• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

Borro

Novi član
Tu od
15 Tra 2022
Poruka
15
Odustao odavno od toga... Mogu poslikat za koji dan kod komše...
Ja neki dan naručio komplet njaljepnica za 50 kn,od nekog dečka iz zagorja. Ne znam jesam li preko njuškala ili facebook oglasnika.

Treba li nekome ovakvo nešto ne korišteno View attachment 48756 View attachment 48757
E sad si me ubio. A ja taman kupio neki dan i svu ratavio, sutra bi ju grebao složiti.
Stavio sve nove ležajeve i promijenio nekek vijke i tako to. Napravio kompletnu generalku.
Koliko bi tražio za tu kosu?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,733
Ne bi vjeroval, kod nas oru vinograde z njima, samo sa željeznim kotačima.
Ako može Honda 600, zakaj Mondial ne bi mogel?
 

MIRO2909

Član
Tu od
21 Ožu 2021
Poruka
58
Ti misliš s tim malim orati :unsure:
Bojim se da tu nema kruha ;)
Pa iskreno tast mi ima malog labina pa ore snjim,stim da je on pravio plug prepravljo i ore super,naravno ima i metalne tockove velike ...i ja sam ih nabavio i probo sam moga u njivu snjegovim plugom ide super...za svoje potrebe odlicno

Ne bi vjeroval, kod nas oru vinograde z njima, samo sa željeznim kotačima.
Ako može Honda 600, zakaj Mondial ne bi mogel?
Taman tako...pa kazem da imam i ja metalne tockove bas dobre
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,733
Nemoj samo napraviti kotače većeg promjera od 500mm, jer budeš ozbiljno ugrozil pužno kolo.
 

Borro

Novi član
Tu od
15 Tra 2022
Poruka
15
Cijena odlična, jedino što sam eto kupio pred 5-6 dana drugu. Ako ju danas sastavim nazad, stavim koju sliku, a onda i film kako roka!

Ti misliš s tim malim orati :unsure:
Bojim se da tu nema kruha ;)
ja orem sa svojom. Benzinka 7-8 ks, možda je koji i pobjegao. I zemlja mi je koma, neki polu-jebeni-ilovak! Da mi je zemlja k'o u Plaškom išla bi i sa dva pluga!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,733
Pri nama takvih strojeva i nema (premali su), a rijetki su i SS-i.
 

west

Aktivni član
Tu od
9 Srp 2021
Poruka
151
Ne bi vjeroval, kod nas oru vinograde z njima, samo sa željeznim kotačima.
Ako može Honda 600, zakaj Mondial ne bi mogel?
koliko duboko se moze orati sa Mondialom?
kod nas niko ne ore motokultivatorom, traktor pa tanjiraca i onda se freza, cak vidim dosta njih roto drljacom prodje za bastu, odmah poslije oranja
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,733
Koriste se obično za oranje vinograda, 10...15cm dubine.
Vrtovi ugavnom idu većim traktorima ili kojim Super Specijalom, ako traktor ne može u vrt.
 

MIRO2909

Član
Tu od
21 Ožu 2021
Poruka
58
Dal je preporuceno da se stavi na mali labin motor dizel od 10ks mislim na kiporov 186f big-8691036_563f9550003552-9161664920151107_143111-1.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh