-150.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ne,,ja imam ko i ti samo dva po paru,....


Uploaded with ImageShack.us

Malo je teško vidit,,i na mojoj i tvojoj slici,,,ali znamo o čemu pričamo..
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Tvoji su malo veći. Da bi stavio batove bi ih išlo 24 komada. Kod mene ukupno 72 noža. Bratić mi ima malčer ko tvoj ali od 145 sa batovima.
 
B

Bobo

Guest
To šta oni govore je jedno,,,a njegova snaga i izdržljivost je drugo.....
Ljudi miješaju kruške i jabuke,,,,ovo je za mlatiti travu i ostalo,,,drača kupina,,i neznam ni ja šta,,,,a o debljini nije za pričat,,,pa porezat če i veče,,,ali ne da mlati cijelo vrime,,,nego da se nađe koji na putu,,porezat če,ga sigurno............

A i ja s mojim na y noževe,,mlatija po svemu,,,ali za ono ča nije predviđen,,nije i gotovo.....nije PROFI,.......


Nisam prije vidio, pa odgovaram sad.

Samo da me youtube prestane zezati, podici cu video da se vidi koliko debelo drvece roto malce moze sjeci i malcirati i to bez ikakve bojazni po nozeve. sjeckam svega i svacega s mojim malcerom i greske nema. Sad vidim da je kupovina pravog, skupog malcera koji kosta po 15000 i vise kn za moje potrebe cisti promasaj, a to je bilo u planu. Ja sam sa svojim "helikopterom" super zadovoljan i samo ga mogu preporuciti dalje.
 

retro32

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
57
Nisam prije vidio, pa odgovaram sad.

Samo da me youtube prestane zezati, podici cu video da se vidi koliko debelo drvece roto malce moze sjeci i malcirati i to bez ikakve bojazni po nozeve. sjeckam svega i svacega s mojim malcerom i greske nema. Sad vidim da je kupovina pravog, skupog malcera koji kosta po 15000 i vise kn za moje potrebe cisti promasaj, a to je bilo u planu. Ja sam sa svojim "helikopterom" super zadovoljan i samo ga mogu preporuciti dalje.

to se traži ! jedva čekam video :prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nisam prije vidio, pa odgovaram sad.

Samo da me youtube prestane zezati, podici cu video da se vidi koliko debelo drvece roto malce moze sjeci i malcirati i to bez ikakve bojazni po nozeve. sjeckam svega i svacega s mojim malcerom i greske nema. Sad vidim da je kupovina pravog, skupog malcera koji kosta po 15000 i vise kn za moje potrebe cisti promasaj, a to je bilo u planu. Ja sam sa svojim "helikopterom" super zadovoljan i samo ga mogu preporuciti dalje.

Svaka čast,,,kad ide,,,,,,.:partyman:
Kod mene je ovaj se pokaza odličan,,,za potrebe,,oko naših njiv......ja osobno prezadovoljan,....ne tražim,,,,,boljeg,a svako ima svoju viziju,i šta očekuje od stroja..
 

retro32

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
57
radit če on i sa tri noža u red samo mi osnova noža malo slaba ,čini mi se da je od običnog flaha

a i meni se čini oslabo, a zavisi što se planira kositi. zanima me što kažu oni
koji imaju više iskustva sa malčerima, dali se sa tim duplim noževima dobija što na efikasnosti ?

Bobo, čekamo video prezentaciju !
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipa mrcina,,,,,,:supris::supris:,,,,,,,,,da nije to od Bumbari cop...
 

Najnoviji postovi

Na vrh