• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Buduči da ima kutiju gdje se gasi (tkz elektronik) nema platina ni kondezatora .
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,653
Onda u toj kutiji provjeriti kontakte i štopice (očistiti i WD rizirati).:icon_rolleyes:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Moj kum je imal isti problem i dok nismo promijenili bobinu koja je pored magneta,nema platine,nije htjela,kad je stavljena nova bobina kreše na pola špage.
Platil je oko 1200kn novu.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Oficir da nije nula viška ? Ja sem platil 180 kn a nije bila kriva samo očiščen magnet i poštelana na papir . Isto mi rekel serviser da je otišla bobina mislim da ju još negdje imam .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Na njuškalu su po 850kn.
Tak da neznam kak je tvoja mogla koštat 180?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
danas barem ima bobina na svakom čošku ..mali , velikih , vanjskih unutarnjih ..to se složi sma tak
 

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
Kupil sam onu kutiju i nije u njoj greška. Sad dalje je vrlo jednostavno. kupiti bobinu he he. kutija je 200 kn, bobina 340 kn.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tak sem kupil bobinu a nije bila kriva onda sem očistil magnet i bobinu (staru) od hrđe podesil razmak i dobil iskru .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kupil sam onu kutiju i nije u njoj greška. Sad dalje je vrlo jednostavno. kupiti bobinu he he. kutija je 200 kn, bobina 340 kn.
posudi, probaj pa vrati ?..pa nije to kila krementala
 

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
I ja sam bio uvjeren da nema kontakta. pa sam pošmirglal magnet, ali nije. Pa mi je ovaj u dučanu reko da je sto posto ona kutija pa sam ju uzeo. I velim sad znam kaj je. nemam nigdje da od nekog probam jer sam sve žive pital u okolici. Sudjed ju ima ali mu je zaribala mašina. Još mi je nudio da si uzmem pa nisam hti doma to navlačit. Sad je on uzeo neku mašinu koja paše na frezu, a staru je bacio.
 

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
Uspio sam dobiti iskru. Bobina je riknula. Prije toga me je malo zezala na gasu. Dosta je bila kilava nije primala gas samo na početku. Na jačem gasu ništa i sad je umrla skroz. Sviječica suha. 3 puta sam čistio fergazer. Ventili dobro rade, jer sam mislio da je preskočila. Pomagaj ak je ko imao takav slučaj. Ubit če me
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pitaj papa štrunfa gdje je kupio dizela , jar je on sigurno kupio najeftinijeg u državi , speglaj karticu i živi sretno
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Počelo mi sliniti ulje na frezi i to lijeva ručka za uključivanje kardana i na ručici za isključivanje kotača lufta na osovinama za koje su ručice zašarafljene nema .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
Eto ti dizela. Rasklimal ti je getribu u mjesec dana :D:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moraš pažljivije čitati ne klima se nema ništ lufta skinul sem ručice osovine su u piksama eh sad valjda su orinzi nutra ili semerig a i to samo slini . Dok bude vremena idem vidjeti kaj brtvi ulja ne fali .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti kaj neznaš kaj brtvi te osovinice ? Danas sem malo radil sa frezom i kad se zgrije ne slini pa mi se i ne rastavlja .:x:
 
Na vrh