• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

dafija89

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
41
Kosa ti sa prednje i bocnih strana ima pipce za podmazivanje. Unutra mozes staviti mast za lezajeve... Cijena ti je do nekih 50 kn...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dok pali i topli i hladan i ne trokira nemoras ju mjenjat al si ju kupi i spremi doma kosta negdje oko 30kn,jer svjecica rikne prek noci,pa da te ne izenenadi kad bus nekaj isel delat.
Ngk je super a ni bosch nije los a delala bu i na super bosnu,samo vidi po papirima koji model i toplinsku vrijednost treba uzet,jer ak stavis preslabu crkavala ti bu kad se dobro zgrije motor.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
imam motor lombardini dizel 8 ks, moze li mi tko reci gdje se nalazi filter ulja za njega jer ga ja ne mogu naci fizicki izvana. zahvaljujem
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501

/QUOTE]

Ispod poklopca dolje lijevo na ovoj slici, pričvršćen sa dva vijka u dijagonali.

nasao sam, to je zicani filter kao npr u hidrauliku na imt-u, je li ga dovoljno povremeno isprati u benzinu ili kakvo je odrzavanje?
novi je 164 kune a imam 2 takve masine pa da ne kupujem ako nije potrebno.
skinuti filter izvana izgleda kao novi.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Samo kod svake izmjene ulja dobro oprat u razredivacu i ispuhat i osusit,moze i benzin,ak su puknuti kupuj nove ak ne samo peri deri.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
nasao sam, to je zicani filter kao npr u hidrauliku na imt-u, je li ga dovoljno povremeno isprati u benzinu ili kakvo je odrzavanje?
novi je 164 kune a imam 2 takve masine pa da ne kupujem ako nije potrebno.
skinuti filter izvana izgleda kao novi.
Filtri se ne peru , ni ne deru -znači mjenjau se
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
svi zicani filteri se peru i izduvavaju. ja ih potopim u odmascivac za pranje motora i ako je dobro prljav ostavim celog potopljenog preko noci i isperem na vap.izduvam vazduhom i to je to. ako se pocne zicano sace da cepa i ispada treba ga obavezno zamenuti da neuvuce u motor.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
A brate neznam sta mu ima bit pogledaj malo kakav je to filter. 10 godina po 20-30 sati rada i u tome 2 puta promjena ulja. Kad se mogao zapljat.
Radim sezonski 3 dana i to.je.to
Nekome plug pojede korozija , drugi ga podere u zemlji .
Ni jedan ni drugi nakon x godina nema pluga .
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Kupio sam za masinu shell hx5 15w40, to bi trebalo biti ok?
Sutra jos kupim hypenol i to promijenim...hypenol 80/90?
Koje ulje je u filtru zraka?
Dal bi trebalo jos sta. Prekontrolirati ili podmazati?
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Hvala puknuti, mislio sam al nisam bio ziher...
Dal jos sta mozda treba podmazati ili nesto...
Jbg kad nemam uputstva...
 
M

mikau

Guest
Zna li neko da li je moguce ubaciti neki drugi zupcanik u menjak od malog labin kako bi isao brze u trecoj brzini....
 

Najnoviji postovi

Na vrh