• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO STANDARD F42

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Baš sam se i ja raspitao za slanje u Makedoniju i može se poslati, isto kao i za Srbiju i Bih. Tako da bi mene koštalo za Makedoniju manji paket do 500 g 120 kn.
 

gasans

Član
Tu od
25 Ožu 2017
Poruka
51
Bas mi pre dan-dva rece drug da je primio paket iz Madjarske, doduse platio postarinu par stotina dinara vise ali nista strasno. Klasicno poslato postom.

Druze, ostavljen je link u temi gde moze da se online naruce bocni, ne bi bilo potrebe nikakve da taj neko trosi gorivo i vreme da bi nasao bocni u nekoj radnji, vec bi mu stiglo na kucnu adresu. Svakako bih coveka castio koji dinar vise, nemoj da brines :)

Cekaj, pricas mi o troskovima za gorivo, a meni preporucujes da dodjem iz Nisa za Novi Sad da bih kupio 2 stvari koje zajedno ne kostaju max 400 dinara? 300 kilometara druze u jednom pravcu, putarina? Uozbilji se.

Hvala svakako na odgovoru, pozdrav :)
Ko ti govori da dodjes u N.Sad,ajde citiraj od reci do reci...Pruzio info..gde ima a ti tako.Sad ti ne bih pomogao nikad,a imao dobru volju da ti posaljem.
O onome za pomoc i olako, da objasnim posto pravis zabunu verovatno namerno i iz koristi...
I pored dobre volje nekad ljudi moraju da odloze svoje obaveze i usklade vreme da bi pomogli...nekad i na svoju stetu.Tako da nije bas sasvim...A lako proverljivo... vecina trgovina nece da se bakce sa time veliki troskovi a zanemariva zarada.Pritom ne mislim na vrednost delova vec odlazak u postu,cekanje u redu itd...Ko je slao zna o cemu pricam...
No ti najbolje znas...

Baš sam se i ja raspitao za slanje u Makedoniju i može se poslati, isto kao i za Srbiju i Bih. Tako da bi mene koštalo za Makedoniju manji paket do 500 g 120 kn.
Tako je salje se normalno,cak medjunarodne posiljke imaju dovoljan rok za preuzimanje i postuje se navedena vrednost u nekim granicama.Vise puta slao vece vrednosti a navedena manja i proslo bez carine.Naravno ako se ne preteruje...previse ;) ;)
 

vapaka

Novi član
Tu od
2 Ožu 2022
Poruka
26
Druže, ne uzimaj za zlo, iskreno nisam imao namere da te uvredim. Čitajući moj post sada, ispada da sam bio napadan i neprijatan, izvinjavam se.

U strašnoj gužvi sam bio tada, brzinski pročitao tvoj post i odmah napisao šta sam napisao.

Oprosti još jednom i hvala. Živ bio!
 

Najnoviji postovi

Na vrh