• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
puno hvala na motoru sam neki dan izmjenio sada mi preostaje još to i samo rad,neki dan sam namontirao i rotacionu kosu na njega i mogu reči da sam jako zadovoljan s njome samo da svladam još brzo kopčanje i skidanje i to je to
nema na čemu , tu smo da se pomažemo, i drago mi je da si zadovoljan sa strojem, honda je po meni jedan od najjednostavnijih motokultivatora za održavanje, a ovaj tvoj novi sa original hondinim motorom je savršen.
 
B

bagadamir

Guest
Trebalo bi provjeriti dal možda nije prenizak broj okretaja na leru. Motor se ne bi smio vrtjeti niže od 1400o/min. To se podešava gore na vrhu rasplinjača sa onim vijkom koji se naslanja na osovinicu leptira gasa. Tu možeš probat malo pritegnut taj vijak, ali poželjno je da imaš mjerač broja okretaja motora. A smjesa ler gasa se štela na onom niže vijku( ne znam kako da objasnim) i to tako da se vijak zategne pažljivo do kraja, a zatim se odvrne 3-1/4 okretaja. Ako ti je nejasno daj svom majstoru te podatke pa nek naštela prema tome...Možda netko od forumaša ima slike kakve pa može bolje objasniti.

pajdo očistio sam sve dizne i sve je ok samo mi reci molim te onaišaraf dole ne na karburatoru nego kod mijsta gdje se montira sajla gasa koji služi za blokadu gasa dali ga smijem odviti kada ga odvijem pršti snaga iz nje
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ako sam te dobro razumio, ti pitaš za one graničnike dolje na polužju od regulatora gdje dolazi sajla. Bilo bi dobro da postaviš sliku, jer ne znam napamet. Ali da poluga koja je vezana sajlom gasa, ima u krajnjim položajima blokadu kojom se podešava, ako me sjećanje ne vara, maximalni broj okretaja. E sad u koju stranu se mora regulirati, se ne sjećam, al uglavnom pogledaj krajnji položaj te poluge, ako je veči raspon onda će broj okretaja biti veči i obratno.
Kažeš da pršti od snage ako se odvije, što se toga tiće ne smije se prekoračiti max broj okretaja, a on iznosi 3600-4000o/min. Bez brojača okretaja to je teško odrediti. Ali ako taj graničnik nije diran, onda pretpostavljamo da je tvornički več namješten.
Ako ništa drugo nek netko od forumaša izmjeri položaj vijka na svojoj pa prema tome možeš namjestiti.
Stvar je u tome da nisam hondu pred sobom imao nekoliko godina, a sjećanja blijede.
 
Posljednje uređivanje:

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
na mojoj hondi ako ne zatvorim gorivo odmah po prestanku zalije mi svjećicu (presauga),očistio sam karburator i opet isto, pitao sam u servisu šta bi trebao promijeniti da se to nedešava i on mi kaže da se to dešava i na novim motorima i da ne diram ništa nego da pazim da uvijek zatvaram gorivo,a meni to smeta jer na prošloj frezi mi se to nije događalo ,zaboravim par minuta nakon prestanka i odmah problem nebi je upalio dok ne odstoji par sati da si bog
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

na mojoj hondi ako ne zatvorim gorivo odmah po prestanku zalije mi svjećicu (presauga),očistio sam karburator i opet isto, pitao sam u servisu šta bi trebao promijeniti da se to nedešava i on mi kaže da se to dešava i na novim motorima i da ne diram ništa nego da pazim da uvijek zatvaram gorivo,a meni to smeta jer na prošloj frezi mi se to nije događalo ,zaboravim par minuta nakon prestanka i odmah problem nebi je upalio dok ne odstoji par sati da si bog

vidiš ja sam prošle godine kupio labinprogres flora 55 motokopačica i sada sam kupio mio f630 obje imaju isti hondin motor mislim gx160 i nikada nisam imao problema s paljenjem i ako ostavim otvoreno gorivo uvijek pali na prvu
 
M

mio-s

Guest
Niti ja nemam problema na svom Hondinom G35 motoru sa zalijevanjem svjećice. Kod mene je problem taj da je strunuo rezervoar zbog toga što je star više od 35 godina.:prayer::partyman::partyman:

No ništa što dobar majstor ne može rješiti pomoću bakra. :gitarist:

:drinkers:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Tomu je uzrok jer plovak i igla ne rade svoj posao. E sad, može biti da u plovku ima benzina, da je svinut pant na plovku, nevalja dosjed na igli, prljavština....
 
M

mio-s

Guest
Pozdrav. :)

Ako tko treba kakve dijelove za motor Honda G200 neka mi javi jer imam taj motor viška.

A ako tko ima kakav motor Honda G35 (a može i G150) za dijelove neka mi javi jer su mi potrebni neki dijelovi. :(
 

pepapilar

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
271
strizna kosa za mio-620

Pozdrav
Da li mi netko može pomoći savjetom,
namjera mi je pripasati strižnu kosilicu serije 400
na moj kultivator koji je 620y.

Problem je što je čeljust od 620 nešto veća,
pa će vjerojatno trebati navariti neki nastavak da se pripaše prihvat.

Nemam dobru sliku originalne strižne kose za 620, ali ovo što mogu vidjeti
na internetu čini se da je glavna razlika što moja kosa
ima samo jednu rupu za klin na čeljusti, i nalazi se na sredini
dok originalna ima dvije rupe koje se nalaze bočno.

Ako netko ima originalnu ovakvu kosu za 620 da li bi mi mogao poslati slike
tog dijela sa dimenzijama ?
Da li ima još kakvih razlika između kosilica iz ove dvije serije?
Na slikama izgleda da je sve ostalo osim čeljusti za prihvat potpuno isto?
Pomagajte.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Pozdrav
Da li mi netko može pomoći savjetom,
namjera mi je pripasati strižnu kosilicu serije 400
na moj kultivator koji je 620y.

Problem je što je čeljust od 620 nešto veća,
pa će vjerojatno trebati navariti neki nastavak da se pripaše prihvat.

Nemam dobru sliku originalne strižne kose za 620, ali ovo što mogu vidjeti
na internetu čini se da je glavna razlika što moja kosa
ima samo jednu rupu za klin na čeljusti, i nalazi se na sredini
dok originalna ima dvije rupe koje se nalaze bočno.

Ako netko ima originalnu ovakvu kosu za 620 da li bi mi mogao poslati slike
tog dijela sa dimenzijama ?
Da li ima još kakvih razlika između kosilica iz ove dvije serije?
Na slikama izgleda da je sve ostalo osim čeljusti za prihvat potpuno isto?
Pomagajte.
imaš u temi motokultivator honda na osmoj stranici slike strižne kosilice, slike prihvata , znači ako ta koslica iz serije 400 ima samo jednu rupu za klin a sa svake strane vijak za fiksiranje sa kontramaticom, onda nebi trebalo biti problema sa montiranjem ova moja original za 620 ima u sredini vijak za fiksiranje a sa strane su klinovi.ne znam nacrtat dimenzije na sliku, ali mogu ti izmjerit.
 

pepapilar

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
271
Hvala ti za odgovor.

Evo slike onoga što me zanima,
A - visina donjeg ruba čeljusti mjereno od zemlje kad je kosa u radnom položaju
B - vanjska dimenzija čeljusti

Pokušao sam pripasati ovako bez promjena na čeljusti,
ali problem je što mi je kosa nestabilna, pomiče se po klinu vertikalno
pa se sve skupa klima.

Razmišljao sam da kompletno odsječem postojeću čeljust i da navarim
dva nova komada i izbušim rupe bočno kako je na originalnoj kosi za 620.

Ako možeš poslikati koju sliku čeljusti sa boka,
po ovim slikama koje su dostupne na internetu čini se da ima razlike
i u ostatku prihvata,
kosa za 620 ima tri reda gumenih odbojnika na čeljusti, dok ova moja ima dva.
 

Prilozi

  • PRIHVAT_KOSE.jpg
    PRIHVAT_KOSE.jpg
    10.6 KB · Pregleda: 499

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Hvala ti za odgovor.

Evo slike onoga što me zanima,
A - visina donjeg ruba čeljusti mjereno od zemlje kad je kosa u radnom položaju
B - vanjska dimenzija čeljusti

Pokušao sam pripasati ovako bez promjena na čeljusti,
ali problem je što mi je kosa nestabilna, pomiče se po klinu vertikalno
pa se sve skupa klima.

Razmišljao sam da kompletno odsječem postojeću čeljust i da navarim
dva nova komada i izbušim rupe bočno kako je na originalnoj kosi za 620.

Ako možeš poslikati koju sliku čeljusti sa boka,
po ovim slikama koje su dostupne na internetu čini se da ima razlike
i u ostatku prihvata,
kosa za 620 ima tri reda gumenih odbojnika na čeljusti, dok ova moja ima dva.

izmjerim ti večeras ove mjere i uslikam još prihvat od kosilice, jer sam sad na poslu, nemoraš sve odsjeć, samo bi mogo navarit komad željeza na gornju i donju stranu čeljusti, ili samo na gornju na dimenziju kad ti ja izmjerim, to bi bilo jednostavnije.

evo mjera A je 380 mm, a mjera B je 95 mm, nisam uspio poslikat jer sam nešto bolestan a i vani je već mrak jer je oblačno i bilo je kiše kod nas, mogu još poslikat sutra ujutro.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

pepapilar

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
271
Svaka čast,
nemam riječi da ti zahvalim na trudu.
Ove mjere i slike će mi puno pomoći, bitno mi je da znam prilagoditi visinu,
a ostalo ću navariti da pripašem.
Još jednom hvala i puno pozdrava.
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

jedno pitanje prošli tjedan sam promijenio ulje u mjenjaču i stavio sam hipenol 90 oko cc3,8L i primjetio sam da kada sam u tranportu da mi baca ulje na gornjem vijuku koji ima rupu na sebi zbog čega mi to radi i dali smije to raditi
 

beba

Član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
76
jedno pitanje prošli tjedan sam promijenio ulje u mjenjaču i stavio sam hipenol 90 oko cc3,8L i primjetio sam da kada sam u tranportu da mi baca ulje na gornjem vijuku koji ima rupu na sebi zbog čega mi to radi i dali smije to raditi
Da niosi usuo malo vise pa visak izbaciva
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
358
jedno pitanje prošli tjedan sam promijenio ulje u mjenjaču i stavio sam hipenol 90 oko cc3,8L i primjetio sam da kada sam u tranportu da mi baca ulje na gornjem vijuku koji ima rupu na sebi zbog čega mi to radi i dali smije to raditi

poz, već sam bio pisao da u mjenjače ide obično motorno ulje,nema potrebe za hipenolom jer je takve konstrukcije,a i proizvođać preporućuje obično motorno ulje,sa hipenolom u getribi se i osjetno gubi snaga motora naročito kod manjih tipa 350 i 420
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

Da niosi usuo malo vise pa visak izbaciva

to sam i ja odmah pomislio jer sam bio odšarafio vijak što drži ručke i probao sam zateči vijak kada on je normalno zategnut ali sam primjetio da ima rupu na sebi kroz koju vjerovatno izbacuje višak ulja
 

Najnoviji postovi

Na vrh