• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Gdje se mogu kupiti Y noževi za Ino malčer?? Jel zna netko cijenu?


pa kod njih direktno ili kod tebi najbližeg zastupnika.samo nekupuj najjeftinije,sigurno su kineski
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Gdje se mogu kupiti Y noževi za Ino malčer?? Jel zna netko cijenu?[/QUOT

imaš u Dežanovcu kod Daruvara firmu koja ima njihove malčere,ja sam kod njih kupio...
ne sječam se točno koliko je cijena y noževa, ali mislim da bi mene za MMT 105 na koji ide 28 y noževa izašlo oko 900 kn, tak da mislim da je oko 30 kn komad, bar je tako bilo kad sam ih ja zvao...
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Evo nekoliko slika malčera sa sajma:
Neki turski jel...
p1010122i.jpg

p1010123m.jpg

Nije turski, Dragone je talijanski malčer.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Gospon slafko,to je iz vaše trgovine?
Ovo je 2 metra ako se ne varam...
Dali imate večih,i koja je njihova cijena?
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
imas gore njihov broj 040/543-122
nazovi i sve ce ti rec i objasnit,tj ako nemaju uputit gdje i kako ga nabavit!
ja vecinoma kupujem kod njih jer su decki stvarno super i pomognu kolko god mogu!:partyman:
 

ooljasi

Novi član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
10
ino 225

Pozdrav.
Ako netko ima ili zna da netko prodaje malčer INO 225 cm molio bih da se javi ili neka ostavi kakav kontakt pa da se ja javim.
Treba bi taj malčer.
Hvala.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Pozdrav.
Ako netko ima ili zna da netko prodaje malčer INO 225 cm molio bih da se javi ili neka ostavi kakav kontakt pa da se ja javim.
Treba bi taj malčer.
Hvala.

kaj 190 nije dosta za 5 m razmak u redu kod mene je taman

jel ima ino 190 mislim da kod ina ima sam 180 cm radni zahvat
 

ooljasi

Novi član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
10
kaj 190 nije dosta za 5 m razmak u redu kod mene je taman

jel ima ino 190 mislim da kod ina ima sam 180 cm radni zahvat

Ima Ino 190 , samo me je strah onih " taman", ovako od viška glava ne boli.

čak sam razmišljao da ovu dodatnu kosu http://www.inobrezice.com/boc-hidr-kosilnica-bdr.html stavim nekako naprijed na traktor, da ne moram stalno biti okrenut nazad, a malčer odozada na polugama i na njemu rezervar sa uljem?
Odaljiti od traktora za širinu malčera i staviti cilindar da ju mogu dizati i spuštati...
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Ima Ino 190 , samo me je strah onih " taman", ovako od viška glava ne boli.

čak sam razmišljao da ovu dodatnu kosu http://www.inobrezice.com/boc-hidr-kosilnica-bdr.html stavim nekako naprijed na traktor, da ne moram stalno biti okrenut nazad, a malčer odozada na polugama i na njemu rezervar sa uljem?
Odaljiti od traktora za širinu malčera i staviti cilindar da ju mogu dizati i spuštati...


pa jednostavnije ti je zmontirati na prednju felgu ili blatobran nekakav granicnik koji ti pokazuje ravninu i onda samo gledas napred da ti je granicnik do stabla tak je onda i odozada pod predpostavkom da su redovi ravni

ali barem da nemoras stalno gledat unazad
 

ooljasi

Novi član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
10
pa jednostavnije ti je zmontirati na prednju felgu ili blatobran nekakav granicnik koji ti pokazuje ravninu i onda samo gledas napred da ti je granicnik do stabla tak je onda i odozada pod predpostavkom da su redovi ravni

ali barem da nemoras stalno gledat unazad

Ma je, jednostavnije je, ali uvijek ono kada moraš biti 100 % siguran.
Bolje je kada vidiš, e, da mi je prednja hidraulika i kardan...
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
ja sam stavil bocni disk na ticalo i hidraulicni pomak

:arrow:Možeš li staviti slikice, ja imam TFX 1500
Ima li kakva mogučnost da se bočni disk stavi na ovaj model
Ako tko zna neka pomogne
Hvala:idea:
 
L

ls11fan

Guest


naš malčer SICMA 130...pokazao se jako dobrim i za 2 godine se isplatio(bilo je puno posla s njim) :finga: a s njim radi :
traktor1.jpg
[/URL]

na traktoru je prije tehničkog napravljenja generalka...nova limarija...nove gume prednje...nova struja...neki mehanički popravci...inače traktor je star 20 godina i još ide ko lud :D
 
Posljednje uređivanje:

zezekic

Član
Tu od
24 Pro 2010
Poruka
53
Zanima me dal je netko isao u INO Brežice jel se ispati tamo kupovati ili su cijene iste.
Trenutno me zanima rotacijski mulčer RMS 150 ili 180 cijena je kod nas oko 13000 kn a tjerao bi ga sa imt 539
 
Posljednje uređivanje:

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Zanima me dal je netko isao u INO Brežice jel se ispati tamo kupovati ili su cijene iste.
Trenutno me zanima rotacijski mulčer RMS 150 ili 180 cijena je kod nas oko 13000 kn a tjerao bi ga sa imt 539

bio sam ja i gledao kako prave strojeve i kako isti rade u polju.cijene nemoraju biti iste,ima tip u blizini jastrebarskog koji uvozi od njih pa potraži možda neko sa foruma zna o kome je riječ. cijene, to ovisi ko koliko maržu traži.

13000 kuna je cjena ok.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Zanima me dal je netko isao u INO Brežice jel se ispati tamo kupovati ili su cijene iste.
Trenutno me zanima rotacijski mulčer RMS 150 ili 180 cijena je kod nas oko 13000 kn a tjerao bi ga sa imt 539


prodam ti ja ino rms 180 koristen jako malo skoro nov cjena dogovor
 

zezekic

Član
Tu od
24 Pro 2010
Poruka
53
A ste možda čuli za firmu Geo prodaju kosilicu-malčer 150cm širine kod nas u panex-u košta 7200kn bez popusta?
Za one koji neznaju to je kao rms verzija ino brežice svaka sugestija ili iskustvo dobrodošlo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh