• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
155 ks bi ga tjeralo tako da mislim da je dovoljno, najvise me zanima kako rade ti nozevi u suncokretu, do sad sam vidjao samo malcere s cekicima
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
U ponedjeljak stiže jedan ovakav 120 cm :gitarist::partyman:
 

Prilozi

  • megaing_.jpg
    megaing_.jpg
    9.3 KB · Pregleda: 162

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Taj je extra, i neće te izneveriti po rečima forumaša...
Svi je hvale...:supz:
Nek te dugo služi...
pozzz joe!
 

masni 6200

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
67
155 ks bi ga tjeralo tako da mislim da je dovoljno, najvise me zanima kako rade ti nozevi u suncokretu, do sad sam vidjao samo malcere s cekicima

Pozdrav,novi sam na forumu al znam ponesto o malcerima,mislim da ako moj jd od 86ks tjera meritana 2,40m s čekičima u granju i kukuruzovini,onda bi i 155ks trebao tjerat 4m u suncokretu iako nisam nikad malčiral suncokret:)
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Pozdrav,novi sam na forumu al znam ponesto o malcerima,mislim da ako moj jd od 86ks tjera meritana 2,40m s čekičima u granju i kukuruzovini,onda bi i 155ks trebao tjerat 4m u suncokretu iako nisam nikad malčiral suncokret:)

155 konja ga tjera ko sasavog nece to ni osjetit
 
M

milan74

Guest
stigla prinova... Malčer Tehnos 2m rade širine...


DSC01388.jpg

kupio si pravi stroj! i ja posjedujem tehnos 220 , vrhunski strojevi u svojoj klasi
ja sam ih promjenio dosta , od kvernelanda, gramipa itd. daleko najbolji malcer sto sam imao ! neko je spomenuo lose varove ?? to onda nije ogr. tehnos !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Koliko dođe Tehnos 2.20 širine za neke teže uvjete rada (mislim da je to profi) i do koliko debelo može sjeći. Gledao sam Gramipa 2.20 do 10cm (gs60) i mislim da dođe 25 tisuća kuna (mislim da je sa pdv-om).
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Koliko dođe Tehnos 2.20 širine za neke teže uvjete rada (mislim da je to profi) i do koliko debelo može sjeći. Gledao sam Gramipa 2.20 do 10cm (gs60) i mislim da dođe 25 tisuća kuna (mislim da je sa pdv-om).

gramip gs60 2,0m ti je 31000 kn i nesto sitno u gramipu,a kod nekog frajera ti je 26000 za kes vjerojatno su mu duzni pa zato ima tu cijenu i da
ja sam bas jednog narucio od dva metra navodno da je vrhunski stroj
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
gramip gs60 2,0m ti je 31000 kn i nesto sitno u gramipu,a kod nekog frajera ti je 26000 za kes vjerojatno su mu duzni pa zato ima tu cijenu i da
ja sam bas jednog narucio od dva metra navodno da je vrhunski stroj

Pa ja mislim da je gramip dobar ali najverovatnije bih uzeo onaj do 5cm za teže uvjete rada(zatvoreni) 2.20m da mi ga Zetor6245 može radit s njim.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Pa ja mislim da je gramip dobar ali najverovatnije bih uzeo onaj do 5cm za teže uvjete rada(zatvoreni) 2.20m da mi ga Zetor6245 može radit s njim.

Radje si uzmi onaj gs55-k ak imaš dosta trave i kuruze,mislim da ti je čak povoljniji a isto ide do 5 cm
 

masni 6200

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
67
Pa ja mislim da je gramip dobar ali najverovatnije bih uzeo onaj do 5cm za teže uvjete rada(zatvoreni) 2.20m da mi ga Zetor6245 može radit s njim.

da radije uzmi gs55-k,puno jeftiniji a melje on i preko 5cm debljine i nista se ne dogada,a radi odlicno imam takav samo je 180cm,najjeftiniji ti je u vrbovcu firma hidrospoj,oni kompenziraju s gramipom pa imaju dobru cijenu
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
da radije uzmi gs55-k,puno jeftiniji a melje on i preko 5cm debljine i nista se ne dogada,a radi odlicno imam takav samo je 180cm,najjeftiniji ti je u vrbovcu firma hidrospoj,oni kompenziraju s gramipom pa imaju dobru cijenu

Oni su sigurno najpovoljniji tamo sam i ja uzeo svoj gs-60
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Kakav kardan bi valjalo uzet za tarup 120 cm Me-ga-ing?:confused:
Trebal bi biti sa spojkom, znaci ne fiksni. Jesi pogledal roto malcere od calopeka? Meni se cine bolji nego Megini.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Trebal bi biti sa spojkom, znaci ne fiksni. Jesi pogledal roto malcere od calopeka? Meni se cine bolji nego Megini.

Ovaj je već naručen-gotovo je, nego i mislio sam sa spojkom, ali neznam koju firmu da je dobro, a nije skupo?:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh