• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Još je lipše kad pređe preko kojeg kamenja, pa bijeli prah....:rolfer:I kod mene takva čuda prolaze svake godine ispod kuće u održavanju dalekovoda...samelje bilo šta
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo bi mi doša jedan na onu parcelu,,,da mi smelje sve........di san pilija..
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Tamo prije pule, gdje su posadili onih hektara maslina, neznaš možda koliko je bila cijena drobljenja zemlje na 40cm?
 
B

BAGERISTA

Guest
Na likvidotu,,,,,od vodnjana za dole,.....neznam moren pitat,,,,,,,,,ali to je bilo odavna,,,,,,,,moren probat naj kega,,,,,,,,,,,ako zna za cijenu,...

Treba ti cijena za 40cm,,,,dubine.,:scratch:scratch
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Kod jednog mog susjeda cijena je bila čini mi se 12 kn za m² i 40 cm duboko. Bila je neka mrcina od 300ks. Trenutno nemam takve planove, rađe kamenje povadim van
 
B

BAGERISTA

Guest
Vrijedi te pare,,,,,,,,,,ako ide u tu dubinu,,...vijeruj mi,,,,jer iza toga,,,more odmah bilo kakva obrada...
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Vrijedi pare, ali ja bi trebao 3 hektara, to bi mi došlo +/-360000 kn. Za manje parcele od 1000m² stroj vjerujem da nebi ni došao. Za sada kamenje neka ostanu gdje jesu, možda će doći bolja vremena ;)
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
FRANGISASSI, zanimljivo...prvi put da otvorim takve strane, ipak je to drobilica. Claas je, vrti se sad negdje po istri
ove mrcine mi se sviđaju, pogotovo delo:


186_19276.jpg



186_95878.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Bogami hebeno igleda,,,,,,,,,,,,,,,,:prayer::prayer:neka dugpo služi i dela bez greške.....

Na ovaj pomični tanjur,,,idu žice ili nešto slično..:shock::shock:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
stroj dere kroz rede, i oko trseva... makina od malčera!!
ali pod hitno treba kod bagera u garažu na restauraciju :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
To ispadne tako,,,kad stoje cilo vrime vani,,,,,,,,,,,,,,,,a čaš,,,,kad nama smrtnicima je i to novo..............pa popituramo,,,i nema da fali..
Samo nek dopelje,,,,,,,,,,,,neče ga poznat kad dojde po njega.....:lol::lol:
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
Zato sam ga i kupio da ne kosim rucno vise,malo ga poslozit i pofarbat i bit ce ko novi,ako ce kome trebat moze covjek jos nabavit ovakvog il sa malim malcerom umjesto diska
 

Imbra

Član
Tu od
12 Srp 2011
Poruka
132
Imam pitanje za majstore koji su doma radili rotomalcere,naravno i za sve ostale! Planiram napraviti jedan takav stroj, dakle nabavil sam nekakav reduktor od samoutovarne prikolice,prijenosni omjer ima 1 prema 1,5, sirina malcera bi bila 150cm, delal bi sa IMT 533 znaci 540o/min. Zanima me dal bude to dosta okretaja na nozu i dal bu to IMT mogel tirati?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,678
ja teram svojeg od metar i pol s vladimircem, valjda buš i ti mogal s ferđom...:supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mogal bu bez problema u prvoj direktnoj do prvog mravinjaka, tamo je preporučena 3. spora...
ja imam 150cm i ide bez problema.
slobodno se zavrti i malo preko 540 okretaja, al ne treba pretjerivat :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh