• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
Kakva Vam se čini pumpa od jakopića, ima kod njega za 2200 neka engleska....
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
To ti je zamjenska..već sam ti linkao iz uk original za par sto kuna više i miran si..
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
A šta mislite zašto mi otpušta plug, jel mozda razvodnik di prelijeva?? ili bi to sve bilo zbog pumpe?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
To može bit do komandi izvoda.
Kupi novu pumpu kod jakopića, izmjeri tlak na novoj i to je to.
Ako imaš dobar filter,čisto ulje mora radit bez problema.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
Da, vidjet ću... mislim da ću morat tako. Zamjenska je al rekli su mi da se nikad niko nije žalio da ne valja...ili da su primali kakve reklamacije
 

Daki_NA

Novi član
Tu od
30 Svi 2019
Poruka
25
Pozdrav, da li ima netko kakva uputstva za rukovanje i održavanje MF 3065? Ili gdje se može nabaviti
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Možeš poveznicu objaviti i ovdje.
 

Basic11

Novi član
Tu od
28 Srp 2019
Poruka
3
Pozdrav drustvo.
Trebam jednu pomoc, znaci imam MF3050, motor je od 3065. Dovezli smo ga iz Norveske sa greskom..
Znaci, kada mjenjac guram u spore brzine, ili apori rikverc, ubaci normalno, ali pri pustanju kvacila, cujem brujanje, odnosno kao da nije uzubio i ostri zube. A sve ostale brzine rade super, kvacilo oK takodje. Sta bi moglo biti, skidao sam bocni poklopac, pokusao ponovo ustimat saltunge ali isto se ponasa.
 

Tomax

Novi član
Tu od
12 Ruj 2019
Poruka
3
Pozdrav,
Imam jedno pitanje tice se massey ferguson 3080, problem sa mjenjacem ne zeli se isaltati iz 1 brzine, uslatat hoce u 1 brzinu, a iz salatat ne zeli, sto bi moglo biti?
 

Goran3050

Novi član
Tu od
23 Svi 2020
Poruka
2
Imam problem sa paljenjem lampice pritiska ulja i lampica od prednje vuce se sama pali, a prednja vuca je stalno upaljena i kada lampica nije upaljena.
Dali netko zna u cemu je problema ili je imao slican problem da ga je rijesio?
 

Najnoviji postovi

Na vrh