• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serija 4400 SISU

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta
R

Ratarko

Guest
bojance kaže:
Ma nije tako. Pa ima on i forda i hurilmana...

Ratarko več deset godina ima oko 1500 KS sveukupno jakih strojeva u dvorištu .
Da li če to neko prepoznati kao pozitivno ili negativno to je druga stvar .
 
B

bojance

Guest
U svakom slucaju pozitivno. A ne kao sto Bobo kaze da si tek sad izasao iz Torpeda u pravi traktor...
 
R

robert

Guest
bobo je muljator jedan :wink: on misli da je imt bolji od torpeda,ja znam da je torpedo bolji od imt 8)
 
P

paor

Guest
Ratarko več deset godina ima oko 1500 KS sveukupno jakih strojeva u dvorištu

mašala, vjerovatno si i kosilicu za travu uračunao :D
 
B

bojance

Guest
Da ne pocinjemo opet ali mislim da sve ukupno za prosecnog poljoprivrednika je ipak po mom misljenju, a ne zelim da nikog ubedjujem , bolji IMT nego Torpedo. Sto zbog hladjenja sto zbog hidraulika itd.
 
R

robert

Guest
bojance,dovoljno je da pogledas zelenu boju i sve ti je jasno 8)
 
R

Ratarko

Guest
paor kaže:
Ratarko več deset godina ima oko 1500 KS sveukupno jakih strojeva u dvorištu

mašala, vjerovatno si i kosilicu za travu uračunao :D

Toliko lud da ti nabrajam nisam , moraš mi vjerovati ili ne 8)
Naravno da jesam i kosilicu nabrojio , obje , kao i trimer :lol:
 
B

Bobo

Guest
E, sad se i robert urotio protiv mene...

Brzim premotavanjem sjecanja dolazim do zakljucka da je populacija ovog foruma rekla svoje po tom pitanju, i mislim da bi bio red da prestanemo ratarka zivcirat, jer je od mene ostario 5 godina, a kamo li da opet pocinjemo...
 
R

Ratarko

Guest
Ha , mene živcirat , meni je to zanimljivo .

Ja isto kažem da je Torpedo bolji od IMT-a .
:lol:
 
B

Bobo

Guest
Ajmo se opet onda prebrojavat ;)

IMT: krx, bojance, bobo

Torpedo: ratarko, robert

ispriccavam se ako sam koga zaboravio, ali ova ekipa je sudjelovala u svim raspravama ovog tipa, pa su mi oni ostali u pamcenju...

Laganim matematickim formulama i jednadzbama dolazimo do izracuna da nas ima vise nego vas. Mozemo po sibice poslat, samo ako torpedo bude htio upaliti...
 
P

paor

Guest
ne bih dao zetora ni za jednog od njih

p.s.
svaki cigo svog konja hvali
 
R

Ratarko

Guest
paor kaže:
ne bih dao zetora ni za jednog od njih

p.s.
svaki cigo svog konja hvali

Danas išao neki cigo kroz selo i dere se da kupi staro željezo.
Pozvali smo ga i natovarili jedno tonu i pol RX-a . Platio nam je 100 € .
I sada da mi netko kaže da Torpedo ne valja . Pa ne mo`š ti cigu prevarit . Zna on šta valja :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma ajd ljudi pa ovdje smo da iznosimo a ne namečemo mišljenja jedni drugima...i ja između ta dva traktora imam favorita ali kao da je to važno..
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ma ajd ljudi pa ovdje smo da iznosimo a ne namečemo mišljenja jedni drugima...i ja između ta dva traktora imam favorita ali kao da je to važno..

Eh , pa znamo mi tvog favorita , IMT , rekao si :D
Još jedan na Bobinoj strani , grrr , sad sam ljut al stvarno ljut :wink: :lol:

Mudro zboriš, po mojem sve zavisi od toga na koji način se čita što je napisano i tumačenja istog .
Uvijek je prisutno i dobar dio emocija , kod svakoga , primjetio sam .
Bobo voli IMT i MF , Robert vidi samo Case , onaj tip abrkili zna samo za JD ...:wink:
Ako ja kažem , recimo , da je Deutz Agrotron 120 bolji od MF 5465 to je moje mišljenje i to je to . Može cijeli svijet misliti drugačije ali ja da imam lovu i kupujem jedan od njih dva , zna se koji bih uzeo .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e pa u redu, i ja bi uzeo jd-a 5820(kad bi imao pare :wink:)...

neka,svatko ima pravo na mišljenje i nema pravo to mišljenje nekom drugom osporavati i nametati svoje...
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
e pa u redu, i ja bi uzeo jd-a 5820(kad bi imao pare :wink:)...

neka,svatko ima pravo na mišljenje i nema pravo to mišljenje nekom drugom osporavati i nametati svoje...

Pa nema nametanja mišljenja .
Nisam nikome zapovjedio što da kupi ali ako netko pita za mišljenje ja ču ga prvi dati ako ga imam.
Uvijek i argumentiram zbog čega tako mislim .
Osobno bi volio da i drugi ljudi kažu što misle , siguran sam da bi nešto naučio ali doči če i to vrijeme.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo kad kupim prvog johnnya ja ti javim kako se ponaša i sigurno češ vidjeti da si pogriješio kupivši mf.... :wink: :lol: zayebavam!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh