• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo ti stavi kacigu ,moj susjed je prije nekih 15 godina mazno sa 15SLC sa 8 banki pokraj mosta ,dobro što je imao tvrdu glavu ali malo tuče u stranu ali prodao ju je za par dana jer je bilo na njoj puno šarafanja
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
samo ti stavi kacigu ,moj susjed je prije nekih 15 godina mazno sa 15SLC sa 8 banki pokraj mosta ,dobro što je imao tvrdu glavu ali malo tuče u stranu ali prodao ju je za par dana jer je bilo na njoj puno šarafanja

imam isti takav,15SLC,ide ona i preko 8 banki :supz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma išla je i ta kad sam nekad užico ju ali on je bio malo vesel kad je išao iz treče smjene:partyman::partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
kako ga samo ovaj špana, jedan ovakav mi je želja i kupit ću ga kad tad, nego jel neko pozna ovog tipa
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=TTf9Av50oQM[/YT]
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
750 kubika 2takt, e to je prava masina, samo pravi muzi mogu ovo da voze
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3aE-B4kL5rg&feature=related[/YT]
 
B

bosniahos

Guest
-

Brzina je samo za iskusne mačore koji su potpisali ugovor sa 666 i za početnike željne slave koji nemalo završe na Mirogojima.A još gore ako ostanu lazari za cili život.I sam sam u mladosti bil zaluđen brzinom ali me to brzo pustilo.Više volim jak a spor motor ili V mašina pa take at easy,a dok treba pokažeš da imaš još srca jer je jedino u tom srce važno.Iako vozim sad dok sam se olovanil i sportski tourer Hayabusu al Harley mi je zakon.Da u Hrvata postoji mogučnost registracije tj. a ili b testa motora onda bi regal svojega bobera outlaw styll sa visokim ape hangerom i nikad nebi vozil brže od znakom dozvoljenm brzinom.Kad je več kolega iz Macedonije postal cvajtaktera da spomenem nekadašnje cestovne modele Kawa mach 3.Koliko je dijece onih bivših jugoviča otišlo na groblje zbog tih pila a koliko ih je završilo na leđima u prašini kad se neman osovila.A štel se vidljivo u vožnji savijal a oni iza po koćnici pa viću na onog ispred pukla ti rama hahaha.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Potpisujem kaj si gore napisal, kad se cvajo ritne, nemere to nitko pratiti. Niti rama. Zato su ti prvi japanci imali vrhunske motore sa lošom ciklikom:supz:
Ispada da je kawa radila za nas, jel tak;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
potpisali ugovor sa 666
hehe, kaj da Supernatural gledam :lol:
ja ne znam kaj ću napravit, Nexuse mi je fenomenalan, al fali mi kvačilo...
nikak da se naviknam na taj variomat :madmana:

aglupo mi neku velku makinu kupovat samo za na posal ić, i tu i tam za krstarit...
Nexus bi fino krstaril kad bi imal tempomat :?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Mislim da nema smisla prepravljati:mrgreen:...ili..
Nego honda transalp ili kawaski kle, pa da vidiš. Pasalo bi ti ko budali šamar:supz:
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
imao sam prilike voziti 2t 500ccm, al ovo još nisam vidio... al opet današnji najnoviji 4t su jači i od ovih dvotaknih mašina (mislim na istu kubikažu) :)
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Cvajose je pregazilo vrijeme...davno su ih prestali razvijati.
No u razgovoru sa maherima 2taktni kross ubije svakog 4taktaša, ali i jahača.
Pred jedno par godina zapalo mi za oko da je 250ccm cvajo imao i veči moment nego 400ccm 4takt....mislim da se radilo o yamahama
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Nema do 2t kod motokrosa to ti je kak da imaš motorku med nogama -prije sam navažal motore i velike ,i male i R i kros .Ak se neko zmisli stare kawe KH -model ,je znal zdimit al je povukel bolje nek bilo koji 4t v to vreme.Nije da danas 4t kros ne valja ,al fali njemu i zvuk pa i miris onog ulja v zraku kaj ti dojde, kak poticaj da ga još našpanaš...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Brzina je samo za iskusne mačore koji su potpisali ugovor sa 666 i za početnike željne slave koji nemalo završe na Mirogojima.A još gore ako ostanu lazari za cili život.I sam sam u mladosti bil zaluđen brzinom ali me to brzo pustilo.Više volim jak a spor motor ili V mašina pa take at easy,a dok treba pokažeš da imaš još srca jer je jedino u tom srce važno.Iako vozim sad dok sam se olovanil i sportski tourer Hayabusu al Harley mi je zakon.Da u Hrvata postoji mogučnost registracije tj. a ili b testa motora onda bi regal svojega bobera outlaw styll sa visokim ape hangerom i nikad nebi vozil brže od znakom dozvoljenm brzinom.Kad je več kolega iz Macedonije postal cvajtaktera da spomenem nekadašnje cestovne modele Kawa mach 3.Koliko je dijece onih bivših jugoviča otišlo na groblje zbog tih pila a koliko ih je završilo na leđima u prašini kad se neman osovila.A štel se vidljivo u vožnji savijal a oni iza po koćnici pa viću na onog ispred pukla ti rama hahaha.

