• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
koji pacijenti :shock:

sve skupa mi izgleda kao neka scena iz mad max-a. zid smrti jos mogu shvatit ali ova kugla je manja i jos petorica unutra :?
Zuje ko puna košnica stršljena,al bi bilo loma da samo jedan malo pogriješi.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
koji likovi! :prayer:

heh, da još napomenem, evo ja jučer otvorio sezonu,
jučer u jutro je bilo -4, danas ugodnih 1 stupanj,
Nexus fino štiti od vjetra, jakna je odlična, i naravno, skijaške hlače dok ne bude bar 10 stupnjeva bilo u jutro...

Danas oko podne je bilo tako fino sunčano, toplo, ma mora da je bilo preko +15 stepeni. Upravo sad u 22 sati, gledam termometar i još je vani +8. Da nisam bio na poslu :madmana:, bavarac bi sigurno prešao nekoliko kilometara.

Gledajuči ovu kuglu sa motoristima u njoj, to mi več liči na znanstvenu fantastiku.

Pre puno godina nazad, neznam kad je to tačno bilo, još sam bio klinac, gledao sa na TV jednog dečka koji je imao cross motor i on se vozijo u silosu za silažu. To je onaj stoječi drveni valjak kojeg su nekad upotrebljavali seljaki za sulažu. Neznam kako vi to zovete, mi kažemo silos.
Več mi se tad to činilo uhuhu kad se on vozijo po stjeni horizontalno ali ovi su još puno više luđiji.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe Petre, a gle ovo:

dsc04280e.jpg


dsc04281p.jpg


dsc04279z.jpg


dsc04282g.jpg


dva sata sam se vozio, i ako zaboravim da sam skoro rasipal i motor i sebe kod Netretića u jednom zavoju, baš sam se izguštal na +14 i sunčanom danu!

bilo je masne vode od snijega i blata usred zavoja,
sva sreča pa su gume ponovo uhvatile grip, inače ode ja pa-pa...
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
danas sam malo s aprilijom se vozil po ulici,a slika nije poslikana iz razloga kad motor nema plastike,goli je,a sram ga je slikati se gol,ostavil sam ga da se zgrije,i po ulici 100km/h je palo :finga::finga::finga:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
pazite se hladnog asfalta,ostataka rizle,ostataka snijega i vode,ulja i ostalih gluposti :mad:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Josix, vjerujem da si se ti izguštal :p, +14 sasvim je dovoljno da nema zime, naravno uz dobro odjelo.

A je cesta ipak još hladna plus sve ostalo što je i bilo več rečeno pa treba paziti, lagano iči u zavoje.

Nadam se da bu dobro vreme potrajalo u sledeči tjedan pa da i ja malo na đir jer vidim da ste neki od vas več izvukli mašine.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e da dečki, a uz sve ovo kaj ste nabrojali, kod nas je neki trend da ljudi bacaju snijeg na cestu da se otopi, jer im se neda u vrt nosit!!

skijaške hlače, jakna je bajkerska putnička, nije neka marka al dobo "dihta" (ne pušta vjetar), zimske kožne bajkerske rukavice, potkapa ispod kacige, Nexus ima široki oklop tak da mi samo po rukama, ramenima i kacigi puše, koljena su na sigunom...

ma joj, jučer je milina bila za vozit!
dosta je bajkera već na cesti!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobri stari tomos,još da imaš kotače sa pravim žbicama,ali dobro ti garant neboriš sa viškom kg.motorin je dobar za sve sitno oko kuče,sve 5
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
APN 6S imam i ja i mogu reć da je zakon za obilaske polja i izlete u prirodu
Meni za drugo i ne treba
Jučer sam se naravno i sam malo provozao
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
dobri stari tomos,još da imaš kotače sa pravim žbicama,ali dobro ti garant neboriš sa viškom kg.motorin je dobar za sve sitno oko kuče,sve 5

Ma nije on ni tolko star 2007g. Što se kila tiče,nebrini nosi on sve od reda,vozio je on i troje ljudi odjednom (tad nisam bio pri pameti :drinkers:) to je bilo i preko 150kg. Regan je na dvoje ljudi tak da se nesekiram da će se rama savinut ili puknit.

APN 6S imam i ja i mogu reć da je zakon za obilaske polja i izlete u prirodu
Meni za drugo i ne treba
Jučer sam se naravno i sam malo provozao

Nije on samo za po livadama i poljima,vjeruj mi on je i za nočne izlaske,kolko puta sam bio u gradu sa njime,svi samo zure ko da su neznam šta vidjeli. Nočni izlazak je bio više puta ali mi je jedan ostao u sječanju kada smo se dvojica vozili i to 50km u udaljeni grad,ali mali sve to može i uzbrdo a još bolje nizbrdo :supz:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
i ja sam se danas malo provozikao sa mojim ATXom , nisam izlazio na asfalt još je prilično hladno za motor
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Danas sam i ja išao malo na cestu. Provozal sam makinu nekih 20-30 km, tolko da se smirim malo :lol:, da natočim rezervar kekoh sam sebi jer je bio skoro na rezervi. Pre polaska imao sam na umu tebe Josix, pošto si ti imao sreče pa da nebi ja napravijo havariju. Danas je bilo malo lošija temperatura od jučer ali kako i Josix kaže, uz opremu može se bez problema.

Dado
Ovaj tvoj APN ima barem dobar sic- sjedalo. A moj ima onu stariju verziju koja nije baš nešto. A poviški :D, to je i na mome ostalo od onih vremena dok smo dečki to ganjali svaki dan.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma milina za vozat, samo kako savo veli, treba imat na umu da je asfalt hladan, i ne znam kako vama, moja slick guma ne voli kad je ispod 7C°, pa moram laganije i + kaj treba pazit na vodu i led... evo -2 je danas, moglo bi bit poledice...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dado
Ovaj tvoj APN ima barem dobar sic- sjedalo. A moj ima onu stariju verziju koja nije baš nešto. A poviški :D, to je i na mome ostalo od onih vremena dok smo dečki to ganjali svaki dan.

Sic je zakon,predobar je,nebi ga mjenjo nizašto. Ovi stari uzani ti se doslovno uvuču u rit. Samo šta je malo puknuo po sredini (skaj) :madmana: a dok dura nek dura a ona ga presvučem i teraj dalje.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav motoristi!
Ovih dana je stvarno toplo i sunčano pa se to redovno izkoristi, barem kod mene :D, kako je kod vas neznam? A vidim i na cesti, ljudi su več počeli vozit.

picture.php


picture.php
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
UH i meni se samo vrti u glavi kako ću izvuć motor van i provozat se al hebe me posao. Od 7 - 17 sam na poslu pa dok dođem doma.... :(
Inače čini mi se da će bit danas idealan dan za prve kilometre u ovoj godini... :)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
U pravu si, danas je več počelo grijat, fino sunčano je. Ja se več spremam da idem malo na koji đir.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja se več tjedan i pol vozim na posal sa motorom, svaki dan...
kako je dobro na motoru, pa makar i kiša pada, onda je još romantičnije za vozit...

išli za vikend žena i ja kod njenih sa autom (tast jedva čeka da dođem pa si spijemo gemišta, pa ni pametno tam ić sa motorom), kažem ja šefici:
"Ma sjedalo i retrovizori su več nariktani po tebi, aj ti vozi da ne mrdamo to stalno, bu se još pokvarilo..." :mrgreen:

Josa je sad samo na skutu i fergiju :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh