• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
Lombardini 6LD360 odgovara jer se je i ugrađivao na neke serije Mondiala. Dok ovaj drugi LAP 490 čisto sumljam jer je puno veći , teži i sve mi se čini da se vrti u lijevo. I taj motor je na petrolej i star po godištu izdelave.:rolleyes:
 

Patrik Franić

Novi član
Tu od
22 Srp 2023
Poruka
17
Pozdrav ekipo!
Imam labin 14 ks sa motorom acme adn 54w i nekako mi se čini da troši previse ulja. Ove godine sam s njim odradio možda 20 sati, čak i manje, a ulja je potrošio od maksimuma do malo ispod minimuma. Dok je hladan kad mu dam gasa iz njega kratko ide plavkasti dim, ne smrdi po ulju, motor ima snage i jako dobru kompresiju. Molim vas za pomoć, zanima me jeli to normalno ili se trebam brinuti
 

Najnoviji postovi

Na vrh