• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Re: MIO G 200 c

Ako stoji par godina prvenstveno je probajte upaliti i neka malo odradi pa vidi kakvo je stanji i kako salta brzine . Za cenu nemogu nista reci jer kod vas su dosta vece cene tih hondi.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
Re: MIO G 200 c

Vjerojatno se tu radi o F600, ako je tako onda se može prebaciti u temu "honda f620", ali prije svega trebalo bi utvrditi koji je mtk ?:(:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Re: MIO G 200 c

Kod mene je bila naljepnica, na stupu koji drži ručke, ali je otpala.
Sad vidim na slikama da ima pločica na rezervaru sa prednje strane,dali na njoj piše tip neznam.
Ali ako ima mjenjač tri brzine i rikverc onda je ili 620 ili 600, a ako ima dvije brzine i rikverc onda je 450 ili 500.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
Re: MIO G 200 c

Ako ima kvadratni jaram (glavni nosač ručki), i ako ima spojke, ručica kvačila prema gore, onda je veći model f600. Ako ima okrugli jaram onda je manji model f400, f420. Obično bude naljepnica na poklopcu remena i na jarmu. :icon_scratch:
Ili ako ima dvostruke remenice, je veći, jednostruke remenice - manji.
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
358
Re: MIO G 200 c

Model ili ti ga tip je naveden na getribi, sa desne strane gledajuć od strane rućki ispod crnog plastičnog poklopca vratila za pogon priključka,tj u blizini žutog čepa za doljevanje ulja u getribu.(malo pobrisat krpom ,slova su utisnuta)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
Re: MIO G 200 c

Onda je najvjerojatnije F600, malo je raskrči da je vidiš (da li je uopće kompletna i u kakvom stanju), lupi koju sličicu. Inače to je dobar mtk, odvisno u kakvom je stanju. Koliko vrijedi ? Teško je za reći, ovako na pamet bez da se je vidi.:(happy):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Re: MIO G 200 c

Klasicna honda F600 samo sto mislim da je ovo 620. Karburator otprilike delorto talijan sto mi se nesvidja. Dobro to izduvajte sve , manji servis da se odradi i upaliti da odradi. stajalo je to malo duze
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Re: MIO G 200 c

Ovo izgleda novo ili jako čuvano. Jedino mi nije jasno što se dogodilo sa rezervoarom. Da, rasplinjač je dell orto.
 

ivanag

Član
Tu od
26 Kol 2014
Poruka
36
Re: MIO G 200 c

Nije novo, ali je jako malo rabljeno, žena sebi kupila da pokosi travu u vrtu i okućnici i da zimi čisti snijeg, ali je bolesna pa je ne može koristiti, stoji već 3 godine u šupi, ne znam da je radila sve skupa 20 sati.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: MIO G 200 c

Ako je tako malo radila kupuj.
Fergazer je lošiji jer je taj talianski nije japanski,i rezervar je od tomosovog motora.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Re: MIO G 200 c

OK hvala a što misliš koliko da ponudim love, znači to je vrlo malo rabljeno, ispravno, jedino što stoji par godina.
4 soma bude više nego povoljna kupnja (sa priključcima) da je gore ma kakav fergazer.
Kasnije rasprodaš priključke pa ti ostane dobar stroj u pola cjene :icon_wink:
 

ivanag

Član
Tu od
26 Kol 2014
Poruka
36
Re: MIO G 200 c

Ovih dana idem u pregovore, hvala što ste mi pomogli :(clap)::drink::drink::drink:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
Re: MIO G 200 c

Bingo ! Po ovim slikama izgleda super, vidi se po auspuhu i ostalom (osim prašine) da je jako malo radila. Rezervar je najmanji problem (bar nije rđav), jedino krburator (vjerojatno je stradao), opći dojam "jako dobro".:p:
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Evo i moja se garaža polako pretvara u -otpad...:(rofl):
Danas stigla još jedna getriba od f620.
Za vrlo sitan novac, ali bez motora.
Obeća čovik, skupit djelove od motora i sve šta je ima od nje, da će mi dat.
Ali ovoj frezi ne fali baš ništa, osim motora.Onu drugu koju imam samo je getriba, bez volana sajli i freza.
Sad imam getribu ispravnu rezerve, "samo" mi fali motor.
Momentalno sam u nekim poslima i knap gadno s lovom, ali prije ili kasnije nešto će naletit, pa makar onaj kinezić za 1000kn sa njuškala..:(
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Ubaci benzinca gx 200 i ima da jede sve pred sobom. 6,5 ks. Od drugog menjaca napravis vucni frezer sa brzinama uz malo volje [ moja zamisao ] jer ako nadjem menjac povoljno sebi to pravim
 

Najnoviji postovi

Na vrh