• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
ne znam kak je na motorima, ali ako na mom skuteru prdne prednja lampa, moram u servis,
ili sam raskopat pol maske da bih došao do žarulje...
blaženi naked motori....

ja na svom moram odšerafit 11 šerafa da bi došal do prednje lampe
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hvala čoviku koji je izmislil aku-bušilice...
kupil sam si i gedore za aku-bušilicu :mrgreen:
i inbus nastavke
i one zvjezdaste.... ma puna ratna sprema, kad počnem šerafit izgleda ko u boxu F1 :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
hvala čoviku koji je izmislil aku-bušilice...
kupil sam si i gedore za aku-bušilicu :mrgreen:
i inbus nastavke
i one zvjezdaste.... ma puna ratna sprema, kad počnem šerafit izgleda ko u boxu F1 :lol:

Dva do tri šarafljenja,,,,,,,,,i evo,,,,,ti i malo vida za rezervu...:lol::lol::lol:
pazi,,,da svaku ne prošlajfaš..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
no problemo, već sam ekspert za šerafljenje, za svaki materijal za svoju bušilisu znam na kojoj snazi šerafi a da ne propići...

imam od 1 do 24

za šerafljenje po plastici oko 5 , za drvo oko 13, za željezo oko 17...
:)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
valjda danas neće bit kiše da konačno prođem meštru da bi tu blokadu stavi i odma da usput i tehnički obavim
 

POPILJ

Novi član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
4
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/suzuki-rm-125-cm3-oglas-4390648


dali netko zna di se može kupiti dijelova elektronike paljenja za ovaj motor
attachment
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
eto ja rješio tehnički bez ikakvih problema i blokada, čovijek mi ga zavrti na valjku i pokazuje 49-50 km/h a sat pokazuje 55. Otišao odmah i platio sve dadžbine i sljedećih god. dana sam ako bude sve u redu miran.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
eto ja rješio tehnički bez ikakvih problema i blokada, čovijek mi ga zavrti na valjku i pokazuje 49-50 km/h a sat pokazuje 55. Otišao odmah i platio sve dadžbine i sljedećih god. dana sam ako bude sve u redu miran.

Maašala!

Sretna vožnja..:supz:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
a nek izdrži još ovu godinu i ja super zadovoljan:supz:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
ja promjenim sijalicu na Yamahi za 20 sekundi..

Isto kod mene, dosta prikladno- dostupno tako da nema problema.
Inače čak mi pokaže na displeju ako je crkla žarulja.

Danas se komačno smirila kiša pa posijalo sunce i tako odoh ja malo na đir. A napovida se i dalje sunčano i svaki dan toplije. Konačno!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas popodne morao sam sa klincem u grad,ljudi božji šta budaletine lude po Bjelovaru i onda se čude šta ginu,neki sluto me dva puta pretekao sa nekom polukrosericom Aprilia,da sam imao šarafciger pogodio bi ga drito u kotač,malo ga ima u ljevom pa u desnom ogledalu,totalni freek ,takvi da strada nebi mi bilo uopče žao,nego danas kroz selo prošao čovjek sa nekom krstaricom ,ono čovjek stariji vozi sa užitkom i uživa ako ga slučajno vidim ovih dana budem poslikao pilu
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja bum moral čekat sljedeči vikend za vožnju...
ovaj vikend sam sa planinarima na Mljetu...

a lipo je toplo bilo danas kad sam išal na posal, 12 stupnjeva, ali sunce zlatno ko dukat!! da neidem u šumu popodne, do Rijeke bi se provozal!!
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
izgleda da bude ovaj vikend stvoren za vožnju.... :)
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Ja danas poslje posla dignul rutu cca 100km. Pošto sam bez rege bilo je tu šume makadama ceste... :) Uživancija.. :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh