• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
dosta dobro izgleda,a ovo sto je peter spominjo za bt za grijanje,atx ima isti problem,pa ga netreba forsirat previse u sumi i takim terenima,a apn je dobar jel ima prisilno zracno hladenje.savo sretno sa sredivanjem.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
pa ATX sam isključivo birao radi jake i visoke šasije , motor će rijetno biti vožen u ''gradskim'' uslovima , isključivo će da ide na selo i tu nema nekih dugih teških uzbrdica
nijedna uzbrdica nije duža od nekih 300tinjak metara , što smatram da je dovoljno da se ne pregrije
poštujem i APNa ali njegova šasija mi ne odgovara a i njegova cijena , teško je naći nešto solidno za malo para

od ovih zvrkica sam do sada imao i BTa i COLIBRIa
sa BTon nikako nisam bio zadovoljan , taj motor mi je jednostavno pravio previše problema
dok je sa colibrijem bila sasvim druga priča , sa njim sam bio prezadovoljan :prayer: i nikako sebi nemogu da oprostim što sam ga prodao , ustvari mijenjao sam ga za nešto što mi je bilo jako potrebno
to je sila od motorića iako je automatik


ovoga ću polako preko zime da sredjujem kada se nadje vremena , valjda bude i koja slika
on i nije u lošem stanju ali ja hoću da bude i ekstra stanju , estetika me uopšte ne zanima , i ovakav je meni dovoljno lijep i uredan
mena zanima da mehanički bude potpuno pouzdan , valjda ga budem znao popraviti :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
i ako se misliš vozit tamo gdje ideš sa rusima, obavezno nove croserske gume, da ne bi više gural nego se vozil :lol:

aj držim fige i sretno sa bajkom, neka te dobro služi, a tvoj đep kaj manje da dira!! :partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Tu je još moj drugi metalni konj, kh :?, mali konjič.
TOMOS APN 6, 85. godište :D.

19308088.jpg


19308087.jpg


19308086.jpg


19308085.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
od ovih zvrkica sam do sada imao i BTa i COLIBRIa
sa BTon nikako nisam bio zadovoljan , taj motor mi je jednostavno pravio previše problema
dok je sa colibrijem bila sasvim druga priča , sa njim sam bio prezadovoljan :prayer:

Pored APNa sam imao od ovih zvrkica , kako jih ti zoveš, još neki Tomos koji je bio prijedhodnik Automatika, imao sam i BT 50 i Electronic 90 koji je bio po mom mišljenju jako dobar za ono vreme. Kasnije bila je u garaži još Yamaha YZ 125 (cross), dosta ljuta mašina. Tako do danas napokon došao do BMW GSa kojeg sam vam več pokazao.

PS
Na forumu su društvene grupe pa sam ja tamo otvorijo jednu grupu za nas motoriste.

http://www.poljoprivredni-forum.com/group.php?groupid=23

Dobrodošli u Moto klubu. Pa ko voli nek izvoli, nek se učlani.
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ajd sta je ctx ali gle ga kako izgleda :eek:

apoteka. netko ga je lijepo uredio.

papiri? moze li se znati koliko te to zadovoljstvo kostalo?

svidja mi se :cool:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
čestitam!
i meni se jako sviđa! :)
znaš možda koji promjer klipa je na njemu?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ajd sta je ctx ali gle ga kako izgleda :eek:

apoteka. netko ga je lijepo uredio.

papiri? moze li se znati koliko te to zadovoljstvo kostalo?

svidja mi se :cool:
Uređen je dosta dobro..

Papire ima,ali ih nisam još dobio na čisto,prijašnji vlasnik mora napravit prepis s još prijašnjim vlasnikom,i kad to napravi mi bude poslao poštom,za sad imam samo knjižicu vozila i prometnu doma,kao i osiguranje...

Plačen je 700eura...


