• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma sad dok uđemo u EU neće nam ni trebati zastupnik, odeš lijepo u Sloveniju ili Austriju i kupiš ga vjerojatno jeftinije nego kod nas!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kako stvari stoje u nasoj poljoprivredi uskoro nece trebat vise niti jedan zastupnik za bilo koju marku traktora.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slažem se, budu se tjerali ovi stari dok god ne izdahnu, o novom ni pomisliti, samo tražiti nešto staro, a kvalitetno, jer novo je tu da se proda, al nikad ne isplati jer jer cilj je takav da svaki novi stroj ima u opremi i servisera koji bude čeprkal po elektronici da se čim više novaca izvuče :)
Zato samo stara čista mehanika i teraj bajo!!! :)
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Ima li neko sa foruma Massey Ferguson 590? Danas sam sasvim slučajno imao priliku da malo razgledam i isprobam jedan u solidnom stanju sa dosta povoljnom cijenom pa se omišljam da ga preporučim poznaniku. Traktor ima prednju vuču, odlične gume, nije ogroman ( za razliku od MF 595 koji je kao bager), odlično pali, mjenjač je OK u svim brzinama, nije farban ili šminkan itd. Kakvi su inače ti traktori što se tiče održavanja i kvarova, ako neko nešto zna o tome? Motor nije problem, radi se o Perkins A4.248 koji je veoma čest (neki MF iz serije 3xxx, IMT 57x...).
 
D

dagothius

Guest
pozdrav svima

razmisljam o kupnji masseya od nekih 75 konja do nekih 25000 eura i zasad me najvise privlaci serija 4235..razmisljanja?savjet?mozda neka druga serija?
 
D

dagothius

Guest
ma ne mora bas tocno 75..glavni da..nemam ja bas puno zemlje:)..do kraja god ce biti vjerojatno nekih 10ha.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ma ne mora bas tocno 75..glavni da..nemam ja bas puno zemlje:)..do kraja god ce biti vjerojatno nekih 10ha.

po meni od viska konja glava ne boli normalno samo da nije sad nekaj pretjerano
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
meni se ovaj ne sviđa, jer je prešprican, ima nove gume, znači dosta se naradio i najviše volim kad ga vidim sa ralicom i posipačem soli, bježi od toga, odozdo je sav rđav, a ti su modeli bolesni na struju koja se nalazi pod kabinom.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Dobar dan, evo novi sam tu, pa ne znam dal u dobroj rubrici pišem.
Da li netko zna nešto o ovom traktoru?
http://www.njuskalo.hr/traktori/masej-ferguson-3080-odlican-oglas-7896504
Da li je cijena ok? Kakva su vaša iskustav sa 30xx serijama?
Kupujemo nešto do 10teu,do 100ks, a ovo bi bilo u rangu.
Čito sam dosta tu po forumu, al evo da postavim pitanje.

LP
Slaven

ja nebi nikad uzeo seriju 30xx jel su sve to kod nas vecinom iz uvoza a bolesni su na struju no sve zavisi kak se namjeris moze bit da ce vrhunski a i da nece zkj ne pogledas neke druge traktore npr same deutz manje struje manj mogucnost popravka
 

nikolaMF

Novi član
Tu od
12 Kol 2010
Poruka
26
Imam jedan mali problemcic na mom masseyu cini mi se koda dize temperaturu vode sad se penje na drugu crticu,a znam da prije znal sam radit po cijele dane pod punim gasom i na 30 stupnjeva nikad kazaljka nije prelazila 1.5 crticu.Ja mislim da bi to moglo bit do termostata mozda je netko imal slican problem pa zna odgovor.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kiler ti je cist? u kojim poslovima ti se to desava? vodi racuna i o tome da je ove godine zemlja dosta zbijena pa mu je ipak nesto teze nego ovih godina.. na kraju, ta razlika od pola crtice mi ne djeluje nesto previse zabrinjavajuce..

Da li je cijena ok? Kakva su vaša iskustav sa 30xx serijama?
Kupujemo nešto do 10teu,do 100ks, a ovo bi bilo u rangu.

cijena je vise nego ok ako je sa traktorom sve u redu. ovako na oko ne djeluje lose. gume su dobre, utovarivac koji bi posebno platio barem 12-15tkn a cijena traktoru sigurno ide jos dolje.

sto se tice iskustava, ima ih na forumu razlicitih. nekome su se jako zamjerili, netko je i vise nego zadovoljan. zavisi tko na sta naleti..
 
Posljednje uređivanje:

s40slaven

Novi član
Tu od
3 Svi 2013
Poruka
7
hvala tibor na odgovoru, otišao bih pogledati ttraktor jedino tek za 3 tjedna stignem... :(
valjda ga nebude prodao do onda da ga bar vidim, i meni se čini dost ok sa slika?!
budemo vidjeli...
na kaj trebam obratiti pažnju?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
To ti je traktor sa ostecenim mjenjacem i majstor im je rekao da spuste cijenu i rješavaju ga ili generalka mjenjaca..Znam to jer sam i sam tako prošao ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh