• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
dscf2507w.jpg


da se i ja pridružim
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cane

Novi član
Tu od
20 Ožu 2013
Poruka
1
decki trebo bih kupiti neki traktor,pa mi massey 2640 zapeo za oko,sta mislite za njega? unaprijed hvala
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Banijac 82, svaka čast na MF-u ali de mi reci kakav je ono Torpedo TX u pozadini ?
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
2680

pozdrav jel netko zna gdje mogu nabaviti el.ventil što uključiva prednju vuču na mf2680,nalazi se na desnoj strani getribe
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
cijena

jel netko zna koja je realna cijena za mf 2680 85godiste ima klimu nove prednje gume,zadnje 70posto dobre,nova pumpa hidraulike glava volana nova, traktor redovno održavan.. hvala

Ne otvaraj bezveze nove nepotrebne teme. Jedno je otvoriti temu ako se predstavlja neki traktor, a drugo je ispitivanje sitnica o pojedinom traktoru, za to postiji ova tema!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Marko kakve su im cijene u Austriji u odnosu na nas? Mislim na traktore, dijelovi znam da su dost povoljniji
 

Najnoviji postovi

Na vrh