@dino:hvala..:D
hmm,koji klip ima,neznam nisam još otvarao mašinu,u originalu ima 46..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
bas me zanima kako to ide. u usporedbi sa malo nastelanim apn-om ili s 15icom.

pred koju godinu dok smo se rjesavali smeca raznog, izmedju ostalog bilo je barem 10 - 15ak klipova od raznoraznih tomosakija u podrumu.. svi potroseni na ovaj ili onaj nacin.

ove tomose vece kubikaze nisam vozio. a za elektornku u takvom stanju kao sto ti je ctx b sigurno nasao mjesta u podrumu ili garazi :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
bas me zanima kako to ide. u usporedbi sa malo nastelanim apn-om ili s 15icom.

pred koju godinu dok smo se rjesavali smeca raznog, izmedju ostalog bilo je barem 10 - 15ak klipova od raznoraznih tomosakija u podrumu.. svi potroseni na ovaj ili onaj nacin.

ove tomose vece kubikaze nisam vozio. a za elektornku u takvom stanju kao sto ti je ctx b sigurno nasao mjesta u podrumu ili garazi :)

A čuj teško se ovo mjeri s APN-om,imao sam prije APN-klip 40l,spuh je bio lipnik kasnije laser,jača klipnjača a ostalo nije dirano bilo..
Išlo je to dost dobro ali CTX je neka sasvim druga pjesma..
Na mom CTX-u,je loš spuh ,na par mjesta malo pušta,i tu gubi motor na snagi,imam u planu neki rezonantni pa da vidim razliku,,ali imam osječaj da to mora još malo bolje ič:D

Evo nekaj s jutuba:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=FyJI4jhSP6M&feature=related[/YT]
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Čestitam Marko na kupnji, ovaj CTX je stvarno skockan. Težko da se nađe još koji takav. Možda jedan malo liči na tvoga po urednosti, dosta je dobar jer se čovjek bavi sa popravkama Tomosa, kosilica, motorkama... Živi u mom selu i ima taj CTX koji je jedini u okolini, neznam za nikog drugog.
Nek te dobro služi.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Nakon duge potražnje za njim konačno sam ga kupio..TOMOS CTX 80,dugogodišnja želja mi je bila to..

:shock: e jeste lijep :prayer:
ovako održavana mašini nije skupa nipošto

ja sam bio napaljen na jednog CTXa u dosta dosta dobrom stanju ali ga nisam uzeo jedino iz razloga što se registruje svake godine , znači svake godine za registraciju moram dati 100 evra radi onih 30ccm ekstra , nije bio skup koštao je 250e sa urednim papirima
zato sam uzeo ATXa koji ima 49ccm i registovan je trajno , a svake godine plaćam samo osiguranje nekih 15tak evra , to već mogu da podnesem

nego gledam ovaj snimak na YT ovoga lika , ovo ide strahovitno , ovdje je izgleda mašina dobro ''razvaljena''
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=8nMAAtYA2OM&feature=related[/YT]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Hvala svima,i meni je želja da ide čim duže:p

Jako su to rijetki motori,ovog sam našao da je bio malo blizu mene,nekih 150km..
Za sad ide ko metak,za tih 80ccm kaj ima je predobar,ima neku manu s kuplongom ne razdvaja kako treba,pa če se to morat posložit..

Planiram ga registrirat kad sredim papire,malo če se to odužit..

Evo ovako da vas pitam:
Čovjek kod kojeg sam ga kupio,nije napravi prenos na sebe.Sada bi on napravio direktno prenos ma mene..Dao sam mo kopiju osobne i od prometne od motora..I sad me čovjek zvao i veli da mu treba moja original osobna i original papiri od motorra,jer drugačije ne može napravit prenos..:eek:

Pa me zanima dali je ovo moguče,da nebre s kopijama nikaj napravit??
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
ako kopija nije ovjerena u sudu vrijedi koliko i komad toalet papira , tako je kod mene a vjerujem i kod tebe

e sad , ja na tvom mjestu ne bih davao baš toliko ličnih papira nekome (polu)neznancu , to se može zloupotrijebiti na mnoooogo načina
najbolje da se ti odkotrljaš do njega LIČNO sa dokumetima i riješite to kao ljudi
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
čestitam!
i meni se jako sviđa! :)
znaš možda koji promjer klipa je na njemu?

glej ga, ni ni došal motor doma, a ti bi ga već brusil :lol:


markina, nadam se samo da buš kacigu nosil, glava ne izgleda lijepo kad bubneš s njom u beton, pa i da 40km/h ideš...
vidim da netko od vas na APNcu pići sa kapom na glavi...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Hvala još jednom:supz:

Kacigu nekak zaboravljam,loša navika mi je to..


A kaj se tiče papire,ipak ču morat dat osobnu tome čovjeku da se prenos sredi,bit ču par dana u neizvjesnosti kako če to ispast..
Morat ču vjerovat samo na riječ..:x
 

Najnoviji postovi

Na vrh