• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

B

bosniahos

Guest
-

Jeffy brader jeba te život dal to vučeš nato da imaš Zunndap-a.
A Elefanten je nekad u početku bio dika IFA industrije.
Zamisli nekidan našo, gdije bi drugdije nego na šrotu(moram psihijatru) tank od Ardie motora.
Moram se pohvaliti da sam sa ekipom krenija jednom tamo u Zollu ali nešto smo krivo proćitali na netu,došli smo vikend kasnije a joj,i zamisli nismo bili jedini koji su okasnili.
Godinu dana nismo išli od sramote silne na cestu.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Hebaj ga kamerad, Hićo su žuril pa mi nije ostavil jednoga Zundapa KSa:rolfer:. Nemam nažalost, nego sam mislil da taj susret ima kakve veze u čast zundappu ks601, od milja zvanom Elefant.
Pazi da ne zakasniš i na sprovod:weedman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ja ništa ne tvrdim, te stvari mi nisu opće od neke važnosti, samo velim što sam negdje pročital...
BTW, čini mi se da niti agregati nisu isti, dijele mnogo toga zajedničkog ali nisu isti. BMW ima 4 ventila, aprilia 5...
Ma nije niti bitno, glavno da se vozika i da nije skupo :D..

Ma dobro, nema veze.
Čuj, BMW još i danas ugrađuje Rotax motore. Moj F800 GS ga ima, a imaju ga i neki ostali BMW modeli. Nadam se da su još uvijek toliko pouzdani ti agregati kao što su nekad bili.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
Do prošle godine sam vozil motor

Sad vozim više bicikl nego motor Kawasaki ER-5

zvjer i pol nema šta :prayer::prayer:
što bicikl manje troši nego kawasaki pa sad njega voziš
 

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
Imam sina i dobio blizance (još dva u paketu). To je bio glavni razlog, a novci koje sam ulupo u taj motor ne smijem se ni sjetit uopče. Ovaj 1050 kn rega, porez godišnji 100 kn , prije budem umro nego bude taj motor gume potrošil. Onaj samo ako stoji u garaži baciš 1000 kn u grabu, a di su druženja i Grobnik. Ovaj me ni ne vuče da se negdje idem napeljivat osim kad trebam nešto obavit u gradu ili posao.
 
B

bosniahos

Guest
-

Da se malo našalim ,ovo je kopija one pijesme-izreke.
Što če nama bikerima kuča kad je naša kuča putujuča.
Kad sam to zapijeva al me pokojni čaća mrko pogleda.
Znal je i dobaciti -je takove su nekad zvali rajzeri.Takav si iti.
 
B

BAGERISTA

Guest
Imam sina i dobio blizance (još dva u paketu). To je bio glavni razlog, a novci koje sam ulupo u taj motor ne smijem se ni sjetit uopče. Ovaj 1050 kn rega, porez godišnji 100 kn , prije budem umro nego bude taj motor gume potrošil. Onaj samo ako stoji u garaži baciš 1000 kn u grabu, a di su druženja i Grobnik. Ovaj me ni ne vuče da se negdje idem napeljivat osim kad trebam nešto obavit u gradu ili posao.

Jel ti poznat RAIĆ SANDRO,,(oko),,,ima prodaju yamahe,...ne da ga vozi,,,nego skida do nogara.....(sad je i on malo popustio),,,ali svakotoliko si ga dobro ožeže......
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Imam sina i dobio blizance (još dva u paketu). To je bio glavni razlog, a novci koje sam ulupo u taj motor ne smijem se ni sjetit uopče. Ovaj 1050 kn rega, porez godišnji 100 kn , prije budem umro nego bude taj motor gume potrošil. Onaj samo ako stoji u garaži baciš 1000 kn u grabu, a di su druženja i Grobnik. Ovaj me ni ne vuče da se negdje idem napeljivat osim kad trebam nešto obavit u gradu ili posao.

Dobra je to pila koju si imao, prava zvijer.
A dobro ne sekuraj se. Doči če ponovo tvoje vrijeme. Sad malo familija, ono što treba, da deca malo porastu pa onda nekad dođe i tvoje veselje opet.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
zgodan motorcek. ima samo kurblu? dali ga je nezgodno paliti? hoce li vratit kurblu natrag, lupit po nozi?
 

zetor7245

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
174
zgodan motorcek. ima samo kurblu? dali ga je nezgodno paliti? hoce li vratit kurblu natrag, lupit po nozi?

Zna se nekad desiti da lupi po nozi, ali nije tezak za paliti jer ima automatski dekompresor, pa nema bas puno otpora.
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
te 350-etice su mi bile najdraže za voziti od tih starih motori jer su puno laganije od 600... snage ima ko u nekom krosu 125, mozda malo i manje al lijepo se to vozi... takvu sam si ja bio htio uzet al nije se naslo nista a da nije polupana sva... :)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
:prayer: samo očekujem kada će se ova kugla raspasti od naprezanja

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=dPmpIWiepks&feature=related[/YT]
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
koji likovi! :prayer:

heh, da još napomenem, evo ja jučer otvorio sezonu,
jučer u jutro je bilo -4, danas ugodnih 1 stupanj,
Nexus fino štiti od vjetra, jakna je odlična, i naravno, skijaške hlače dok ne bude bar 10 stupnjeva bilo u jutro...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
koji pacijenti :shock:

sve skupa mi izgleda kao neka scena iz mad max-a. zid smrti jos mogu shvatit ali ova kugla je manja i jos petorica unutra :?
 

Najnoviji postovi

Na vrh