• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Marko kakve su im cijene u Austriji u odnosu na nas? Mislim na traktore, dijelovi znam da su dost povoljniji

Cijene su bile dosta nabrijane..U ono vrijeme nisam gledao takve modele MF tak da su mi ova trojica bila zanimljiva samo za slikanje,cijenu nisam upamtio..Ali ostali traktori su bili s cijenama kao i kod nas..Ali da se razumijemo tamo su traktori jako dobro opremljeni..PH ima večina,kompresor,klima,sve poteznice imaju na sebi,3para hidrauličnih izlaza..

U ono vrijeme su me zanimali MF serije 31xx i 61xx ali nisam našao ni jednog takvog...

Recimo ovakav traktor bi išao za 20 000e:
20641816.jpg
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Lamela ili nešto slično??? :)

Između ostalog i lamela..:icon_wink:
Ma nerviralo me stalno curenje ulja ispod traktora i vrijeme takvo da se nema nikaj radit na polju reko idemo na pola s traktorom..Pa smo zamijenili sve semeringe kaj ima,ležajeve isto i karike kaj idu na spojničku osovinu za multipover...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302

slabo poslovanje i vođenje firme općenito od kako nije više miškulin gazda........ a cijene traktora su skočile strahovito samo promjenom imena firme..... isti traktor ista oprema skuplji i do 8000e..... na žalost ali istinito, ali već će se nać distributer, ipak na hr području tih traktora imam poprilićno, pa će se već nać neki zastupnik....:(happy):
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
slabo poslovanje i vođenje firme općenito od kako nije više miškulin gazda........ a cijene traktora su skočile strahovito samo promjenom imena firme..... isti traktor ista oprema skuplji i do 8000e..... na žalost ali istinito, ali već će se nać distributer, ipak na hr području tih traktora imam poprilićno, pa će se već nać neki zastupnik....:(happy):

taj miskulin je moj sused
 

Najnoviji postovi

Na vrh