Malo me čudi tvoje pisanje, ono o brzini mislim. Čudi me zbog toga što imaš Hayabusu koja je, ako me pamčenje ne vara, veoma jak i brz motor. Čini mi se da može iči preko 300 km/h. Takvih motora je i u današnjim vremenima malo.
Znam da to ne znači da onda moraš ganjat ako sjediš na tom motoru i sam kažeš da više voliš "take it easy" i nemam razloga da ti nebi vjerovao. Ali siguran sam da si ga morao, pa barem jednom, probat do kraja?

hehe, kaj da Supernatural gledam :lol:
ja ne znam kaj ću napravit, Nexuse mi je fenomenalan, al fali mi kvačilo...
nikak da se naviknam na taj variomat :madmana:

aglupo mi neku velku makinu kupovat samo za na posal ić, i tu i tam za krstarit...
Nexus bi fino krstaril kad bi imal tempomat :?

Eto ti tempomat, samo što je mehanički :mrgreen: i neznam dal če ti se dopasti? :scratch Jer se gas ne vrača sam od sebe.

http://shop.touratech.com/vehicle-e...chanical-cruise-control-for-bmw-f800s-st.html

http://www.youtube.com/watch?v=mOGjRkGinDs&feature=related
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mislim da to ne bi šljakalo na skuteru, zbog variomata...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Šljakalo bi ali samo na autocesti. Znači na dugim ravnomjernim stazama gde gas stoji na mjestu duže vreme.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
to da, jer po ovim zavojima na riječkoj cesti, pa uzbrdica, pa nizbrdica... teško :)
 
B

bosniahos

Guest
-

Gledaj Slovenec u nas u HR više nije ništa za čuđenje.Neki koji nisu donedavno imali za kruh sada su največi gazde a nekadašnji gazde su došli na niske grane.Sad dal je to Božja kazna ili sudbina nebih komentira.Vozil sam ja donedavna najduži MZ u Hrvata i vijeruj mi bil sam iza leđa od večine tzv. kolega ismijavan.Sad kad je puno drukčije ljudi me neskriveno mrze jer sam napravil ono što mi je oduvijek bilo na srcu i duši al si nikako poštenim putem nisam mogal priuštit a sad sam svojim poštenjem i stečenim zaslugama nakon gotovo 20 godina čekanja priuštio.Možda znaš neke znance moje od stare MC elite iz Slovenije Kolmana i Kozinu te majstora za stare motore M Misa.Dugo sam ja na cesti pa znam več sve cake i znam pročitat čovijeka koji kupi motor od 120.000.00 kn jer ima para i koji kupi isti takav jer mu je to stil života a to nije baš za svakog.Nešto ima i u genima to moram svakako spomenuti.Biker i motorista ili ćak podgrupe rockeri i slično nije isto.Dok sam na motoru meni je cesta i otac i majka i žena i dijeca,često se družim sa ljudima kakvim večina nebi ni u oko imala muda pogledati i sa svakakvim ženama.Često se spava uz cestu i u poljima ili pak u hotelima tak da ja ako si me shvatil nisam baš mamin il tatin sinek koji če svoju pilu odpeljat na neku špicu da ga raja vidi,imam svoje pute svoju ekipu i svoje zakone.ONE PROCENT TYP BIKER.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
zao mi je sto sam tek sad vidio ovu temu,al bolje je vidit ikad nego nikad

ja sam prvo vozio tomosa t 14 sa klipom 40mm i L krikom,pa sam kratko vozio ctx,pa onda jawu 350ts,koja je isla ko luda al je jos ludje trosila,
sad trenutno vozim yamahu sr 125 4 takta copera,koji ide jedno 130kmh a trosi ko tomos t14,i u planu sam ga zamijenit mozda na ljeto sa yamahom ybr 250 isto 4t
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovo je bila pila............125-tica,,,direktaš,,,,,,,bez kvačila..


Uploaded with ImageShack.us

A ovaj,,,je ima gore 125,ali dignut na 175,,,s brzinama,,,,uf al je išo...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

a ovaj od klinaca dok ga nisu prerasli.............


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:
B

bosniahos

Guest
-

Bole neznam ako u međuvremenu nisi imal neki takav motor da nije možda nagli skok.Ali nemoj iči po gasu odmah na hupsere, bez obzira na provokacije drugih znaš onu uzrečicu polako ali daleko (SIGURNO).
 

Najnoviji postovi

Na vrh