• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Širina radnog dijela je 80cm
Nema zakretanje ruke
Dohvat ne vjerujem da je preko 3 metra
Čovjek kaže da ga je nosio sa ursuzom 355
Problem je jer je ovo daleko od mene nekih 350 kilematara i sve probe otpadaju

Meni i treba za košenje bankina a ne krčenje živice
Onako ''na oko'' se vidi da ovo nije profesionalni stroj jer nema hladnjak ulja , sistem zaštite od udarca u prepreku nema ili ima nešto smiješno na desnoj polugi , nema pratećeg valjka za visinu košenja
Ali zato nije ni profesionalna cijena :icon_super:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Stigla prinova :drink:

photo0044v.jpg
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Jel ovaj malcer bio negdje u hercegovini,odlican prikljucak,a dobra ti i ova prikolica
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pa bukvalno sam ga kupio na osnovu slika i riječi vlasnika , stroj je kao nov , kada se uključi rotor bukvalno se ne čuje , nema ni najmanje vibracije pri najvećem gasu
Zadovoljan sam sasvim osim što mi je slici djelovao da ima malo veći dohvat

Prikolica je ekstra , od drugara je a plaćena 3000 evra :eek:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Oces li to za komunalce da radis,lijepo izgleda,
a prikolica je odlicna koja joj je nosivost,
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Dal' ću uspjeti da se uguram kod komunalaca vidjet ćemo , ali da bi mogao da im ponudim uslugu prvo moram da imam mašinu , jel ?
Na mom kraju niko nema ovakvu spravu još uvijek se kosi sa trimerima pored puta , o korupciji i svemu ostalom da ti ne pričam znaš i sam kakva je situacija , pokušat ću nešto da uradim ali iako ne dobijem posao neka im ide makar voda iza zuba kada vide malčer da provozam po gradu a oni terorišu ljude na trimerima za platu od 200 evra mjesečno :icon_weed:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Pa bilo bi odlicno kad bi mogo da radis odrzavanje za komunalce,ali opet sto ti kazes cim vide ovi iz vlasti odma upru oci i gledaju kolko ces njim da "uletis",.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Kod mene u opštini to funkcioniše ovako , vlast ima svoje ''igrače'' koji dobijaju posao i uopšte nije bitno dali oni mogu da ispune zahtjeve i potrebe ili ne , ja direktno nemožem raditi za opštinu jer nemam firmu , komunalno koje se podrazumijevalo kao firma koja održava zelenilo je ispala iz igre upravo zbog ''igrača''
Jednom riječju , žalosno
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ma da tako sam i zamislio samo sto nisam tako lijepo napiso kao ti,sje.,,.se i ono malo sto bi moglo da opstane i privredjuje,,.nego taj tvoj jaran ili imas nekog da radi prevoz jer kupio sam kombajn u bjeljini pa trebo bi polako da se radpitujem i ugovarom prevoz.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Kod mene u opštini to funkcioniše ovako , vlast ima svoje ''igrače'' koji dobijaju posao i uopšte nije bitno dali oni mogu da ispune zahtjeve i potrebe ili ne , ja direktno nemožem raditi za opštinu jer nemam firmu , komunalno koje se podrazumijevalo kao firma koja održava zelenilo je ispala iz igre upravo zbog ''igrača''
Jednom riječju , žalosno

a ako imaš registrovanu poljoprivrednu djelatnost onda možeš raditi za opštinu.

dobar ti ovaj malčer savo.ne samo za poslove oko bankine nego i za voćnjake i ostale zelene površine.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Probao sam mašinu , vladimirac je nosi bez problema ali postoji problem koji se zove jednosteptno kvačilo :(devil):

Našao sam neko šiblje pored puta debljine do 3cm i to je ''pojeo'' bez greške , bilo je prilično rijetko da se ne lažemo
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
Probao sam mašinu , vladimirac je nosi bez problema ali postoji problem koji se zove jednosteptno kvačilo :(devil):

Za to bi bio idealan traktor od nekih 35 konja sa hidro pogonom.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Probao sam mašinu , vladimirac je nosi bez problema ali postoji problem koji se zove jednosteptno kvačilo :(devil):

Našao sam neko šiblje pored puta debljine do 3cm i to je ''pojeo'' bez greške , bilo je prilično rijetko da se ne lažemo

možeš li sve sam odraditi,voziti i kositi ili mora još neko ići sa tobom na traktoru?
 

Najnoviji postovi

Na vrh