• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Panex agm 175 (175cm radna sirina, 185 vanjska hidraulicki pomak i vrata)

Nek te dobro služi.
Treba li vrata posebno doplatiti? Na internet ponudi ih nisam primjetil.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala, nadam se da hoce. Nisam 100% siguran kolka je doplata za vrata i hidropomak jer nisam ja isao kupiti al nesto je skuplji.

Ovdje ima slika sa vratima:

https://www.njuskalo.hr/strojevi-obrada-tla/malcer-panex-agm-175cm-garancija-oglas-22259265

Malčer Panex s hidro pomakom (copy-paste)

"Malčer HIDRAULIČNI, RADNI ZAHVAT 175 cm

Cijena: 11.780 kn, za gotovinsko plaćanje 11.150 kuna (cijena s PDVom)
Malčer za primjenu na raznolikim poljoprivrednim površinama.
Malčar je sa hidrauličnim pomakom a u cijenu je uračunat i KARDAN !!!

Karakteristike:

potrebna snaga traktora: 40-50 kS
ukupna širina: 185 cm
radna širina: 175 cm
težina(cca): FIKSNI 309 kg, HIDRAULIČNI 316 kg
broj čekića: 28"

Prema navedenoj cijeni možeš znati kolika je eventualna nadoplata za vrata, naravno ako ti kupac veli koliko je platil.
 

nik96

Član
Tu od
28 Srp 2015
Poruka
173
Ja radim pa je otac isao kupiti. Placen je nesto manje od 12 tkn, a koja je cijena osnovnog modela nisam siguran jer smo mi htjeli ovakvog i samo za tog smo pitali.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
https://www.njuskalo.hr/strojevi-sj...-lagani-1-cm-nozevima-kardanom-oglas-21253719
Slušam mišljenje[emoji16], zapao mi je za oko ovaj malcer prvenstveno zbog cijene a i bocni malčer si kupujem vec par godina.
Mebi bi trebao najviše za malčiranje kuruzišta i da si mogu mejaše i puteve malčirati, znači to je sve vecinom tanje granje i grmlje
Nemam iskustva bas sa tim malčerima pa evo pitam, gledao sam i tehnosa još, ali je ovaj puno jeftiniji, pretpostavljam da je razlika u kvaliteti ali opet ne mislim s njim bas puno raditi
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
I jasam zvao baš jučer za taj malčer samo 160 zahvat radio bi snjime oko 20 kj ptetežno voćnjaka. Isto me privlači cijena a ima i težine tako daje masivan. Ima 4 remena štoje dobro jedino štome brine rotor koji je 128mm fi i 8 mm debljine. I to što nema zadnja vrata. Isto molim vaša mjšljena.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Made in Germany,Comer getriba..sve je tu rečeno.Ako su kinezi dobri onda je ovaj sigurno bolji.Naša općina ima takav malo stariji već par godina,održavaju poljske puteve sa njim.Od tanjih bagrema napravi piljevinu
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Getriba je original taljan. Te reduktore, za freze i slične strojeve si je comer ostavio u italiji proizvodnju a ove za roto malčere i slične manje strojeve je prebacio u kinu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Velika je razlika između "made in China" i "assembled in China".
Taj malčer je njemački,getriba talijanska,a u kini se samo sastavlja oklop.Ta firma ima podružnicu u Kini,Jiang Yin Bowell machinery.Dakle Bowell je švabska firma i neke stvari proizvodi i sastavlja u kini.Isto kao i Bosch,Varta,Stihl,John Dere,BMW,Einhell,Ford,Chevrloet itd....da ne nabrajam bezveze.I svaka od tih navedenih marki ima neku tvornicu koja ili ima uključeno ime brenda u ime tvornice ili je ime tvornice čisti kinez,tipa "cing ming,zum bum,cuci muci" ili nešto drugo.Poanta svega je da je taj malčer kvalitetan i nije kineski proizvod
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
To je samo trgovacka marka(pise na njihovoj stranici). Taj malcer je njemacki koliko i Panex hrvatski.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
Nisu od 800g već od 1300. evo svih podataka.
bowell-tractor.com/FLAIL-MOWER/Bowell-BCRI-220-CAT-II-embankment-flail-mower-heavy-duty-6601.html
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
Kolega ima takav 220 cm veli da su njegovi 800g.... mislim da je mjenjal jednog kad je puknul šaraf.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Meni izgleda skroz ok samo treba imati stroj za to nositi.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 
Na vrh